320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Betis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Diz
    replied
    Luiz Felipe on toodud tasuta Laziost, päris okei täiendus rohelistele.

Lisaks toodi Fluminensest Luiz Henrique.

Leave a comment:

• norsk
    replied
    Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    Nüüd võib õnnelik olla, palju õnne norsk
    Tänks!
    Eriti magusaks tegi selle karikavõidu minu jaoks asjaolu, et võit tuli penaltiseerias. Mul on nende pennaldega juba lapsepõlvest peale mingi needus peal, üheksal juhul kümnest saab tappa see sats, kelle poolt mina olen. Van Basten´92, Baggio´94... ja nii mõne väikse erandiga tänapäevani välja. Nii et pärast teise poolaja ja lisaaja raisatud võimalusi ja postitabamusi olin ma juba valmis järjekordset mõrudat pilli alla neelama, aga õnneks läks seekord teisiti.
    Kapteni üle on muidugi sitaks hea meel, ilusamat karjääri lõppu on raske ette kujutada.

278964752_5625957684126091_71935306560610583_n.jpg?stp=dst-jpg_p960x960&_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DyqHCr8n1yEAX-Ueuh-&_nc_ht=scontent-cph2-1.xx&oh=00_AT-E8J6yNy3T_o_jSp1mHrQJ1q42oe-tvs8Ae4tUtN-Vuw&oe=626D65DA.j

Leave a comment:

• Diz
    replied
    Oi kui tore oli seda eilset tulemust hommikul näha. Õnnitlused!
    La liga tabelis võiks Sevilla ja Betis omavahel kohad ära vahetada ja oleks veel ilusam.

Leave a comment:

• Punkt
    replied
    Nüüd võib õnnelik olla, palju õnne norsk

Leave a comment:

• norsk
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    usun et Norsk on üks õnnelikumaid siin La Liga foorumis, Pellegrini töö on lõpuks hakanud vilja kandma. Puudu ehk veel see et Sevilla on momendil tabelis eespool
    Praegu on veel pisut vara õnnelik olla, kevadeni liiga pikk maa minna, aga hetkel on pilt muidugi kena. Samas on neid ilusaid seeriaid varemgi nähtud.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Betis Meistrite Liigasse? Ma ainult poolt.

Leave a comment:

• lorenzo
    replied
    usun et Norsk on üks õnnelikumaid siin La Liga foorumis, Pellegrini töö on lõpuks hakanud vilja kandma. Puudu ehk veel see et Sevilla on momendil tabelis eespool

Leave a comment:

• norsk
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Saan ma õigesti aru et Betist võib oodata 3-aastane bänn eurokarikatest?

https://www.mundodeportivo.com/futbo...efa-betis.html
    Ma saan aru, et pigem piirdub asi trahviga, kui mingid Alex Moreno üleminekuga seotud vanad arved Rayoga ära klaaritakse.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Saan ma õigesti aru et Betist võib oodata 3-aastane bänn eurokarikatest?

https://www.mundodeportivo.com/futbo...efa-betis.html

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Väga hea

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Joaquin'il on nüüd 550 mängu LaLigas. Samapalju on Raulil. Rohkem on ainult Zubizarretal (622).

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Vanus on ainult number

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Joaquin pidas eile 308. liigamängu Betise eest. Pidavat olema klubirekord.

Leave a comment:

• Mask
    replied
    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Welbecki põlved on vanal ju
    Ta mängis möödunud hooajal 38-st liigamängust 29 mängu. Pole ta põlvedel häda midagi. See põlvede vabandus oli Liverpooli katse mehe hinda alla kaubelda, aga Aulas on üsna lühikese süütenööriga ja saatis nad pikalt.

GFFN kirjutas nii tema põlvede kohta

The reality, of course, is that no club does an official channel interview with a player who has not passed a medical, nor do they assign him a shirt and put him in it for promo videos.

Two doctors currently holding notable positions in the French football landscape have both affirmed to Get French Football News that Fékir’s medical history is typical of an individual who suffers an ACL tear and that the Frenchman is not obviously in any worse medical shape than any other player to have suffered such an injury and then undergone the subsequent operation.

But mud sticks – scouts at Europe’s top clubs this season have surely had lingering doubts in the back of their minds after an unremarkable campaign from Fékir in 2018/19, combined with this poisonous speculation about his knee.

Leave a comment:

• malagar
    replied
    Welbecki põlved on vanal ju

Leave a comment:

Working...
X