320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Mahrez on ikka üpris sick vana.

    Kommentaar


      #92
      Oh ilus hetk, oh viibi veel! Seda, mida Leicester praegu teeb, on kohe ilus vaadata. Ja Ranieri paneb kogu maailma tänavu sõnu sööma. Vähe oli neid, kes temasse veel uskusid. Vana tunneb jätkuvalt asja.

      Kommentaar


        #93
        ma oleks nõus, et manu ei võida järgmised viis aastat ühtegi tiitlit kui leicester suudaks praegu liiga kinni panna. Sellistest asjadest tehakse filme, kirjutatakse raamatuid ja räägitakse lastelastele! Sellepärast me sporti vaatamegi!

        Kommentaar


          #94
          Kui ma kiiruga õigesti guugeldasin, siis kusagil vist pakuti Leicesteri meistriks tulemise koefitsendiks 2000 enne hooaja algust.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #95
            veits nagu Taani '92
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #96
              Sõge värk ikka, Vardy & Mahrez, mida neile söödetakse?

              Kommentaar


                #97
                Ojaa, võimas. Ma tõesti loodan, et Leicester suudab kõigile ninanipsu teha ja see hooaeg CLi kohale mängida. Oleks huvitav jälgida, kuidas oma võimalus ära kasutatakse ja kas suudetakse ennast stabiilseks Premmi ülemise otsa meeskonnaks mängida. Tundub hetkel ainuke selline go hard or go home meeskond Premmis. Mingi vormilangus küll tuleb, aga kindlasti mitte selline kivina kukkumine nagu West Ham iga-aastaselt.

                Kommentaar


                  #98
                  Ootaks nüüd avatarivahetamise hooaega.

                  Kommentaar


                    #99
                    Pidage nüüd hoogu. Kas siin alles paari aasta tagune Southampton või West Ham meeles pole? Mõned härrad siin tõsimeeli arvasid, et kui jaanuari hakul nii hea positsioon siis CL kindel. Leicester on imeline lugu siiani aga tiitlivõiduks on teine pool hooajast vähemalt sama tugev vaja teha kui siiani.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Leicester´i fännid peavad jaanuaris kõvasti hinge kinni hoidma, et ei tuleks mõned rikkad klubid ning Vardyt ja Mahrezi raha kohvritega uimaseks ei lööks.
                      varupallivarupumpaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                        Leicester´i fännid peavad jaanuaris kõvasti hinge kinni hoidma, et ei tuleks mõned rikkad klubid ning Vardyt ja Mahrezi raha kohvritega uimaseks ei lööks.
                        Ei usu et nad jaanuaris lähevad. Pigem tahavad selle seikluse lõpuni teha ja liiguvad suvel. seda on küll karta, et kui hooaeg tuleb ka tugeva teise poolega siis suvel tehakse küll osturalli

                        Kommentaar


                          Võin ka siinkohal eksida, kuid kas raha tõesti on nii suureks probleemiks? Ilmselgelt ei arvestatud a la top4 kohtade eest saadavate rahadega, kui hooaega alustati. Peaks ikka jääma raha üle ju, et igasugu Vardyde ja Mahrezide palganumbreid adekvaatselt suurendada. Iseasi, kas see tulevikku vaadates jätkusuutlik on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Võin ka siinkohal eksida, kuid kas raha tõesti on nii suureks probleemiks? Ilmselgelt ei arvestatud a la top4 kohtade eest saadavate rahadega, kui hooaega alustati. Peaks ikka jääma raha üle ju, et igasugu Vardyde ja Mahrezide palganumbreid adekvaatselt suurendada. Iseasi, kas see tulevikku vaadates jätkusuutlik on.
                            Raha võibolla polegi. Aga realistlikult ükskõik kui hästi läheb see hooaeg on see pigem sähvakas. Kui suured klubid tahavad neist kedagi siis ahvatleb lisaks rahale ka stabiilsem ja kindlam eduvõimalus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                              Mingi vormilangus küll tuleb, aga kindlasti mitte selline kivina kukkumine nagu West Ham iga-aastaselt.
                              Haamrite vormikõver langes sel aastal tuntavalt pärast Payet' vigastust. Kui Vardy ja/või Mahreziga peaks midagi juhtuma, siis võib Leicesterist vabalt sama oodata. Albrighton, Kante jm on kah tublid, aga Ulloa nt on täielik kaigas.

                              Kommentaar


                                Mahrez on mõnda võidmängu pingilt ka vaadanud. Kuid jah, väga oluline, olulised lülid.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X