320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas foorumi Ingo on surematu?

    Kommentaar


      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
      kas foorumi Ingo on surematu?
      Jep, Ingo forever!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
        kas foorumi Ingo on surematu?
        Tapetud. Kui aega leian, tapan ülejäänud neli miljonit vigast fraasi ka ära.

        Kommentaar


          .. Ingost rohkem häiris/häirib tegelikult see, et otsingus on tulemuste sorteerimisel 'increasing' ja 'decreasing' vastupidiselt tõlgitud.

          Kommentaar


            Midagi veel eriti häirivat?

            Kommentaar


              mõnele kasutajale võiks küll üks-null teha.

              Kommentaar


                Meistri-ja esiliiga tabelis on loobumisvõidu saanud klubidel löödud väravate arv kahekordselt.

                Kommentaar


                  See viga on juba leitud ning loodetavasti lähiajal parandatakse

                  Kommentaar


                    Kas foorum müüb paremini reklaami, kui site ise? või on siinsete reklaamide see, et dannar soovitas päevalehte ja genka on siiamaani rK postist nii vaimustuses, et tellis ka?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Täiesti arusaamatuks jääb kriitika reklaamide kallal. Tasuta asju teadupoolest pole olemas ja ilmselgelt peavad soccerneti tegijad kuskilt raha teenima, et igasugu vingujad saaks foorumis jölkuda.

                      Kommentaar


                        sorry, et asi, mis peale igat klikki foorumis mulle kõrva karjuma hakkab, närvidele käib. normaalne oleks, et ma selle vähemalt sessiooni lõpuni saaks ära koristada.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Okei minu paha, mul pole arvutil kölareid, seega pole aimugi, mis hääl sellest asjast kostuda vöib

                          Kommentaar




                            igaühe enda otsustada, kas see on lehe ülalpidajate suhtes eetiline või mitte. a' igal juhul parem variant kui pidev kiunumine.

                            Kommentaar


                              Minul ei tee ta mingit häält, alguses peale heli maas olnud.

                              Kommentaar


                                Kuni te sellest üle ei rulli oma hiirega, siis see kisama ei hakka.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X