320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Correa tähistab uut lepingut päris uhkelt.

  Kommentaar


   Athletic Bilbao peksis nad Supercopa karikast välja saavad ise Real Madrid'i vastu finaalis möllata nüüd. Mott on maximumis.
   If need be, even our keeper scores!

   Kommentaar


    Gimenezi punane oli päris rets.

    Kommentaar


     Eile tuli müüki Atlético neljas ja üleni punane mänguvorm, kus uut logo asendas vana vapp.

     FJYTWB3WUAAuxL8?format=jpg&name=900x900.jpg

     Ei pea vist ütlema, et nii kohalikud kauplused kui ka e-pood müüdi äärmiselt kiiresti tühjaks. Kuigi on raske uskuda, siis loodetavasti vastavad kuulujutud tõele ning ka järgmise hooaja üks vormidest kannab vana vappi.

     Täna muidu CdR kohtumine Real Sociedadiga. Pool meeskonda endiselt vigane, aga ausalt öeldes on viimase aja mängupilt niivõrd ilmetu olnud, et vaevalt poolik meeskond enam halvemini mängida suudab. Seetõttu ei oska kellegi puudumist taga nutta. Trippieri asendust veel otsitakse, aga tõenäoliselt tuuakse jaanuarikuus pigem selline vahelahenduse-tüüpi täiendus. Hetkel käivad jutud Daniel Wassi ümber, aga Valencia ei taha enne asendust leidmata teda tulema lasta (ning arvestades Peter Limi suhet kulutamisega, siis tõenäoliselt seda asendust ei leitagi).

     dR2JB638Nf_esp.jpeg?1642513675.jpg
     Coraje, corazón y cojones.

     Kommentaar


      Eilse mängu parim moment oli see, kui telepilt mõneks ajaks ära kadus. Muus osas tõi eilne mäng välja kõik kitsaskohad, mis praeguses meeskonnas valitsevad.

      Ründeliin väärib ehk kõige vähem kriitikat, aga iseenesest võiks siin natuke Simeone otsa vaadata, sest see kahe mediapuntaga alustamine näis juba alguses kaheldava ideena. Cunha peaks märksa rohkem alustama. Kuigi tema miinus on olnud senini kehv realiseerimine (ja tuli ka eile välja), siis kõige muus osas toob ta meeskonnale kordades rohkem juurde. Võitluslikkus, pressing, peapallide eest võitlus. Kui peaks valima, siis minu ründeliin oleks Felix-Cunha.

      Keskväli on liimist lahti. Koke söödud on endiselt mingid plönnid ning tema liikuvus on kuidagi ära kadunud. RdP vahel sähvatab, aga peale kena algust on temagi ära andnud. Herrera on tore, aga temaga sellisel tasemel mänge ei domineeri. Minu meelest ilmestas keskvälja seisu väga hästi Javier Serrano sekkumine. Oma napi 15-20 minuti jooksul oli ta ikka kordades parem kui Koke, RdP ja Herrera kokku - täielik sõõm värsket õhku. Küsis aktiivselt palli, kattis väga hästi väljakut, ei kartnud taklata (ning tema ajastus oli seejuures alati suurepärane), otsis söödukäike ettepoole. Ehk et tegi kõike mida Koke, RdP ja Herrera kambakesi teha ei suutnud. Kui Simeone tahab laupäeval võita, siis lükkagu parem heaga Serrano algkoosseisu.

      Viimaseks siis kaitseliin, kus valitseb lihtsalt anarhia. See on absoluutselt uskumatu, kuidas need mehed professionaalset jalgpalli mängivad. Viimase aja mood on see, et iga tsenderdus äärelt või iga standardolukord lõppeb vastase löögiga väravale. No lihtsalt mitte ühtegi peapalli ei suudeta võita või tulnud tsenderdust normaalselt klaariks lüüa. Ilmekas näide oli Januzaj värav, kus ta lihtsalt kolme Atleti mehe vahelt peaga löögile pääses ja värava ära koksas. Üks-ühele duellidest ei hakka rääkimagi, sest seal jäädakse ka alati kuus sekundit aeglasemaks kui vastasmängija. See on lihtsalt uskumatult ebareaalne, kui kehvasti suudetakse kaitsetööd teha.


      Kui kaitseliini puhul kangelased personaalselt ette võtta, siis ei saa alustada kellestki muust kui Felipest. Võibolla on ta pime, aga see on lihtsalt hämmastav, kuidas ta suudab iga jumala standardolukorra ajal markeerida vastasmängija asemel oma meeskonnakaaslasi ning nad K/O lüüa. Samamoodi ei mahu minu pähe ära, kuidas üks mees suudab ikka ja jälle nii ränki individuaalseid eksimusi teha. Kõige hullem on see, et ta absoluutselt ei õpi ning paneb silmad kinni samamoodi edasi. Eilne oli hea näide - sa oled äsja teinud üüratult suure käki, mis lõppes vastase väravaga ning mis pilt paari minuti pärast vastu vaatab? Felipe seikleb kusagil keskväljal, täiesti oma positsioonist väljas, suudab lihtsast pallist (taas!) mööda lüüa ning seejärel järjekordse duelli kaotada (taas!) - olukord lõppeb Real Sociedadi ohtliku pealelöögiga. Kurb on see, et lisaks visuaalile toetab Felipe saamatust ka kuiv statistika - tema alustatud mängudest (16) on võidetud vaid 4 ning vaid kahes kohtumises on suudetud taga null hoida.

      Kaksikvend Hermoso pole kuigivõrd parem, aga vähemalt ei paista ta niivõrd lollide asjadega silma kui Felipe. Hermoso puhul on suureks miinuseks see, et ta vist ei adu üldse enda ümber toimuvat ning on sarnaselt Felipele pidevalt positsioonist väljas. Lisaks sellele, et ta mängu ajal ei mõtle, siis tundub, et ta ei lükka vist mõtlemisfunktsiooni ka koheselt peale lõpuvilet sisse, sest eilne mängujärgne intervjuu, kus ta üritas kohtuniku kaela kaotust ajada oli suht meh ning tekitas väga paljudes Atleti poolehoidjates suurt pahameelt.

      Üldiselt tahaks ma näha, et neist kahest vähemalt Felipe enam Atleti särki sel hooajal ei kannaks. Võtku kasvõi duublist mõni noor keskkaitsja, aga on lihtsalt võimatu väiksema keskendumisega mängida kui seda Felipe ja Hermoso teevad. Isegi kolmeaastane laps suudab suure tõenäosusega oma tähelepanu paremini kontsentreerida kui seda Felipe ja Hermoso teevad.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar

      Working...
      X