320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

    aga mis mõte on sinu üks rida inisen kellegi kallal ja olen tore postitustel ja ära nüüd tule ütlema et mina ka teen.. ma olen äss ja võin teha neid
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

      Nii ma saan ka võibolla varsti ÄSSAKS

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

        Esiteks: Epic, tõesti palun lõpetada uudiste kopeerimine jasoccerneti konkurentide reklaamimine, mis on keelatud. Ega ka sellele järgnevad paar kommentaari asjalikkuselt palju paremad olnud.

        Teiseks: palun lõpetada läbustamine ka selle teema all.

        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

          Originally posted by m1kk


          Esiteks: Epic, tõesti palun lõpetada uudiste kopeerimine jasoccerneti konkurentide reklaamimine, mis on keelatud.
          Epic Epicuks, aga äkki seletad mulle ka mis tähendab konkurentide reklaamimine. Ja kes on Teie konkurendid - sportnet?? Või kui ma BBC uudisele viitan, siis saan kohe laksu ära...
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

            Positiivne uudis Chelsea fännidele - Hasselbaink teatas soovist karjäär klubis lõpetada. Niipea, kui van Gaal Barcast kinga sai ja nende huvi vaibus, on mängija nõus satsile truudust vanduma. Tiba silmakirjalik imho. Augustis igatahes oli ta valmis koheselt oma kohvreid pakkima. Praeguse vormiga on aga raske paremtest klubidest pakkumisi saada.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

              või äkki ta lõpetab karjääri hooaja lõpus ära. teeb 3 kuud pausi ja alustab uuesti ?
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Chelsea FC\'


                ma ei ütleks, et see hasselbainki jätkamine tingimata nii hää uudis on. mulle meeldiks küll rohkem kui seal mõni huvitavam mängija oleks.

                muide, selline küssa, et milliseid premieri meeskondi olete oma silmaga näinud? chelsea on mulle südamelähedane, sest see on ainus premieri staadion, kus ise käinud. järgmiseks on sihikul tottenham-liverpool 15.märtsil

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                  Ranieril kavas järgmisel hooajal ML\'is pallivale Chelsea\'le osta juurde nii mõnigi oluline täienuds, nagu ta ise ütleb. Alustuseks siis Batistuta - paistab, et päris tõenäoline on argentiinlase tulek Londonisse. Huvitav kokkusaamine võib sellest saada..läbi ja lõhki Itaalia vutipoiss tuleb siis jalga proovima Inglismaale

                  Ja veel...võiks kas:

                  1) Avada mingi uus teema suviste kuulujuttude/üleminekute asjus.
                  2)Või muuta ära näiteks selle teema pealkiri ja jätkata sealtkohast.

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                    päris hea mõte chelsealt. lasta 35 aastane(?) zola minema ja osta asemle 36 aastane(?) batistuta. building for the future here i see. selle asemel võiks forselli mängitada kui ta laenult tagasi tuleb

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                      Originally posted by Magpie
                      Ja veel...võiks kas:

                      1) Avada mingi uus teema suviste kuulujuttude/üleminekute asjus.
                      Sul keegi keelab seda endal teha? Mingi üleminekuteema oli meil siin lõppenud hooaja eel, nii et veel parem oleks see kasutusele võtta.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                        sorry kui kedagi kordan ,aga täna hommikul kuulsin uudistest et S********d olla müünud Macho Chelseasse kolmandaks väravavahiks tea kas lihtsalt kuulujut, või on asjal tõepõhi all ?
                        299195

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                          Macho olla Chelseaga tõesti kaubale saanud. Üleminek toimub Bosmaniga ja kindlasti mitte enne 01.07, mil lõpeb tema leping Sunderlandiga.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                            Originally posted by eston#21


                            päris hea mõte chelsealt. lasta 35 aastane(?) zola minema ja osta asemle 36 aastane(?) batistuta. building for the future here i see. selle asemel võiks forselli mängitada kui ta laenult tagasi tuleb
                            Zola saab suvel 37, Batigolil aastaid alles tühised 34 Nii et nooruslikku energiat peaks jaguma

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                              Originally posted by mcnamara

                              Sul keegi keelab seda endal teha? Mingi üleminekuteema oli meil siin lõppenud hooaja eel, nii et veel parem oleks see kasutusele võtta.
                              Ennäe, ma pean Magpie kaitseks sõna võtma :P
                              mcnamara, sa punkti nr 2 vaatasid? seal ta ju viitaski sellele vanale teemale.
                              Seega modekad, muutke vana teema pealkirja. Seda võiks teha minu arvates mitme teemaga, ntx kas on vaja iga koondise mängu kohta oma teemat? Piisab kui oleks eraldi valik- ja sõprusmängud.
                              OK, läks natsa teemast kaugele aga mis siis.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                                Natuke OT, aga siiski.

                                Miks kõik pelgavad uute teemade avamist? Võrreldes näiteks nö rahvusvaheliste foorumitega, avatakse meil siin uusi teemasid ülivähe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X