320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Avatarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Avatarid\'

    Näiteks f1.area.ee foorumis saab ise pilte panna ja kõik on jumala normaalne

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Avatarid\'

      blah, praktselt igas foorumis saad ise pilte panna. mingeid probleeme pole. see foorum on üldse üks paras kiviaegne. võiks phpBB või vBulletini (mis on küll tasuline) üle minna.
      Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

      http://lisaaeg.wordpress.com

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Avatarid\'

        Algselt postitas 3rk1


        blah, praktselt igas foorumis saad ise pilte panna. mingeid probleeme pole. see foorum on üldse üks paras kiviaegne. võiks phpBB või vBulletini (mis on küll tasuline) üle minna.

        ma ei ütle et see kiviaegne oleks, aga pildid võiksid tõesti olla

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Avatarid\'

          Algselt postitas 3rk1


          blah, praktselt igas foorumis saad ise pilte panna. mingeid probleeme pole. see foorum on üldse üks paras kiviaegne. võiks phpBB või vBulletini (mis on küll tasuline) üle minna.
          minuarust on fooum üks parimatest, eesti keelne ja hea lihtne, pole sellised kirkaid värve jne. aga üks viga, (võibolla mõni on veel) pilte ei saa panna:|
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Avatarid\'

            Hmm.. phpBB on ka eestikeelne. Nõme on see, et ma ei näe, mis postitus teemas uus on. Muidu poleks nagu vigagi. Ja oma pilte võiks ka olla võimalik panna.
            Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

            http://lisaaeg.wordpress.com

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Avatarid\'

              Iga isiku ankeet v6i olla m2rksa laiem!!!!
              Info ja tegevuste poolest jne!
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Avatarid\'

                Njah võiks nagu saada avatare ja signature ka panna. Praktiliselt igas foorumis ju saab Aga ärge nüüd mind sõimama hakake selle pärast
                The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                If you're good at something, never do it for free - See above.
                I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Avatarid\'

                  mõni võiks endale aju arendada..

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Avatarid\'

                    Algselt postitas eston#21


                    mõni võiks endale aju arendada..
                    Kuule ole hea mees ja selgita miks sa siuke jobu oled. Ma olen sind siin ainult vingumas näinud teiste postituste kallal. Sa mõnitad teisi kuna nad sinu meelest postitavad jama aga kas sa pole mõelnud selle peale et sinu enda postitused koosnevadki ainult teiste kritiseerimisest. Ja sina võiks endale huumori meele arendada kui siin juba arendamine jutuks tuli.
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Avatarid\'

                      minu kõrgeltarenenud huumorimeel lendab sinu omast kõrge kaarega üle ja situb sellele kaela.. samas kui sa pole veel suutnud välja mõelda, kus näiteks avatare valida või signatuuri sättida siis ilmselt läks su vanematel midagi viltu..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Avatarid\'

                        Algselt postitas eston#21


                        minu kõrgeltarenenud huumorimeel lendab sinu omast kõrge kaarega üle ja situb sellele kaela.. samas kui sa pole veel suutnud välja mõelda, kus näiteks avatare valida või signatuuri sättida siis ilmselt läks su vanematel midagi viltu..
                        Sinu kõrgelt arenenud huumorimeel saab ainult püksi lasta. Kellelegi kaela sittumiseks on ta liiga madala lennuga. Ja sry ma tõesti ei osanud arvata et siin üldse mingeid avatare ja signature valida saab kuna ma kellegil ei näinud neid. Nüüd siis olen targem . Siiski siin on ju ainult mingid valmis avatarid pole võimalust ise mingit tegijat gif i või lihtsalt lahedat avatari uploadida ja signaturides ei saa ka pilte kasutada ega muud sarnast
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Avatarid\'

                          Ei tea miks küll seda avatari vaadates hakkan ma kõigest eelnevast sotti saama...

                          PS. KKK
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Avatarid\'

                            Algselt postitas Ch1ller666
                            Siiski siin on ju ainult mingid valmis avatarid pole võimalust ise mingit tegijat gif i või lihtsalt lahedat avatari uploadida ja signaturides ei saa ka pilte kasutada ega muud sarnast
                            Jumal tänatud, et ei saa. Jäägu see igavesti nii.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Avatarid\'

                              Algselt postitas vandersell


                              Ei tea miks küll seda avatari vaadates hakkan ma kõigest eelnevast sotti saama...
                              Lõpeta kohe noorte julgustamine!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Avatarid\'

                                Algselt postitas mcnamara


                                Algselt postitas Ch1ller666
                                Siiski siin on ju ainult mingid valmis avatarid pole võimalust ise mingit tegijat gif i või lihtsalt lahedat avatari uploadida ja signaturides ei saa ka pilte kasutada ega muud sarnast
                                Jumal tänatud, et ei saa. Jäägu see igavesti nii.
                                Progressipidur!

                                Krt. ma pean sulle postituste arvult ikka järgi jõudma
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X