320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ee.. on ikka küll vahet, kui postitus lihtsalt ei meeldi või kui on täiesti teemaväline iba ja ajuvabad küsimused pidevalt !

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      nii täiesti lambist küsin, et keda silmas pead?
      ütles ju, et lambapea. tehke ära!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Aadu&co
        Kalev94 võiks ka jalga puhata. Ma arvan et, foorum ei kaotaks midagi.
        Kui sa ennast põlema paneks siis ma arvan ,et Nõmme Kalju ei kaotaks midagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
          Kui sa ennast põlema paneks siis ma arvan ,et Nõmme Kalju ei kaotaks midagi.
          Väike puhkus kuluks ära küll sulle ja eelkõige arvan ma seda sinu viimase postituse tõttu.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
            Kui sa ennast põlema paneks siis ma arvan ,et Nõmme Kalju ei kaotaks midagi.
            Emme peaks sulle arvutikeelu peale panema ja karistuseks pead nädal aega iga päev kell kaheksa tuttu minema.
            Ühesõnaga ei ole talle bänni või puhkeaega vaja...kirjutatud karistus niigi ränk

            Kommentaar


              Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
              Võiks juba kurb'i ära bannida. Okei, algul vbla oli naljakas, kuidas ta nii loll oli ja pidevalt naljakaid vastuseid kirjutas, aga igal asjal on piir See käib juba täiega närvidele, kui ta igas kuradi teemas oma debiilsust näitab idiootsete postidega ja täiesti teemavälist möla ajab

              BANNIGE KÜRB !!!!!!!!!!
              Ignore list is your friend

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Emme peaks sulle arvutikeelu peale panema ja karistuseks pead nädal aega iga päev kell kaheksa tuttu minema.
                Ühesõnaga ei ole talle bänni või puhkeaega vaja...kirjutatud karistus niigi ränk
                Oled enda arus jube vaimukas jh. Tundub sinu siinsete teksti alulsel et, sul peask ema vaatama mida sa seal arvutis teed. Mina enam sellises eas ei ole eks. Ma ei saa aru mida ma valesti enne ütlesin. See käib närvidele kui mingi kesa käib mööda teemasi ja ilgub mingi rassistliku jama. Nii, et hoidke oma suu kinni eks teid see muidugi ei häiri kuna Flora on temaarust musternäide milline peavad olema kõik eesti meistriliiga klubid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                  Mina enam sellises eas ei ole eks.
                  Vahepeal on vist seaduses vanusepiiri allapoole lastud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Vahepeal on vist seaduses vanusepiiri allapoole lastud?
                    Vahepeal võiksid sa arsti külastada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                      Vahepeal võiksid sa arsti külastada.
                      Aitäh hoolivuse eest, kuid sellepärast võid täiesti mureta olla. Alles täna rääkisin arstiga...või noh tegin suitsu ja lihtsalt sai mula aetud

                      BTW soovitus sulle ka, et niisama ju arsti juures ei käida. Ära sina ka niisama mine sinna. Isegi kui koolis kehalise kasvatuse tunnis mõni ebameeldiv harjutus vaja hindepeale ära teha. Õpetaja näeb sul ikka ära kas sul on tegelikult midagi viga või teeskled...võib käitumise hinnet halvemaks muuta ja mida siis vanemad ütlevad sellepeale sul kodus? Ma arvan, et nad just väga õnnelikud ei ole Aga äkki vaatavad mööda...noortel poistel ikka veri ju vemmeldab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Aitäh hoolivuse eest, kuid sellepärast võid täiesti mureta olla. Alles täna rääkisin arstiga...või noh tegin suitsu ja lihtsalt sai mula aetud

                        BTW soovitus sulle ka, et niisama ju arsti juures ei käida. Ära sina ka niisama mine sinna. Isegi kui koolis kehalise kasvatuse tunnis mõni ebameeldiv harjutus vaja hindepeale ära teha. Õpetaja näeb sul ikka ära kas sul on tegelikult midagi viga või teeskled...võib käitumise hinnet halvemaks muuta ja mida siis vanemad ütlevad sellepeale sul kodus? Ma arvan, et nad just väga õnnelikud ei ole Aga äkki vaatavad mööda...noortel poistel ikka veri ju vemmeldab.
                        Paistab, et sul seal ülevalpool ei ole tõesti kõik korras äkki sa läheksid rääkiksid psühholoogiga ,sest paistab, et sa oled alles hiljuti raske peatrauam üle eland ja aju piirkonnas ei ole sul kõik korras.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                          Paistab, et sul seal ülevalpool ei ole tõesti kõik korras äkki sa läheksid rääkiksid psühholoogiga ,sest paistab, et sa oled alles hiljuti raske peatrauam üle eland ja aju piirkonnas ei ole sul kõik korras.
                          Ei oska kommenteerida psühholoogi kohapealt, kuid vähemalt kaks psühhiaatrit on normaalseks tunnistanud...foorumiski figureerib üks neist
                          Võib-olla on psühholoog ka normaalseks tunnistanud...kindel ei ole kuna ei mäleta kas enne ajateenistust oli psühholoog või psühhiaater arstlikus komisjonis

                          Veelkord tänan minu tervisest hoolimise eest
                          Kas on veel soovitusi?

                          Kui soovitamiseks läks siis soovitan sul uus klaviatuur osta mis ei topi tähti suva kohtadesse Või on need trauamid ja muud loomad miskised uued sõnad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Ei oska kommenteerida psühholoogi kohapealt, kuid vähemalt kaks psühhiaatrit on normaalseks tunnistanud...foorumiski figureerib üks neist
                            Võib-olla on psühholoog ka normaalseks tunnistanud...kindel ei ole kuna ei mäleta kas enne ajateenistust oli psühholoog või psühhiaater arstlikus komisjonis

                            Veelkord tänan minu tervisest hoolimise eest
                            Kas on veel soovitusi?

                            Kui soovitamiseks läks siis soovitan sul uus klaviatuur osta mis ei topi tähti suva kohtadesse Või on need trauamid ja muud loomad miskised uued sõnad?
                            No selljuhul peaks neilt lisentsid ära võtma kuna sinuga on nad ilmselgelt mööda pand ja klaviatuuril on kõik korras lihtsalt siia foorumi tulevad täpitähtete asemel sellised üllitised.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
                              No selljuhul peaks neilt lisentsid ära võtma kuna sinuga on nad ilmselgelt mööda pand ja klaviatuuril on kõik korras lihtsalt siia foorumi tulevad täpitähtete asemel sellised üllitised.
                              Sa sinna Tartu ülikooli arstiteaduskonda ei taha dekaaniks minna?
                              ei vitsi enam iseki nokida sindenam sellise tebiilsuse peale.
                              "g", "k", "t", "d" jne on tõesti täpitähed. Tubli poiss. Vaata, et kodune töö tegemata ei jää siia kirjutamise pärast. Rohkem ei viitsi nokkida sind siin, mine tea mida vürsikueas inimene veel välja mõtleb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Sa sinna Tartu ülikooli arstiteaduskonda ei taha dekaaniks minna?
                                ei vitsi enam iseki nokida sindenam sellise tebiilsuse peale.
                                "g", "k", "t", "d" jne on tõesti täpitähed. Tubli poiss. Vaata, et kodune töö tegemata ei jää siia kirjutamise pärast. Rohkem ei viitsi nokkida sind siin, mine tea mida vürsikueas inimene veel välja mõtleb.
                                Seljuhul on sinu arvutil mingi probleem ,kuna minul on kõik k,p,t,d õiges kohas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X