320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Leicesteri võit on nagu Kreeka võit EMil, ei pea seda küll ilusaimaks sündmuseks tänapäeva jalgpallis vaid mingid üllatusvennad võtavad tiitli igavate 1-0 võitudega. Aegajalt juhtub ja no las juhtub, aga sellepeale kõvaks ajada ja kalamaja baarides räuskama hakata ei tasu.
    Jaajah, istu sisse. Lesterist on rohkem väravaid löönud ainult Spurs (ühe rohkem) ja Man city (kaks rohkem).

    Kommentaar


      1-0 võidud härra vist vaatas paar viimast mängu. Aga tulles selle Vardy daivi juurde tagasi, siis mis need kohtunikud meil siin arvavad? Üks nagu mainis, et õigesti antud, aga ülejäänud?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Jaajah, istu sisse. Lesterist on rohkem väravaid löönud ainult Spurs (ühe rohkem) ja Man city (kaks rohkem).
        trollimine siin foorumis on muutnud lihtsamaks kui eales varem. Võta asja rahulikult eks :P

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          1-0 võidud härra vist vaatas paar viimast mängu. Aga tulles selle Vardy daivi juurde tagasi, siis mis need kohtunikud meil siin arvavad? Üks nagu mainis, et õigesti antud, aga ülejäänud?
          Miks sa arvad, et ma üldse mõnda Leicesteri mängu vaatanud olen? See aasta äkki 2 olen näinud, Spursi vastu ja ManCity vastu.

          Kommentaar


            selle asemel, et mehekombel pool-lõtva servitiviibutamist tunnistada, tehakse mingi nikane sooritus viimase sõna õigus endale rabada.
            stay classy.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Ma pole see hooaeg vist ühtegi Lieceteri mängu näinud. See hooaeg pole eriti Inglise liigat vaadanud ka. Sellegi poolest võiks Lieceter võita. Samas Tottenhami võit oleks ka OK. Naljakas, kuidas on Tottenhamile mingi hull "suure klubi" tiitel juurde pandud. Tegelikult on tipus autsaider ja keskmik. Võitku tugevaim.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                selle asemel, et mehekombel pool-lõtva servitiviibutamist tunnistada, tehakse mingi nikane sooritus viimase sõna õigus endale rabada.
                stay classy.
                Kui Eestis oleks 1 Leicesteri fänn ka enne hooaja algust olnud, siis austusest selle inimese vastu võibolla isegi käituks nii. Aga täpselt sama naeruväärne kui suurklubide gloryhunterlus on ka äkitselt tabanud debiilne vaimustus selle vastu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Aga täpselt sama naeruväärne kui suurklubide gloryhunterlus on ka äkitselt tabanud debiilne vaimustus selle vastu.
                  Päriselt? Sisuliselt on tulemas viimase 40 aasta suurim üllastusvõitja suures jalgpallis (või oskab keegi midagi võrreldavat välja pakkuda?)- kui sa sellest debiilselt ei vaimustu, siis millest veel?

                  Kommentaar


                    Olen ma ainukene, kes arvab, et Vardy punase olukord oli pigem isegi WHU kaitsja viga ja pennu vääriline? Keskväljal oleks see kindlalt veaks vilistatud ja kõik kiidaks takka, et targalt mängis ja pani keha ette ning Ogbonna jooksis otsa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Päriselt? Sisuliselt on tulemas viimase 40 aasta suurim üllastusvõitja suures jalgpallis (või oskab keegi midagi võrreldavat välja pakkuda?)- kui sa sellest debiilselt ei vaimustu, siis millest veel?
                      Blackburn. Montpellier. Taani, Kreeka.
                      Vahel ikka juhtub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Blackburn. Montpellier. Taani, Kreeka.
                        Vahel ikka juhtub.
                        Nop. Pole vòrreldavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Nop. Pole vòrreldavad.
                          Ei tea miks ?
                          sama toredad lood kõik. Ega Leicesteri lugu siis vähem tore pole sellepärast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Päriselt? Sisuliselt on tulemas viimase 40 aasta suurim üllastusvõitja suures jalgpallis (või oskab keegi midagi võrreldavat välja pakkuda?)- kui sa sellest debiilselt ei vaimustu, siis millest veel?
                            Leicesteri praegune edulugu on üsna üks ühele Montpellier omaga 2012. aastast. Mõned hooaejad enne seda tõusid kõrgliigasse. Hooaeg varem võitlesid püsimajäämise nimel ja mälu järgi isegi lõpetasid samal kohal nagu Leicester eelmine hooaeg. Ja siis napsasid tollal juba nafta rahad taha saanud ja Ancelotti peatreeneriks palganud PSG ees liigatiitli. Ka nende jaoks oli see esimene. Järgnenud hooajal tassiti nad mängijatest muidugi üsna tühjaks (Giroud Arsenali näiteks) ja lõpetasid tabeli keskosas.

                            Edit: Aga vaevalt Leicesteriga nii kurvalt muidugi läheb nagu Montpellier`ga, kuna korralikud PL-i telerahad on taga ja järgmisel hooajal ka CL-i rahad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Päriselt? Sisuliselt on tulemas viimase 40 aasta suurim üllastusvõitja suures jalgpallis (või oskab keegi midagi võrreldavat välja pakkuda?)- kui sa sellest debiilselt ei vaimustu, siis millest veel?
                              Minu arust on Inglise liiga juba pikemat aega läinud seda teed, et sellised tulemused on pikemas perspektiivis pigem standard kui erand. Leicester City oli juba eelmine hooaeg Euroopas sissetulekutelt top 25 sats. Nad said juba eelmine aasta rohkem raha kui näiteks antud hooajal Itaalias pikalt pildil olnud Napoli. Terve Saksamaa peale oli neist rohkem sissetulekuid vaid 3 suurel (Bayern, Dortmund, Schalke). Hispaanias sama teema. Niiet vaadates seda, oli neil võimekus panna teoreetiliselt kokku tugevam sats kui näiteks VIllarealil või Napolil või Sevillal või kes iganes Prantsusmaalt peale PSG jne. Nüüd küsi endalt, kui ebatõenäoline oleks see, et mõni Hispaania sats näiteks Sevilla või Villareal võiks terve hooaeg Inglismaal ilma igasuguste eurokohustusteta võidelda tiitli eest?
                              Seda situatsioonis kui eranditult kõik tippvõistkonnad maadlevad erinevate probleemide ja krahhidega, lisaks on neil kõigile Euroopa mängud? Mina ütleks, et see võimalus on täiesti olemas.
                              Jah ajalooliselt vaadates on Leicesteri tulemus võimas, aga Premieri keskmik olla aastal 2016 on hoopis midagi muud kui seda oli 10 aastat tagasi.

                              Olen enam kui veendunud, et see hooaeg on alles algus ja Premier muutubki selliseks liigaks, kus top 4 enam ei ole ja see, kas su sissetulek on 200 miljonit või 300 ei oma erilist tähtsust. Sest 200ga saad sa anyways lubada endale kõik tippmängijad, keda vaja.

                              Kommentaar


                                Leicester ostiski Flora tühjaks.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X