320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    siin saab väravaid ka näha

    Kommentaar


      Noh spursi Tartu fännid. Tammeka mängu poolajal loositakse vs Celticu mängu pileteid
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Chicagot võideti 2:0. Väravad lõid Kane ja Lennon. Mängu ei näinud. Magasin. Olen nõrk

        Kommentaar


          Müüa 2 Tottenham-Celticu piletit. Kui kellegil soovi siis kirjutage mulle.
          FCTW

          Kommentaar


            Need on need Tammeka Lokomotivi poolajamängu piletid, mis kõik võideti kümneaastaste poolt, mis nüüd turule ilmuvad, kui on selgunud, et vanemad ikka ei saa selleks mänguks vaba päeva?
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Isegi kui oleks needsamad, siis mis selles halba või imelikku oleks? Keegi ei keelanud ju Sul samuti pea alaspidi ringe teha.
              Ei olegi halba, lihtsalt muhe oli, kuidas platsile laekusid ainult inimesed, kellel ilmselgelt mängule mineku suhtes otsustusõigust pole ja olen juba siin ja seal mingi 3 erimevat müügikuulutust näinud. Ja mis puutub minusse, siis üks kord paarisaja inimese ees tühjast väravast mööda lüüa on täitsa piisav ja Tammeka nokamüts tuleb ikkagi poest osta
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Kui nüüd täitsa ausalt teada tahate siis mul vanust on piisavalt, et minna laevaga meie põhjanaabrite juurde jalgpalli vaatama. Müügi põhjus on see, et lihtsalt jäi 2 piletit üle ja ei tahaks neid lihtsalt raisku lasta. Kui huvi pole siis võib lihtsalt jätta kommentaarid endale
                FCTW

                Kommentaar




                  Vastused ...
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Eric Dier ametlik. Guardiani artikkel ka mis mehega tegu on.

                    Kommentaar


                      Kirjutatakse, et Yago Falque 4M eest Genoasse.

                      Kommentaar




                        Asi ametlik, Falque nüüd Genoa's.

                        Kommentaar


                          no olgem ausad, täiesti lamp vend on see Rose, Levy millega sa mõtled

                          Kommentaar


                            rose'is on potentsiaali, kui ta tsenderdusi ja kaitsmisajusid natuke lihvitaks. Ju siis poch näeb, et backupina piisav. falque diil on super. Ei oodanud, et nii palju välja lüpstakse ta eest.

                            Kommentaar


                              Falque oli mõned aastad tagasi vist üks nendest next big thingidest ja tundub,et mingi maine on siiani säilinud,et siukse mõnusa raha eest ära läks. Mina teda mängimas näinud ei ole,seetõttu ei hakka igatsema ka. head teed!

                              Rose'i lepingupikendus tuju kehvemaks ega paremaks ei tee,elik jätab ükskõikseks. Samas, ei kuulu mina nende materdajate hulka, kes pärast esimest täishooaega vasakkaitsjana Spuris mehe maha kannaks. Ok, Roberto Carlost temast ei tule aga heaks squad playeriks võib ju siiski veel areneda.vanust ka aint 24. Kui ei arene,sitt lugu, aga praegu annaksin veel võimaluse!

                              Kommentaar


                                Lamelale on need muudatused klubis igatahes tuult tiibadesse toonud
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X