320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    fixed
    Your ass is fixed bitch !

    Kommentaar


      Tänase õhtu positiivseim külg oli kohtunike hea töö.
      Ainsaks tõrvatilgaks meepotis jäi küll Messile tõuklemise eest andestamine, aga täna polnud tema päev niikuinii
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Tänase õhtu positiivseim külg oli kohtunike hea töö.
        Ainsaks tõrvatilgaks meepotis jäi küll Messile tõuklemise eest andestamine, aga täna polnud tema päev niikuinii
        by the book pidanuks vist pennal kordusele minema?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          igav ei olnud.

          szandor, alvarez ja muud toredad loomad - terviseks!
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ta kaotas ju mingi 20 meetrit tagapool selle palli? Et suutis viie meetriga sellise hoo sisse saada, et isegi Puyoli otsa jooksmine ei võtnud hoogu maha ja veeres pisarana edasi?
            Tont teab, mis tal hakkas. Äkki tahtis kurjade pilkude eest tunnelisse põgeneda või midagi. Sa ju ometi ise ka ei usu, et ta seal tahtlikult viibis?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Haaa-HAaaaa. Kohtunik oli hea. Terry idiootsust vast ei suudagi kokku võtta, sest mingi lühis pidi ajus olema. Kuid Ramirez on tööloom ning samuti kaitseliin koos cech´ga. Rõhutan, et Cech peab ka sellel aastal Chelsea parima mängija tiitli endale saama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Tänase õhtu positiivseim külg oli kohtunike hea töö.
                Ainsaks tõrvatilgaks meepotis jäi küll Messile tõuklemise eest andestamine, aga täna polnud tema päev niikuinii
                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                by the book pidanuks vist pennal kordusele minema?
                Mis reegli alusel see pennal kordusele oleks pidanud minema?
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  See on üks naljakamaid mänge mida ma elus näinud olen tegelikult. Kui Torres värava lõi ma lihtsalt naersin kõva häälega selle absurdse olukorra peale. Arsenali fännina ma Barca poolehoidjate tunnet muidugi tean täpselt - veereta palju sa veeretad, kui lõpp produkti pole siis on vähe kasu isegi 70%+ possessionist.

                  Igatahes nüüd ükspuha kes homme teisest paarist vastu teile tuleb, neile hoian ma igatahes pöialt.
                  jah, mis teha kui Arsenal veel miinimum 10 aastat CLis finaali ei j6ua. Tuleb teisi toetada

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Mis reegli alusel see pennal kordusele oleks pidanud minema?
                      vv ei tohi ennem lööki üle väravajoone liikuda. mitte, et see mind väga häiris, kuid ma olin natukene üllatunud, sest kohtunikebrigaad käitus üldjuhul by the book ega olnud howard webbilik (ei teinud omi reegleid).
                      samas mängus sees vist toda asja üldjuhul ära ei vilistata. pigem on see teemaks seeria puhul.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar




                        Uploaded with ImageShack.us
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Oeh no järgmised 48 tundi magama ei saa, mina olen igatahes leekides. Kui 10kesi ilma kaptenita saame Barcale vastu siis tahaks teada mis meelestatus on finaalis. Lampard on meil olemas, üsna kindlasti ka Luiz ja loodame et ka Cahill. Vaata sa nalja, et Bosingwa keda ma kartsin nagu tuld mängu sekkudes, sai KESKKAITSES (what the fuck, right?) hakkama. Drogba kes oli vasakkaitses, mängiti juba nagu jumal teab mitme kaitsega, aga nii tublisti mängiti, kogu see aeg. Oli jah õnne aga finaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal
                          Algselt postitas zip
                          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                          Kommentaar


                            Drogba Chelseast ära laskmine selle hooaja lõpus oleks ilmselge patt, kui vaadata tagasi CL otsustavamatele mängudele. Bussiparkimis võimalusi on ka igasuguseid, aga tänane oli küll viis plussile mänguliselt ja vaadatava poole pealt pargitud. Erilise iroonilise huumoriga vend on ikka see Busquets, kes esimesena Chelsea maaslamavaid mängijaid tänitama läheb, aga noh, keegi peab huumorit ka tegema.
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Kohtunike üle ei saa küll vinguda, Messi oleks pidand tõuklemise eest ilmselt midagi saama, samas jäi tropkale ka punane andmata tahtlikult käega mängimise eest - samas ütleks et mängu fooni silmas pidades, tegi kohtunik õigesti et nendes olukordades ei reageerinud. Super vile minu meelest.

                              Kommentaar


                                Keda siis finaalis vastaseks tahaksite Real või Bayern?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X