320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kvaliteetsed ründajad löövad sellised ära!

    Kommentaar


      Pump jättis mõned löögid tegemata kui Mahrez reiest kinni võttis. Õnneks vist siiski miskit hullu ei ole!
      varupallivarupumpaja

      Kommentaar


        Wonderful. 5p clear, peaasi et minek ei raugeks ja paugutatakse edasi. Rahahiiud väärivad näoli mutta surumist!

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Wonderful. 5p clear, peaasi et minek ei raugeks ja paugutatakse edasi. Rahahiiud väärivad näoli mutta surumist!
          Ründajate realiseerimine on viimastes mängudes jätab kõvasti soovida aga noh, kellel selliseid probleeme pole, eksju. Muus osas, Leicester meistriks!

          Kommentaar


            jõuluka jinx-power on õnneks viimasel ajal vist vaibunud
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Rebaste XI harakate vastu:

              Kommentaar


                #freeshinji

                Kommentaar


                  Kena värav tõesti.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Leicesteri fännid laulsid "sacked in the morning" laulu. So-so arrogant

                    Kommentaar


                      Nufci fännina, hoian praegu pöialt Leicesterile
                      The One and Only

                      Kommentaar


                        Njuuka kaitseks võib öelda, et päris kindlasti on tegu parema meeskonnaga kui Aston Villa. Okazaki lõi kena värava küll aga ülejäänud osa mängust meenutab kangesti neid eelmisi. Palli eriti ei küsi ja kui ka küsib, siis midagi sellega teha ei suuda. Natuke liiga puine tundub. Vardy samas võtab palli kui vaja, mõnikord ei tule välja aga pidevalt tuleb tema pealt teravust. Võimalusi palju just ei olnud kummalgi. Minu arust Janmaat tabas palli asemel Vardy jalga (kusagil 10. minut) aga Inglismaal penaltit selliste asjade eest vist ei anta nagunii.

                        Kommentaar


                          Vuksil natuke veel jõu trenni ja võiks hakata audipalle värava peale keerutama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas YellowOnes Vaata postitust
                            Vuksil natuke veel jõu trenni ja võiks hakata audipalle värava peale keerutama.
                            Otse audist visatud väravaid minu teada ei loeta, kui sa seda mõtlesid. Värava ette viskab neid praegugi

                            Üldiselt, viimased 5-10 min... esmaklassiline mängu tapmine. Ranieri läks puhtalt 1-0 hoidma ning Njuukal eriti võimalusi ei tekkinudki. Townsend kehvem kui ülejäänud meeskond ei olnud, aga mulle tundus, et pingilt oli ka asjalikumaid mehi võtta. Newcastle'i poiste parim võimalus oli vist esimesel poolajal, kui Sissoko Mitrovici sisuliselt viimase mehena maha võttis (rebaste karistusalas mõistagi). Kante endiselt boss, ehk mitte nii väga kui Arsenali mängu esimesel poolajal aga siiski. Morganil jalad liiguvad keskkaitsja kohta päris kiiresti. Minu jaoks jäid nii Okazaki (võiduvärav siiski) ja Ulloa üsna anonüümseks aga värav sai löödud ja 3p olemas, rohkem polegi hetkel vaja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Otse audist visatud väravaid minu teada ei loeta, kui sa seda mõtlesid. Värava ette viskab neid praegugi

                              Üldiselt, viimased 5-10 min... esmaklassiline mängu tapmine. Ranieri läks puhtalt 1-0 hoidma ning Njuukal eriti võimalusi ei tekkinudki. Townsend kehvem kui ülejäänud meeskond ei olnud, aga mulle tundus, et pingilt oli ka asjalikumaid mehi võtta. Newcastle'i poiste parim võimalus oli vist esimesel poolajal, kui Sissoko Mitrovici sisuliselt viimase mehena maha võttis (rebaste karistusalas mõistagi). Kante endiselt boss, ehk mitte nii väga kui Arsenali mängu esimesel poolajal aga siiski. Morganil jalad liiguvad keskkaitsja kohta päris kiiresti. Minu jaoks jäid nii Okazaki (võiduvärav siiski) ja Ulloa üsna anonüümseks aga värav sai löödud ja 3p olemas, rohkem polegi hetkel vaja.
                              ,nad ju sama klubi mängijad...
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X