320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Staadionil kõlab "Harry for England"... selle kohta ei oska muud öelda kui "yes please"
    see käis nüüd küll kähku
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      1) mis siin karmaga pistmist on
      Keegi käis siin City teemas trollimas ning nüüd on teil endal p*rsekellad

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Kui Spurs hakkama ei saa, siis Newcastle saab! Ära põe!
        Ei põegi. Lihtsalt Spurs on Newcastlest sümpaatsem.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Sinu saatusekaaslased kogunevad siin, ja siin. Hooaja esimesel poolel oli teil suht 0 vigastust põhimeestel ja mängupilt mida mina nägin oli alati väga energiline ja terav, nüüd makstakse lõivu? Pole küll 5pur2i mänge NLDst saadik viitsinud vaadata, aga pakuks tehet: vormilangus + mentaalne kollaps peale NLD'd + squeaky bum time üldiselt + mõned vigastused + ärryforingerland selles tähtsusejärjestuses.
          Ei tea, ei oska nõustuda, kaotusi tuleb ette, ManU sai ka Shittylt korralikud kellad, aga vahi raisku, ikka on top of the table. Üldine vormilangus küll, aga see peab ju ka millestki põhjustatud olema. Pead silmas mängijate väsimust ? Ega Ärri eriti rotatsioonifänn ei ole tõesti, seda tuleb tunnistada. Pealegi see vigastuste hulk mis on olnud, ei ole midagi utoopilist, sellisel määral on ilmselt iga konkurendi juures ka vigastusi olnud ja see peaks ju asja enam - vähem tasakaalu panema. Okei, Scotty vormilangusega olen nõus ja täna polnu King ka päris tema ise... neid kahte faktorit tasub küll arvesse võtta.
          Aga mis mängu juures veel silma jääb on see, et kui alguses tuli kõik kuidagi loomulikult - leiti vabad mehed, kes panid teele head löögid, siis käib viimasel ajal asi hirmsa kangutamisega ja väravapõud on ka sisuliselt reaalsus...
          Ja see kuulus naabrite mental strength - kommentaatorid mainisid ka täna, et terve hooaja jooksul on Spurs kaotuse võiduks pööranud ÜHEL KORRAL. Ja millal õnnestus saada mingisugune viimase minuti värava võit nagu näiteks Arsenalil Evertoni ja kellegi vastu veel õnnestus ? Ei meenu kohe sugugi. Chelsea vastu oli see võimalus lähedal, aga "lähedal" ei kajastu tabelis paraku.

          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
          Keegi käis siin City teemas trollimas ning nüüd on teil endal p*rsekellad
          Jaa, indeed et minu tegevused mõjutavad terve maailmavuti tegevusi . Nice to know.

          Ja muide selle "Yes to Harry for England" asjaga ei pea ma sugugi silmas Harry sackimist, ma olen endiselt arvamusel, et tegu on väga sümpaatse treeneriga, kes on Tottenhami taset meeletult palju tõstnud. Lihtsalt ta tõesti tundub sellele kohale ise hirmsasti ihkavat, ega siis ikka südame vastu saa. Võimalus mehel oma unistus teoks teha ja kui ta klubi juhtimise juures mõtteid rahvuskoondise juhtimisest eemale ei saa, siis oleks see ju loomulik lahendus või mis. Muidugi meeldiks mulle nüüd vastupidine lahend rohkem - võidame kõik ülejäänud liigamängud ära, saame CLi ja Redknapp jääb paika - no problemo with me....

          Kommentaar


            Samas võisid olla pigem mängijad need kel kinni kiilus kui Harry. Ja kas ta ikka ihkab nii väga tööle, mille käigus kõige tõenäolisemalt sind kõigi ees risti lüüakse. Igaljuhul ma mõtlesin pigem salgavalt nende staadionil hõiskajate peale.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              ma ei tea, kas ma olen seda varem rääkind, aga tottsi tiim on nii õhuke - ma pean silmas just reaalselt kasutatavaid mängijaid, mitte "nimekirja" -, et kui paar venda (vdv ja lennon, palun väga) vigastada saavad, siis ei olegi midagi üllatuda, kui vormikõver hüperbooli viskab.
              elu on aastate jooksul kaitsjate roteerimist õpetanud ja eks klubi ole selles vallas ka omapoolseid samme teinud (4 korraliku või väga korraliku tasemega keskkaitsjat pluss see blackburnist toodud vanamees), aga murphy seadus töötas ka sel korral nagu tellitult ja äike lõi (võiks öelda, et) kõige valusamasse kohta.
              ootasin pikkisilmi mehhiko heiduku kaasamist, sest pienaari teil ju pole, aga tutkit. pigem kräunutati parempoolikus modricit või/ehk jäi see äär täiesti tühjaks. samuti on dr.bale viimastel aegadel pigem muru kui mängupalliga kontaktis olnud ja kuna luka üksi ei jaksa - ei peagi! -, siis pidu lõppeski seal, kus ta lõppema pidi.
              samas on viimased viis mängu hetkeseisuga tabeli 15-18ndate meeskondade pluss fulhami vastu, nii et kõigi eelduste kohaselt peaks lõppseis siiski pigem rõõmustav olema. teisalt "kõigi eelduste kohaselt" may not always apply. ptüiptüiptüi, eksole.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Natuke ka Delfi uudiseid:
                  Hispaania tippklubi FC Barcelona on Daily Maili andmetel valmistamas Gareth Bale 'i eest Tottenham Hotspurile 30 miljoni naela suurust pakkumist.

                  Kommentaar


                    ühelt poolt kollane nagu lumi, samas on mõlemalt poolt viimase aasta-paari jooksul viisakas flirt käinud.
                    oleks lege kui selline mees 30milliga ka kätte saadakse. piisab vaid agendile ütlemisest, et kuule, maailma parim klubi tahab su poissi, aga me hui maksame üle 35, nii et suvi läbi meedias pirtsutamist ja augusti alguses olgu transfer request levy laual olemas. fabregas2, aga kiirema lahendiga.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      kas ta mitte barca-poistega juba trenni tee?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        paar eratundi on vist võtnud jaa...
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Levy ei lase teda 30 milku eest minema, selles võite kindlad olla.
                          Selle üleminekupalve lõi ju Luka ka lauale, hui ta minema sai.

                          Ma usun, et on klubisid, kes on tema eest rohkem pakkuma. Ja pidage meeles, et kui Torres oli väärt 50 miljonit naela ja Andy 35 miljonit naela, siis oleks Bale oma 150 milkut vähemalt väärt .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Levy ei lase teda 30 milku eest minema, selles võite kindlad olla.
                            Selle üleminekupalve lõi ju Luka ka lauale, hui ta minema sai.

                            Ma usun, et on klubisid, kes on tema eest rohkem pakkuma. Ja pidage meeles, et kui Torres oli väärt 50 miljonit naela ja Andy 35 miljonit naela, siis oleks Bale oma 150 milkut vähemalt väärt .
                            ehk siis sinu 9gaaagimise hoos võõras teemas välja käidud loogika alusel peaks solid 10 milkut letti laduma
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Kaboom jääb Wembleylt eemale. Põlvevigastus mille kanaaride vastu sai. Ainukesed terved Gallas ja Nelsen. King doubtful. Ei tekita just väga kindlat tunnet.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Luis Vaata postitust

                                nagu ka delfi korrektselt refereerib, on 4 hulgast välja jäädes, mis praegu on selline 50/60 võimalus, juba raskem tippe kinni hoida

                                Daily Mail: Tottenham could find it hard to keep hold of some of their most high-profile if they miss out on Champions League football this season

                                Metro: G.Bale lined up by Barca
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X