320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    video
    Sitaks hea. Tegelt ka.

    Üle hulga aja oli päris mõnus isegi vaadata meie mängu. Nico oleks kui talveunest ärganud ja Alex keskkaitses on ikka kõvasti kindlam kui Carvalho. Kaitses oldi kindlad, rünnakul natuke passiivsed, aga kõik okei. Finaalikoha ees seisab Villa ja kui nendest jagu saame, siis finaal saab igastahes huvitav olema - Pompey ja Avram, naabrid Fullamist või Spurs. Igati tore.

    Kommentaar


      Alexi kasutegur oli Stoke mängus suurem, kui Carval olnud viimastes mängudes kokku.

      Kommentaar


        Ja vanuritekoondise ründe-papp saab ka vanemaks.
        Palju õnne 32 puhul, Drogba!
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Hilario vigastatud ja homme Turnbulli league debut.

          Kommentaar


            Algselt postitas Converse Vaata postitust
            Hilario vigastatud ja homme Turnbulli league debut.
            Pühapäeval on emakeelepäev.

            Liiga debüüt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Liiga debüüt.
              ...on antud kontekstis üks sõna.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Pühapäeval on emakeelepäev.

                Liiga debüüt.
                Ma olen liiga ükskõikne, et hoolida sellest.

                Kommentaar


                  See krdi Parkeri värav oli üsna võimatu päästa nii et other than that tegi Turnbull head tööd... palju seda tal nüüd teha oli aga siiski.
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    No see oli juba meistrite moodi m2ng. Malouda oli ikka t2na yllatavalt boss...raudne MoM temale. Ja minu yllatuseks sai isegi Ferreira vasak kaitses t2itsa soliidselt hakkama. Kui millegi yle nuriseda, siis Lampardi poolt oli minu jaoks kyll yks halvemaid m2nge, mida eales n2inud temalt. AGA

                    TOP OF THE LEAGUE

                    Kommentaar


                      Väga hea!!!

                      liiga võit siit me tuleme

                      Kommentaar


                        Lampard oli jah nähtamatu.. aga individuaalne sittamise auhind minu poolt Mikelile.
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
                          Lampard oli jah nähtamatu.. aga individuaalne sittamise auhind minu poolt Mikelile.
                          Mikel mängis suurepäraselt. Ei mäletagi, millal viimati teda nii isukalt ja ka edukalt ründetegevuses nägi. Väike valearvestus suhteliselt süütu peapalli mängimisel oli selle kõrval tühine. Aga Malouda no.. mees teiselt planeedilt, kuigi Hammersite kaitse oli jube hambutu ja see paremkaitsja (Spector?) ei jaganud mängu üldse lahti kohe. Fun Fact of the Day - Malouda tegi 16 crossi.

                          Kommentaar


                            Ma ei ütlegi et aasta kõige halvem esitlus.. aga kui valida keegi kes mängu aeglustas siis minu jaoks tema. Täiesti kasutud tackled ja koguaeg kuskilt päraperssest pikka palli ette vajutada. Jah muidugi Drogba ees, kes õhus tugev ja harjunud nende pallide alla võtmisega ja oleks võinud vabalt sealt sündida midagi, kuid kui ikka pool tiimi on vastaste poolel siis võiks vaikselt sööduga minna, eriti kui miilide kaupa vaba ruumi.
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Mängu aeglustajatest rääkides..Kas keegi teine ei mõtle, miks Ancelotti Anelkale juba ei ütle, et palli võib ära sööta ka enne, kui keegi talle peale on tulnud? Hooaja esimesel poolel, kui ta oli üks meie parimatest mängijatest, andsin selle talle andeks. Nüüd, kui ta vorm on veidi langenud, jääb ta enamasti silma keskväljakul keerutades ja rünnakukiirust pidurdades. Ma olen ta mänguga muidu täiesti rahul, sest ta on enam-vähem ainuke, kes suudab mõne kaitsja ette võtta, aga pidev pallihoidmine ei aita mängule kaasa.

                              Kommentaar


                                Kindlasti on ta vorm langenud, aga see, et ta pidevalt nii madalale langeb ja 22rel vigurdab on seet6ttu, et teemanti pealt on yle mindud kuusepuu peale, mis t6ttu ei ei saa ta enam Drogsteri k6rval vegeteerida teise ryndajana.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X