320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • mjaasa
    replied
    Aga 11 milli eest saadi ju täitsa okei mängumees. Pole ju eriti ülemaksmine?

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sellega oli veel see konks ka, et Ranieri ei tahtnud Kante't. Aga skaut ütles, et sa pead, sa lihtsalt pead. Pärast mõnda mängu ütles Ranieri, et ärge mind kuulake.
    Lassana Diarra tasuta saamine pisut leevendas seda pettumust, et Leicester Kante diili ära käkkis, aga kui nüüd aus olla, siis jätkuvalt teeb haiget. 11 miljonit Prantsusmaa mõistes oli sel hetkel ikkagi üle maksmine mängija eest, kel oli eelnevalt vaid hooaeg kõrgliigavutti turjal. Aga inglased said seda üle maksmist lubada. Ses mõttes olen ma Leicesteri võimaliku tiitlivõidu suhtes kahe vahel. Kui võidavad, good for them aga kui mitte, siis poleks ka väga kurb.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Oleneb kontekstist. Leicester näiteks väänas suvel Kante Marseille haardest, kui Caen ja OM olid juba eelmise aasta jaanuaris suuliselt kokku leppinud, et värske Prantsusmaa koondislane liigub kahe hooaja vahel 5 miljoni eest Marseille`sse, aga siis tuli Leicester ja lajatas üle kahe korra suurema summa lauda, ning kuna OM seda summat matchida ei suutnud ja Caen väiksemaga enam nõus ei olnud, tuli käed mängijast puhtaks pesta, kuigi Kante ise eelistas Marseille`d.
    http://www.getfootballnewsfrance.com...r-ngolo-kante/
    Sellega oli veel see konks ka, et Ranieri ei tahtnud Kante't. Aga skaut ütles, et sa pead, sa lihtsalt pead. Pärast mõnda mängu ütles Ranieri, et ärge mind kuulake.

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No kui Cl-s laamendavad kolm klubi, Inglismaal maksab raha ja kõikjal mujal ka, siis on korraga võimalus, et jalgpall on jälle mäng, kus on kõik võimalik. See on midagi pöörast. Ma olen mingi viimased kuus aastat jalkat emotsionaalselt tuimalt vaadanud, ei ole kellegi poolt olla ega midagi toredat. Raha maksab, aga nüüd on korraga midagi sellist juhtumas. Ja omavahel öeldes, et kõikide suurte vahel olen ma enamjaolt ikka Arsenali poolt olnud.
    Oleneb kontekstist. Leicester näiteks väänas suvel Kante Marseille haardest, kui Caen ja OM olid juba eelmise aasta jaanuaris suuliselt kokku leppinud, et värske Prantsusmaa koondislane liigub kahe hooaja vahel 5 miljoni eest Marseille`sse, aga siis tuli Leicester ja lajatas üle kahe korra suurema summa lauda, ning kuna OM seda summat matchida ei suutnud ja Caen väiksemaga enam nõus ei olnud, tuli käed mängijast puhtaks pesta, kuigi Kante ise eelistas Marseille`d.
    Premier League side Leicester City have reached an €11m agreement with SC Caen over the possible transfer of central midfielder Ngolo Kanté.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    See on nii armas kui emotsionaalselt ära sa oled ennast investeerinud sellesse
    No kui Cl-s laamendavad kolm klubi, Inglismaal maksab raha ja kõikjal mujal ka, siis on korraga võimalus, et jalgpall on jälle mäng, kus on kõik võimalik. See on midagi pöörast. Ma olen mingi viimased kuus aastat jalkat emotsionaalselt tuimalt vaadanud, ei ole kellegi poolt olla ega midagi toredat. Raha maksab, aga nüüd on korraga midagi sellist juhtumas. Ja omavahel öeldes, et kõikide suurte vahel olen ma enamjaolt ikka Arsenali poolt olnud.

    Leave a comment:


  • marv3llous
    replied
    See on nii armas kui emotsionaalselt ära sa oled ennast investeerinud sellesse

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust




    andestatav

    Ja mulle muidu CP meeldib. Bolasie on loom, aga täna oli selline "lööge ta vähemalt tänaseks katki"-tunne.

    Leave a comment:


  • Kenny's Heroes
    replied



    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma vajusin pärast tänase mängu kommenteerimist peadpidi lauale, selline pinge oli. Neetud, kommentaator peaks olema neutraalne, my pepp.
    andestatav

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Ma vajusin pärast tänase mängu kommenteerimist peadpidi lauale, selline pinge oli. Neetud, kommentaator peaks olema neutraalne, my pepp.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Sama oleks kehtinud ka toonase 'pooli kohta. Mul muidu hea meel, et ta ei käi siin sitta pritsimas. Äkki tuleb ära tiitel
    Peab tulema, raisk, peab tulema.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No see on hoopis teine asi. Kui Lester oleks Mester, siis sellest räägiksime enda lapselastelegi...
    Sama oleks kehtinud ka toonase 'pooli kohta. Mul muidu hea meel, et ta ei käi siin sitta pritsimas. Äkki tuleb ära tiitel

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    M**n. Kui Liverpool oli esimene, käisid sa üle päeva tiitli puhul õnne soovimas.
    No see on hoopis teine asi. Kui Lester oleks Mester, siis sellest räägiksime enda lapselastelegi...

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Lihtsalt hoian teid jinximast
    M**n. Kui Liverpool oli esimene, käisid sa üle päeva tiitli puhul õnne soovimas.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Lihtsalt hoian teid jinximast
    Ok, see on andestatav.

    Leave a comment:


  • marv3llous
    replied
    Lihtsalt hoian teid jinximast

    Leave a comment:

Working...
X