320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Umm, mind kotib Leicester sama palju kui West Brom, Bournemouth või mis iganes teine rändom sats Inglismaal. Sama lugu oli kõigi foorumi kasutajatega umbes aasta tagasi. Ja nüüd kui mu suhtumine klubisse on sama kui ta oli aasta tagasi, ehk siis sügavalt pohhui, siis äkki olen heiter?
    Sinusugused fännid on omalmoel jalgpalli kõige kurvem nähtus. Valid endale lapsepõlves kusagil (tinglikult) Mustamäe korterist suvalise tippklubi fännamiseks ja siis taod (tinglikult) neid vaadates rahuga käsivarde, kuna sa oled ju valinud nii oossomi klubi ja oled seetõttu justkui lahe. Noh, palju õnne, aga üldiselt võiks jalgpall ja sport pakkuda ikka mingit emotsiooni ka, mitte ainult mõtisklusi, et kuidas 2:0 võit on ikka kehv tulemus, kuna mingi 100 milli mängivad ründajad ei suutnud paari võimalust ära lüüa.

    Kommentaar


      Mõnu sa magad ka vahepeal?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Sinusugused fännid on omalmoel jalgpalli kõige kurvem nähtus. Valid endale lapsepõlves kusagil (tinglikult) Mustamäe korterist suvalise tippklubi fännamiseks ja siis taod (tinglikult) neid vaadates rahuga käsivarde, kuna sa oled ju valinud nii oossomi klubi ja oled seetõttu justkui lahe. Noh, palju õnne, aga üldiselt võiks jalgpall ja sport pakkuda ikka mingit emotsiooni ka, mitte ainult mõtisklusi, et kuidas 2:0 võit on ikka kehv tulemus, kuna mingi 100 milli mängivad ründajad ei suutnud paari võimalust ära lüüa.
        Ma valisin juhuslike kokkulangevuste tõttu Arsenali omale lemmikklubiks 20 aastat tagasi. Ja see on ainult süvenenud aastatega. Ja pakkunude igasugust emotsioonide virvarri. Mul tekkis omal ajal connection klubi nime, särgi disaini, asukoha ja mängijate pealt ja see tõmbas asja käima. Ma küll ei näi midagi halba või kurba selles kui inimene on endale lapse või teismelisena klubi välja valinud ja sellele lojaalseks jäänud. Ja ei oma tähtsust kas valiku algpõhjus oli see, et klubi oli tol hetkel parim või lihtsalt mõni hetkeemotsioon. Minu meelest pakub ühe klubi toetamine jalgpallis inimesele märgatavalt rohkem kui mingite enda jaoks võõraste ja igasugust seost mitteomavate klubide juurest mingeid muinasjutu emotsioone otsimas käia. Seos klubiga annab vähemalt minule palju suurema emotsiooni kui ükskõik millisele väikesele hiiglasetapjale kaasa elamine. Ja ometi ma kaldun alati kui vastaseks pole Arsenal väiksematele pöialt hoidma. Ja Leicesteri liigavõit oleks ka lahe superüllatus aga see ei paku mulle näiteks pooltki sellist emotsiooni kui isegi Arsenali mingi mitteedasiviiv võit ütleme meistrite liiga kaheksandik finaalis Bayerni vastu. Point on selles, et sellest lapsena juhuslikult valitud klubist võib inimese kasvada püsiv side ja tegelikult ka sõpruskond kogu eluks, mida Leicesteri suguste ühehooaja tähtede fännamine küll ei paku ( kui sa just eluaegne Leicesteri fänn ei ole - nende emotsioonilaks on praegu ilmselt ulmeline - käivad ringi ilmselt nagu emotsionaalsed säraküünlad )-

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Ja Leicesteri liigavõit oleks ka lahe superüllatus aga see ei paku mulle näiteks pooltki sellist emotsiooni kui isegi Arsenali mingi mitteedasiviiv võit ütleme meistrite liiga kaheksandik finaalis Bayerni vastu. Point on selles, et sellest lapsena juhuslikult valitud klubist võib inimese kasvada püsiv side ja tegelikult ka sõpruskond kogu eluks, mida Leicesteri suguste ühehooaja tähtede fännamine küll ei paku ( kui sa just eluaegne Leicesteri fänn ei ole - nende emotsioonilaks on praegu ilmselt ulmeline - käivad ringi ilmselt nagu emotsionaalsed säraküünlad )-
          mingi eelmise aasta novembris ütlesin:

          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          ma oleks nõus, et manu ei võida järgmised viis aastat ühtegi tiitlit kui leicester suudaks praegu liiga kinni panna. Sellistest asjadest tehakse filme, kirjutatakse raamatuid ja räägitakse lastelastele! Sellepärast me sporti vaatamegi!
          ega midagi head vist järgmised aastad oodata ei ole...

          Kommentaar


            No Arsenali fännidest saan ma aru. Valisid kunagi võiduka meeskonna, aga siis oled mingi kümme aastat kuival. Muidugi käib närvidele, et mingi Lester tuleb ja võidab, mil võiks justkui ise ka lõpuks midagi võita. Spursi fännidest saan ka aru, kuna valisid kunagi paraja hipstertiimi, sest Arsenal käis närvidele, aga nüüd ka on mingi Lester ees. Aga mingist Barca fänni halast ma ei saa aru. Valisid tiimi, mis võidab iga kuradi aasta, võidab mänge keskmiselt 5:0, iga ründaja maksab vähemalt 150 miljonit eurot, kaks neist on ka totaalsed munnid, aga kui siis korraga on võimalus, et võidab mingi väike junn kusagilt Inglismaa väikelinnast, siis on kohe nutt ja hala, et see on mõttetu kräpp ja elagu mingi faking iga aasta võitev mansa, kellel on Euroopa suurim staadion (sisuliselt tasuta käes), kellel maksab Kataloonia kõik kinni ja kes koduliigas saab ka 10 korda rohkem raha, kui ükskõik milline muu konkurent.

            Kommentaar


              mõnu sa vässu vä?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                No Arsenali fännidest saan ma aru. Valisid kunagi võiduka meeskonna, aga siis oled mingi kümme aastat kuival. Muidugi käib närvidele, et mingi Lester tuleb ja võidab, mil võiks justkui ise ka lõpuks midagi võita. Spursi fännidest saan ka aru, kuna valisid kunagi paraja hipstertiimi, sest Arsenal käis närvidele, aga nüüd ka on mingi Lester ees. Aga mingist Barca fänni halast ma ei saa aru. Valisid tiimi, mis võidab iga kuradi aasta, võidab mänge keskmiselt 5:0, iga ründaja maksab vähemalt 150 miljonit eurot, kaks neist on ka totaalsed munnid, aga kui siis korraga on võimalus, et võidab mingi väike junn kusagilt Inglismaa väikelinnast, siis on kohe nutt ja hala, et see on mõttetu kräpp ja elagu mingi faking iga aasta võitev mansa, kellel on Euroopa suurim staadion (sisuliselt tasuta käes), kellel maksab Kataloonia kõik kinni ja kes koduliigas saab ka 10 korda rohkem raha, kui ükskõik milline muu konkurent.
                sa ikka ei saa üldse aru anna andeks. Leicesteri võit ei käi närvidele. Ma loodan Arsenali võitu sinisilmselt iga aasta aga kui me ise ei võida, siis ei tea paremat tahta kui seda, et võidab selline kämbu kui Leicester. Ja Barcelona fännidele teed ka minu meelest liiga. Muidugi on nende klubil super periood praegu ja poistel sellest ninad püsti. Ja ma ise ka ei seedi Barcelona klubi absoluutselt Aga kurat miks Barcelona fänne peaks tõsiselt kottima see mis toimub mingis liigas, kus nende klubi ei osale. Nende jaoks on Leicesteri võit sama ebaoluline nagu Leicesteri fännidele oli näiteks Montpellier.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  mingi eelmise aasta novembris ütlesin:



                  ega midagi head vist järgmised aastad oodata ei ole...
                  No ma loodan et su soovi mõlemat poolt võetakse kõrgemalt poolt kuulda Mulle meeldiks kohe väga

                  Kommentaar


                    Minnes sellelt oluliselt butthurti teemalt vähemoluliste, reaalselt Leicesteri puudutavate uudiste juurde, siis ...

                    Mahrez valiti PFA Player of the Year'iks!
                    Isiklikult mulle sümpatiseerib tema võit rohkem kui näiteks Vardy oma...
                    17 väravat ja 11 assisti on ikka päris impressive

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Minnes sellelt oluliselt butthurti teemalt vähemoluliste, reaalselt Leicesteri puudutavate uudiste juurde, siis ...

                      Mahrez valiti PFA Player of the Year'iks!
                      Isiklikult mulle sümpatiseerib tema võit rohkem kui näiteks Vardy oma...
                      17 väravat ja 11 assisti on ikka päris impressive
                      nõus kindlasti sümpaatsem kui Vardy

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Spursi fännid on käitunud üsna okeilt.
                        Leicester on see hooaeg selle tiitli ikka täiesti ära teeninud. Sel hooajal jääbki ilmselt Spursi ja Leicesteri lahutama see 13. jaanuari omavaheline 6-punkti-mäng, mille Ranieri tänu oma talle omasele taktikale suutis lõpuks 1:0 ära võtta. Ja nagu ka mainitud, siis Spurs on ka järgmisel hooajal tõenäoliselt kõrges mängus sees, Leicesteri koha pealt saame näha, missugune sats sügiseks alles jäänud on. Muidugi ma loodan väikest imet, aga neutraalse pilgu läbi vaadates go leicester.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          mõnu sa vässu vä?
                          Ei ole. Kirjutasin loo ära. Siis ma ärkan mingil imelikul ajal ja kukun kütma.

                          Kommentaar


                            Praegu on Leicester olukorras, kus nad juba peavad tiitli võitma. Kui nad edu nüüd maha mängivad, siis lähevad ajalukku ainult sellega, et keerasid asja persse. See oleks 99. aasta Bayerni kategooriasse kuuluv häving.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              sa ikka ei saa üldse aru anna andeks. Leicesteri võit ei käi närvidele. Ma loodan Arsenali võitu sinisilmselt iga aasta aga kui me ise ei võida, siis ei tea paremat tahta kui seda, et võidab selline kämbu kui Leicester. Ja Barcelona fännidele teed ka minu meelest liiga. Muidugi on nende klubil super periood praegu ja poistel sellest ninad püsti. Ja ma ise ka ei seedi Barcelona klubi absoluutselt Aga kurat miks Barcelona fänne peaks tõsiselt kottima see mis toimub mingis liigas, kus nende klubi ei osale. Nende jaoks on Leicesteri võit sama ebaoluline nagu Leicesteri fännidele oli näiteks Montpellier.
                              Ma saaks aru, et Barcelonas elavad fännid ja nii edasi. Aga mingid Eestis karglevad tüübid. Võiks ikka jalkat vaadata spordina, kus ootad midagi hullu ja lahedat. Ja ma ei saagi aru, ausalt ei saa, veidi retard tundub kogu see "minu klubi on seal kaugel ja see, mida ma äkki käisin kolm aastat tagasi vaatamas, aga muidu valisin selle järgi, et neil oli lahe särk ja nad võitsid, kui ma olin 12".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                                Leicester on selle aastaga poolehoiu kuhjaga ärateeninud. Imelik, et sa siin niipalju siis postitad, kui neist sügavalt pohhui on. Ja võimalik, et see vaid minu kiiks aga kuidas saab jalgpalliajaloo ühest suurimast üllatusest inimesel kes huvitub jalgpallist sügavalt pohhui olla?
                                Kui mind lausa nimeliselt siin mainitakse, oleks patt mitte vastata. Üleüldiselt loen ma praktiliselt kõiki alafoorumeid ja kui näen kuskil midagi kommenteerida, siis kommenteerin.
                                Mis puudutab üllatustesse, siis neid on nii häid, halbu kui ka täiesti külmaks jätvaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X