320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    mine loe reegleid ja siis tee suu lahti.
    jokk-vennad
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      see jutt läheb tšelsist nüüd juba suts kaugele, aga no sviit džiisõs.

      kui mingid poolemeelsed lubavad vilemehe jalgpallitulemuse pärast kasti lüüa või kui keegi endale pärast kaotust särgist seotud paela kaela paneb, siis äkki oleks tarvilik probleemile ikka vähe teisest otsast läheneda?


      ning juhul, kui ainult raha hääl ja ilmeksimatu tehnika maksab, siis kümne aasta pärast käib mm tõesti ainult playstationi puldi taga. vähemalt on siis kõik viimse grammini õiglane ja objektiivne, eks?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        vhaking steriilsus... ei toida.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          see jutt läheb tšelsist nüüd juba suts kaugele, aga no sviit džiisõs.

          kui mingid poolemeelsed lubavad vilemehe jalgpallitulemuse pärast kasti lüüa või kui keegi endale pärast kaotust särgist seotud paela kaela paneb, siis äkki oleks tarvilik probleemile ikka vähe teisest otsast läheneda?


          ning juhul, kui ainult raha hääl ja ilmeksimatu tehnika maksab, siis kümne aasta pärast käib mm tõesti ainult playstationi puldi taga. vähemalt on siis kõik viimse grammini õiglane ja objektiivne, eks?
          Mainisin juba eelmises postituses, et ei poolda kahe käega tehnika kaustuselevõttu. Lihtsalt tuleks see inimeksimuse võimalus viia võimalikult madalale. Oled minuga kindlasti nõus, et jalgpall on muutunud viimaste aastakümnega märksa kiiremaks ning see on teinud kohtunike elu põrguks. Vigu tehakse üha rohkem ning neil on tänu suurtele rahadele jalgpallis ka üha suurem kaal.Samuti on jalgpall ka väga emaotsionaalne mäng ning frustratsioonis, hetkeemotsioonide ajendil on ka täiesti mõstlik inimene suuteline lollusi korda saata. enda hangimine on muidugi äärmiselt ekstreemne juhus. Kohtunikebrigaadi suurendamine oleks vast ainuke mõistlik lahendus. Selle tulemusel peaks ju vähenema ka inimeksimuse osakaal, mis teeks mängu pisutki ausamaks ning objektiivsemaks.

          Kommentaar


            Vabandust, kui ma nüüd valesti aru sain, aga mis eeskätt vastu hakkas, oli see raha jutt. Point peaks ikka õigluses ju olema, mitte see, kui palju pappi keegi ühe või teise vea tulemusel taskusse pani/panemata jättis. Nagu ka fännide poolne reaktsioon negatiivsele tulemusele kui maailmalõpule - need asjad pole tähtsusetud, aga mitte mingil juhul ei saa neid ju tuua muudatuste tegemise põhjendusteks. "Kui ähvardatakse kohtunikku tappa, siis tuleb vilistamise süsteemi muuta" on ikka veidi liiga äraspidine väide, aga paraku just selline mulje jääb. Muide, ma ei taha nüüd mingil juhul Chelsea fännkonda siinkohal ekstra rünnata, aga lähimineviku euromängudest tuleb meelde neli korda, kui on pärast kohtumist tõsisemalt ähvardatud kohtuniku elu kallale kippuda ja mingeid meetmeid tuli kasutusele võtta. Üks oli siis Meier (Inglismaa vs Portugal), ülejäänud kolm Frisk (Barca vs Chelsea), Hauge (Chelsea vs Barca) ja nüüd Ovrebo (Chelsea vs Barca). No küll ei julgeks väita, et sinistele nende aastate jooksul teiste klubidega võrreldes nii hirmus palju rohkem liiga oleks tehtud. Võib-olla siiski on pretensioonid ja tegelikkus natuke nihkes ning tasuks ise ka veidi rahulikumalt võtta?

            Kasvanud mängutempo osas - kahtlemata nõus, aga teatud määrani. Võtame kasvõi needsamad Chelsea-Barca vaieldavad olukorrad. Stuudioanalüüsidest oli näha, et sisuliselt alati oli kohtunikul situatsioonile selge vaade, st ta jõudis olukorda küll ja nägi seda selgelt, küsimus oli valikus (kes soovib, siis julguses) otsust langetada. Ma tõtt-öelda küll ei näe, mismoodi näiteks kahe väljakukohtuniku kasutamine aitaks seda valupunkti ületada, pigem ju suisa vastupidi. Seda on vist siin foorumiski kirjutatud, et kahte meest korraga on ka proovitud ja see asi kohe absoluutselt ei toiminud. Erinevad stiilid jne. Mis aga mulle isiklikult silma on torganud - tänapäeva tippkohtunike seas on väga vähe silmatorkavaid isiksusi. Ehk siis selliseid mehi, kes kujundavad oma käekirja ja sellest ka stabiilselt kinni peavad. Ja keda mängijad esiteks seetõttu ning teiseks tänu nende suhteliselt rahulikule, aga samas piisavalt no-nonsense hoiakule platsil aktsepteerivad. Collina on muidugi kõige markantsem näide, aga sellised olid ka näiteks Frisk, Michel, Fröjdfeldt, Kim Milton Nielsen. Praegustest tulevad ehk vaid De Bleeckere ja Webb pähe, kelles pisut oleks nagu sedasorti ainest. Aga üldiselt on pilt siiski üsna hall.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas St_Oliver Vaata postitust
              Kui selle tervenisti ära kuulasin/vaatasin, siis mõtlesin seda, et sellest saaks teha päris hea tränaloo, kui oleks oskust möllata sellise asjaga.
              seniks tuleb räpiga rahulduda.



              ja albumgi varsti tulekul

              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Minul tekkis selline idee, et kuna penalti kastis toimuvad kõik sellised olukorrad mis mängu väga palju otsustavad siis võiks olla 1 kohtunik värava kõrval või kasti läheduses ja teine kohtunik 2 siis teiselpool väljakut. Ja kui nad näevad kastis mingit situatsiooni siis neil on ju võimalus raadio teel peakohtunikuga suhelda nagu peakohtunik seda praegu teeb teiste abikohtunikega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcafee Vaata postitust
                  Minul tekkis selline idee, et kuna penalti kastis toimuvad kõik sellised olukorrad mis mängu väga palju otsustavad siis võiks olla 1 kohtunik värava kõrval või kasti läheduses ja teine kohtunik 2 siis teiselpool väljakut. Ja kui nad näevad kastis mingit situatsiooni siis neil on ju võimalus raadio teel peakohtunikuga suhelda nagu peakohtunik seda praegu teeb teiste abikohtunikega.
                  See ei ole kusjuures sugugi uus mõte. Näiteks minu neegrist sõbral Johnil oli kuri kahtlus, et õel naabrimoor käib öösiti laudas tema kitsi kaetamas, sest karv oli neil pikka aega lahti, silmis veider läige ja piima ei andnud enam tilkagi. Aga no ei saanud kuidagi jaole, nii kaua kui tema laudaukse juures passis, käis moor aknast vilksti sisse, ja kui John akna juures vahti pidas, libistas moor end ukse alt sisse ja tegi oma pahateod ära. Ei aidanud lõpuks muu, kui et John pani ühel öösel oma venna Beni akna juurde ja teise venna Clarence'i ukse juurde valvama. Ise istus hibiskusepõõsa taha, soolapüss kaenlas ja siis pidasid muudkui aga sidet, et kas õelat naabrimoori juba nähtud. Ega lasknudki too end kaua oodata, tuli varsti silmavalgete välkudes. Vaatas, aknast ei pääse, uksest ka mitte, sattus segadusse. Senikaua neeger John sihtis ja lasi kaheraudsest kogu oma soola pahategijale otse soolde! Sealtpeale pole teist enam näha olnud, kitsed aga püstitavad ühe lüpsirekordi teise järel nagu AS Tartu Agro Vorbuse farmi lehm 3980484.

                  Nii et jah, sellel ideel on jumet küll.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    andke andeks videokorduste vastased, kuid mis moodi see mängu võlu vähendab? mänguseisakud oleks samad kui mistahes vigastuse puhul ju pigem. lihtsalt kui peakohtunikul on kahtlus, siis räägib mikriga 4. kohtunikuga väljaku ääres, kes koheselt saab olukorda videos kontrollida. ma arvan, et siin on teil mingi "koll", et nüüd läheb ilgeteks mänguseisakuteks ja pidevaks vaidluseks. ei usu et läheb. läheks samamoodi nagu tennises ja kõik oleks rahul lõppkokkuvõttes tegelt. saage üle oma kompleksidest ja traditsioonidest!
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      andke andeks videokorduste vastased, kuid mis moodi see mängu võlu vähendab?
                      Mitu korda peab üle kordama asjaolu, et kohtuniku vead on sama inimlik osa jalgpallist kui mängija omadki. Ilma nendeta poleks pealegi pärast mängu enam kedagi kiruda.
                      Mulle on ülimalt vastukarva juba see, et need kohtunikud mikritega ringi jooksevad. Lipp on ju olemas joonekohtunikul, et ülemusele märku anda.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        no kui teie jaoks on jalgpall puhtalt skandaal ja elu24 siis andke minna. sorri et niivõrd ekstreemne olen
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          ma küsiks parem, et kas äkki ei keerata ühest mängust siiski veidi liiga suurt draamat kokku. kirg on ilus asi, aga tervet mõistust tasub ka siiski igaks petteks säilitada ning apokalüpsis ei tohiks üldjuhul saabuda ühe negatiivse jalgpallitulemusega. või kui mõne jaoks saabubki, siis ma ei tea, äkki sai ikka natuke vildakatel väärtustel põhinevat elu ka elatud.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Ma ka ei saa aru. Kolmas päev juba ja ikka iriseta. Ma parem tunneks kaasa kohtunikule, kes tapmisähvardusi saab.

                            Kommentaar


                              no minuarust on päris normaalne, et emotsioon veel üleval on. Kui selline mäng seda ei tekita, siis mis veel?

                              Täpselt nagu siiani kraabib paljude perset Maradona käsi ja inglaste saadud MM tiitel.

                              Videokorduste poolt isegi oleksin. Alguses oleks vähemalt jube huvitav vaadata kuidas asi toimima hakkab.

                              Kommentaar


                                Aega on möödas ja klubi on ikka UEFA tallaalune ja pole ühtegi kaebust esitanud. Samal ajal UEFA keeldub kommenteerimast vilepartiid, süüdistab meie mängijaid nende reaktsioonides pärast mängu ja isegi ütlevad et meedial on nende vastu vandenõu? Fucking disgrace.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X