320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tottenham piisavalt kõva täna, et vähemalt viik välja mängida. AH +0.25 peaks toitma küll.

    E: vajutasin Postita ja 2 seki pärast kostis rõõmukisa telerist

    Kommentaar


      Väga-väga hea poolaeg. Lausa super.

      Aga teist sama palju on veel mängida! Samasugust keskendumust tuleb hoida veel selle aja ja loodetavasti suudetakse mõni võimalus veel Reali võrku lüüa - tegelikult I poolajal võimalusi oli ju veelgi!!

      Toby vigastus on muidugi mõru pill, aga mis teha, selliseid asju tuleb vahel ette.
      Väga üllatav, et Dieri asemele Dembelet ei toodud - belglane paistab omadega puhta õhtal olema - Whami ja ManU vastu toodi ka pingilt - kaua niimoodi läbi ei purjeta .

      COME ON YOU SPUUURSS! Nüüd teine poolaeg ka samasuguse keskendumisega mängida paluks!

      Kommentaar


        respect.

        Real andis 70st minutist alla??? See on juba next level, keegi ei viitsi joostagi..
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Wow. Lihtsalt wow. Rohkem pole öelda.

          Meenub, et Fifa07s kommentaator rääkis, "If you want to humiliate your oposition team, go 3:0 up and pass the ball around without them touching it"... jaaaaa see on täpselt see mida Spurs tegi... 10x CLi võitja, valitseva meistri ja maailma rikkaima klubiga. Lihtsalt vapustav.

          Ja nüüd pärast nelja mängu juhib Spurs Reali ees gruppi 3 punkti ja 4 võrra parema väravate vahega. Absoluutselt briljantne.

          See päev läheb kuldsete trükitähtedega Tottenham Hotspuri ajalooraamatutesse. See on mäng millest hakkavad rääkima isad poegadele ja vanaisad lastelastele. See oli õhtu kus Spurs tagus valitseva CL meistri põlvini mutta. Briljantne. Ilus. Võimas.

          Kommentaar


            Kiitus.
            Poleks iialgi arvanud, et Trippier nii tasemel on.
            Kane on haige loom.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              See on mäng millest hakkavad rääkima isad poegadele ja vanaisad lastelastele.
              sul riiulis ruumi on ikka box seti jaoks?







              tegelikult muidugi lugupidamine, ilus oli vaadata. õigeid mänge valite võitmiseks.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                suurepärane sooritus meestelt! pole mitte midagi öelda! võimas mäng ja tulemus. Allilt vajalik statement,mida ta ammu teinud ei ole. Mängu esimesed minutid tundusid tal sellised,et läheb täna iga hinnaeest kõigile jalgadesse ja teeb selle klassikalise ülehäälestanud esituse,aga võta näpust. Kõigile props. Ainus kes ei teadnud päris hästi,mis värk on,oligi Dembele. Ramos on muidugi t*ra kah. noh,Sissoko tegi ka "oma" ära.

                A ma ei tea,ei julge suuri sõnu loopida,aga tõesti tõesti tundub et meil on Winksi näol tegu ühe väga vägeva keskpoolikuga. Ma ei teagi juba mitmes mäng paneb mees seal ikka üpris külma närviga. Lust vaadata,kui tähele paneb. ma muidugi ei ole statistilisi numbreid uurinud.

                Toby kaotus on veits valus, Dier selles kolmeses kaitseliinis nii vinge ei ole.aga saab hakkama. Loodame,et Hugol ka midagi tõsist ei ole.Ja Ben-D'l.

                Kommentaar


                  Müts maha, vägev esitus. Ja eriti rõõmu teeb, et lisaks Allile, Dierile ja Kane'ile platsil Trippier, Winks, Davies. Pihuks ja põrmuks arvamus, et ainult ülemerestaaridega on võimalik Euroopas edu saavutada.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Müts maha, vägev esitus. Ja eriti rõõmu teeb, et lisaks Allile, Dierile ja Kane'ile platsil Trippier, Winks, Davies. Pihuks ja põrmuks arvamus, et ainult ülemerestaaridega on võimalik Euroopas edu saavutada.
                    Ma eile selle peale ei mõelnudki, aga eile oli algrivistuses 6 briti saarte mängijat. Ehk üle poole!
                    Heyooo, statistikalembid, keegi oskab öelda, millal viimati selline asi CLis juhtus, et inglise satsi algrivistuses üle poolte meeste Briti saartelt pärit?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Ma eile selle peale ei mõelnudki, aga eile oli algrivistuses 6 briti saarte mängijat. Ehk üle poole!
                      Heyooo, statistikalembid, keegi oskab öelda, millal viimati selline asi CLis juhtus, et inglise satsi algrivistuses üle poolte meeste Briti saartelt pärit?
                      1963 ilmselt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                        1963 ilmselt
                        Jajah, muidugi. Ma nii statistikalembene ei ole, et seda otsima hakata, aga 1999 finaalis oli Manul 6 Briti saartelt pärit mängijat: Neville, Irwin, Giggs, Beckham, Butt ja Cole (pluss Teddy vahetusest). Uuel sajandil oli ülemerehullus juba täiega peal, tea kas sealt enam leiab.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Jajah, muidugi. Ma nii statistikalembene ei ole, et seda otsima hakata, aga 1999 finaalis oli Manul 6 Briti saartelt pärit mängijat: Neville, Irwin, Giggs, Beckham, Butt ja Cole (pluss Teddy vahetusest). Uuel sajandil oli ülemerehullus juba täiega peal, tea kas sealt enam leiab.
                          võtsin suvaliselt (ausõna) lahti 2014 vf bayerniga ja ennäe. ferdinand-jones-carrick-rooney-welbeck ja kuuendana giggs.

                          aga üldiselt mõistagi peab paika. spursi eest on sel hooajal CLis platsil käinud 7 inglast (+ Davies), poolil samuti 7, mankul 5, cityl 4 ja eriti markantsena chelseal 2 (neist drinkwater üleeile 19 minutit). kõige nõrgema soorituse on teinud muidugi taas arsenal, neil pole ühtegi.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            tegelikult muidugi lugupidamine, ilus oli vaadata. õigeid mänge valite võitmiseks.
                            viskan ka kiituse, edu selles sarjas v.a. kui Liverpool peaks kuskil ette sattuma - samadest klubidest kopp ees ja eriti reaali rikaste nartsisside domineerimisest on sitaauguni, well in

                            Algselt postitas Stok
                            ei.
                            Kuidas kellelegi. Mul see mäng siiani meeles ühega mitmest sellest perioodist, k.a. su mainitud old toileti puhastus ja 5-0 O'Neilli Villale. Peale seda ju tuli see auk millest siiani välja ronitakse ja need on eredamad mälestused ajast, kui veel lootust oli kuhjaga. Usun, et mäletan ka pikalt eelmise hooaja Dortmundiga mängu. Spursi omadel on põhjust seda ka mäletada, kui suuremaid saavutusi kohe peale ei tule.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Jah, muidugi, kui ei. Liverpool nüpeldas kaheksa aasta eest Raúl Madridi 4-0 ja ainus, mida ma veel mäletan, on see, et Andrea Dossena lõi ühe värava. Ja sedagi vaid ilmselt seetõttu, et samal nädalal lõi ta ka ManU-le. Väga saavad mu pojad pettuma, kui nad Dossenat googeldama hakkavad..

                              Jalgpallifänni mälu on jooksva hooaja pikkune.
                              No see on ikka väga personaalne. Ma mäletan üsna selgelt näiteks järgmisi mänge -
                              Wigani purustamine ja Defoe 5 kolli ühes mängus (paar nädalat vähem kui 8 a tagasi!)
                              Spursi mäng Interiga kui 3:0 pealt raevunult teleka kinni panin ja magama läksin... ainult et avastada järgmisel hommikul et lõime küll 3 vastu kuid kaotasime siiski 4:3
                              Kaks madistamist AC Milaniga, mille tulemusena CLi veerandfinaali jõuti
                              Samuti sellele järgnenud veerandfinaali avamatshi Bernabeul kus Jenas oli algrivistuses (mis tähendas pmst vährmuses mängimist), kuidas Real kohe jõu maksma pani ja Crouchy punasega dushi alla saadeti
                              Samuti karikafinaali Chelseaga kus Gomes oma klouhaadi tegi väravajoonel.

                              Ei ütle, et nedest mängudest iga seika või detaili mäletaks, oh ei! Kaugel sellest. Aga statistika ja puhtalt faktid jäägu statistikutele - emotsioon jääb meelde!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Jajah, muidugi. Ma nii statistikalembene ei ole, et seda otsima hakata, aga 1999 finaalis oli Manul 6 Briti saartelt pärit mängijat: Neville, Irwin, Giggs, Beckham, Butt ja Cole (pluss Teddy vahetusest). Uuel sajandil oli ülemerehullus juba täiega peal, tea kas sealt enam leiab.
                                Legendaarses ManU-Roma 7-1 mängus 2007 aastal oli ManU algkoosseisus koguni 8 briti saarte mängijat - Ferdinand, Brown, Rooney, Giggs, Smith, Carrick, O'Shea ja Fletcher.
                                Ja näiteks 2008 CL finaalis oli ManU algkooseisus 6 inglast - Ferdinand, Brown, Hargreaves, Scholes, Carrick ja Rooney.
                                Põhjalikumalt ei viitsinud vaadata, aga ilmselt leiab sellest perioodist selliseid Unitedi mänge veel, kuna põhituumik oli suures osas sama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X