320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas acca Vaata postitust
    Miks näite otsimisega nii kaugele läksid? Juventus ja Itaalia oleks kohe ju käepärast olnud võtta.

    Juve ostab oma monopoli kindlustamiseks igaks juhuks ka kogu liiga noormängijad ära. Ja kui sellest ei piisa, siis läheb käiku vana ustav match-fixing.

    See oli hea ��
    You made my night!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Leicester jätkuvalt tõestab, et CL koht on miinimum, mida see hooaeg jahitakse. Väga ulme kaua selline sensatsioon veel kestab

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Leicester jätkuvalt tõestab, et CL koht on miinimum, mida see hooaeg jahitakse. Väga ulme kaua selline sensatsioon veel kestab
        Tõeline muinasjutt.

        Kommentaar


          Arvestades kui vaevaliselt see punktide kogumine see aasta meeskondadel läheb on cli kohapealt juba täitsa lubavad vahed. Totts 7 ManU 9 ja poool 12. Westham ka seal vahel aga neil ilmselt hoog raugeb varsti. Eelpool nimetatud kolm võiks ju nagu mingil hetkel korraliku hoo üles saada aga see hooaeg ManUt v pooli kellegilt selliseid punktivahesid tagasitegemas näha ei tundu väga reaalne. Tiitlit ei usu. Kui Arsenal selle tiitli kaotab siis pigem Cityle. Kahjuks

          Kommentaar


            Algselt postitas Delfino Vaata postitust
            Arvestades kui vaevaliselt see punktide kogumine see aasta meeskondadel läheb on cli kohapealt juba täitsa lubavad vahed. Totts 7 ManU 9 ja poool 12. Westham ka seal vahel aga neil ilmselt hoog raugeb varsti. Eelpool nimetatud kolm võiks ju nagu mingil hetkel korraliku hoo üles saada aga see hooaeg ManUt v pooli kellegilt selliseid punktivahesid tagasitegemas näha ei tundu väga reaalne. Tiitlit ei usu. Kui Arsenal selle tiitli kaotab siis pigem Cityle. Kahjuks
            WHU hoog vahepeal rauges juba, aga paistab, et Payeti tagasitulekuga läheb asi paremaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              Arvestades kui vaevaliselt see punktide kogumine see aasta meeskondadel läheb on cli kohapealt juba täitsa lubavad vahed. Totts 7 ManU 9 ja poool 12. Westham ka seal vahel aga neil ilmselt hoog raugeb varsti. Eelpool nimetatud kolm võiks ju nagu mingil hetkel korraliku hoo üles saada aga see hooaeg ManUt v pooli kellegilt selliseid punktivahesid tagasitegemas näha ei tundu väga reaalne. Tiitlit ei usu. Kui Arsenal selle tiitli kaotab siis pigem Cityle. Kahjuks
              julgen arvata et westham saab just hoo sisse nüüd jälle (payet terve jälle). see tüüp veab ikka korralikult.
              Leicester CL'is oleks kindlasti väga värskendav vaadata. Mis sest et uus hooaeg nii roosiline ei pruugi tulla enam.

              hetkel pakun city 1 ; Arsenal 2 ; Lei 3 Manutd 4(!)

              Kommentaar


                Võinuks mürki võtta, kuid tuleb välja, et CLi kohtadel olevatest satsidest (EUs) on Leicester löönud väljaspool kasti kõige vähem väravaid. Isegi PLis on neil see näitaja kõige väiksem, sest teisel kohal olev Swansea on suisa ühe löönud.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ega ausalt ei mäletagi millal viimati sai Leicesterit nähtud kastist väljas peale vajutamas..

                  Kommentaar


                    Eilse kaotuse järel on ainult premmi mängud jäänud lesterile alles. Mehed saavad puhkust rohkem kui konkurentidel ning see võib päris palju abiks olla.
                    Veebruar tõotab aga raske tulla. Liverpool kodus, City ja Arsenal eemal, ja need on siis järjest 3 mängu. Kuu lõpetatakse aga ühe (paberil) lihtsama mänguga Norwichi vastu.

                    Kommentaar


                      Vaatan, et Kramaric on laenatud Hoffenheimi. Ei tea kas ta sai võimalust end näidata või Vardy esiletõus lükkas ta tahaplaanile? Igatahes Horvaatia liigas oli ta aasta paar tagasi vaieldamatu kunn skoorimises. Loodetavasti saab minuteid Hoffenheimis ja suudab end taas pildile mängida.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                        Vaatan, et Kramaric on laenatud Hoffenheimi. Ei tea kas ta sai võimalust end näidata või Vardy esiletõus lükkas ta tahaplaanile? Igatahes Horvaatia liigas oli ta aasta paar tagasi vaieldamatu kunn skoorimises. Loodetavasti saab minuteid Hoffenheimis ja suudab end taas pildile mängida.
                        Ranieri ei suvatsenudki väga võimalust anda, vaid ütles, et peab mujale minema, et mängida. Mulle tundub, et Leicesteril oleks ühte ründajat vaja, Ulloa on puuks jäänud.

                        Kommentaar


                          Eilse Stoke`i mängu põhjal, mis võideti 3:0, küll ei julgeks väita, et nad ära vajuvad. Nägin kùll vaid esimest poolaega aga selle põhjal taktikaliselt vingelt mängiti. Esiteks, kuidas vastaste nurgalöökide ajal end nii üles seati, et saaks kohe kontrast vastu nõelata, mis neil paar korda ka õnnestus. Teine, mis mulle silma jäi, oli see, et tehti Stoke`ile endale Stoke`i. Ehk kõikide vastase kasti lähistel teenitud audisissevisete ajal kupatati Huth ja co kasti ning pandi siis audist pikk pall kasti (viskaja nimi hetkel ei meenugi). Brilliantne! Minu mälu küll ei tuvasta, et Leicester kellegi teise vastu oleks nii mänginud. Aga ma pole ka kõiki nende mänge näinud.

                          Kommentaar


                            Fuchs viskab iga mäng piki aute

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Fuchs viskab iga mäng piki aute
                              Ja Huth on alati kastis? Ok. Minu paha siis. Pole varem tähele pannud.

                              Edit: Kui nüùd mõtlema hakata, siis Fuchs loopis neit pikki aute ka Mainzi ja Schalke eest.

                              Igal juhul mulle meeldib, kuidas tehakse tegelikult ju lihtsaid asju aga tehakse neid hästi. Ilmselgelt on trennis ka palju standardolukordade peale rõhku pandud. Eriti nurgalöökide. Nii nende kaitsmise kui ka omale teenitud lahendamisega.

                              Kommentaar


                                "Suured" tulistavad endale pidevalt jalga, Leicester aga marsib edasi..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X