320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärast toda versiooniuuendust saan telefoniga teemadele ligi üksnes viimase posti lingi abil (kas siis foorumi avalehelt või menüüst 'uued postitused' valiku kaudu). Muud lingid töötavad enamjaolt.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Jah, telefoniga asi emmis.

      Kommentaar


        Mingi Light teema on ka kadunud. Kasutasin seda mobiilil.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Mobiiliskinn taastatud.

          Kommentaar


            Testime, kas Facebook login töötab.

            Kommentaar


              Lisandus võimalus Facebookiga sisse logida ja olemasoleva foorumi konto sidumine Facebooki kontoga.

              Kommentaar


                Soundcloudi pluginat poleks võimalik integreerida foorumisse?

                Kommentaar


                  Mul firefoxiga küll miskit ei toimu, kui vajutan facebooki peale.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Mul firefoxiga küll miskit ei toimu, kui vajutan facebooki peale.
                    Chromega on sama asi. Tuleb korraks mingi aken a see kaob ka kohe.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Tundub, et Green Islandi skinniga on mingi probleem. Teistega peaks toimima. Uurin asja.

                      Kommentaar


                        Operaga läheb foorumi esilehele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                          Tundub, et Green Islandi skinniga on mingi probleem. Teistega peaks toimima. Uurin asja.
                          Mul on blackstealth ,aga ka tundub ,nagu ei ole päris see mis peaks, ehk siis vajutad nupule, tekib pop up, läheb ise kinni , ilma midagi fesaris küsimata.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Okei, vajab viis veel testimist, mul teiste skinnidega toimib.

                            Kommentaar


                              Nüüd peaks Green Islandiga ka funktsioneerima.

                              Kommentaar


                                Kui mul enne ei juhtunud midagi, siis nüüd tuleb aken ette ning läheb kohe kinni. Nagu raitsul oli.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X