320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Mulle on jäänud mulje, et enamus ootab Torreselt ei tea mida. Eile isegi kommentaatorid ütlesid mängu lõpus, et Torresel ei ole midagi positiivset kaasa tõtta. No kui sul pidevalt kolm vastast seljas istub siis ei saagi loota, et ta super mänge teeks.

      Kommentaar


        Põnev mäng oli! Vahepeal kiirused olid nagu tika-takas Minu arvates lõi Oscar mõlemad väravad a`la Lampard`i juba unustatud stiilis. Edu talle. RDM eksis vahetustega. Lõppus oleks pidanud Torrese asemel proovida Moses`t. Terry ausalt öeldes võiks ka vahe peal puhata.
        Mõned pildid

        Kommentaar


          Teine Juve värav oli täielik Mikeli pakk..kutt andis valesöödu ja jäi nagu vahast nukk ühe koha peale seisma, ning kui läbisööt värava alasse tuli ja sellest värav löödi, seisis Mikel ikka seal sama koha peal, kui mäng oli pea 30 sekundit juba edasi käinud.. selliseid pallikaotusi oli veelgi tema poolt. Mikelilt väga halb mäng, oleks võinud 60 pealt Romeu sisse tuua..kahju kahest punktist. Oscarilt väga kenad väravad!

          Kommentaar


            esimene värav oli suuresti Juve kaitse Bonucci kook, kes oma jala õnnetult ette toppis. Teine värav - world class masterpiece !
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
              Mulle on jäänud mulje, et enamus ootab Torreselt ei tea mida. Eile isegi kommentaatorid ütlesid mängu lõpus, et Torresel ei ole midagi positiivset kaasa tõtta. No kui sul pidevalt kolm vastast seljas istub siis ei saagi loota, et ta super mänge teeks.
              Usu, tänapäval tehakse korralikult "kodutööd", et Torres kinni võtta. Kui tuli inglismaale, siis pani hullu, kuna kaitsed ei saand eriti aru mida ja kuidas ta teeb ja nyyd juba teavad kõik Torrese liikumisi ja mitmekesi pannakse tee väravani kinni. Kindlasti lööks ta palju väravaid edasi, kui talle norm sööte suudetaks anda. Hetkel ei ole neid sööte ja eks see kõik võtab mängutuju vaikselt ära ka. Steven Gerrard oskas talle hästi sööta. Eks Hazard alles õpib satsi tundma. Oscar peaks edaspidi põhis olema ja Mikel ei ole eriti hea mängija, ei saa aru tema mängitamisest. Krdi Essien on Real Madridis põhis nyyd.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                Usu, tänapäval tehakse korralikult "kodutööd", et Torres kinni võtta. Kui tuli inglismaale, siis pani hullu, kuna kaitsed ei saand eriti aru mida ja kuidas ta teeb ja nyyd juba teavad kõik Torrese liikumisi ja mitmekesi pannakse tee väravani kinni. Kindlasti lööks ta palju väravaid edasi, kui talle norm sööte suudetaks anda. Hetkel ei ole neid sööte ja eks see kõik võtab mängutuju vaikselt ära ka. Steven Gerrard oskas talle hästi sööta. Eks Hazard alles õpib satsi tundma. Oscar peaks edaspidi põhis olema ja Mikel ei ole eriti hea mängija, ei saa aru tema mängitamisest. Krdi Essien on Real Madridis põhis nyyd.
                Ühe mängu põhjal öelda, et Mikel pole hea mängija...no ma ei tea. Ometigi on mees poolteist hooaega esimene mees selle koha peal olnud ja väga hästi ka hakkama saanud. Kui ta klubisse tuli, olin ka mina skeptiline tema suhtes. Tõsi viimane mäng tema ja ka Ramires, tegid vast enim vigu ja oleksin soovinud et Romeu oleks sisse tulnud. Torrese mängu ma paraku kommenteerida ei oska ja vast ei tahagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Mikel ei ole eriti hea mängija, ei saa aru tema mängitamisest.
                  ma ka ei saa paljudest asjadest aru, aga see pole siiski üks nendest. 1 märkimisväärne(!!) lohakusviga keskväljal, millest sündinud värava oleks kapten saanud ära hoida. samas enim vaheltlõikeid, mängu lõhkumine ja oivaline söödutäpsus. tegu on väga stabiilse mängijaga.

                  Kommentaar


                    No ei ole Mikel kunagi meeldinud, natukene jääb aeglaseks ja kohmetuks, kuid veab oma koha välja aga võiks enamat. Kalou oli teine vend kellest ma üldse aru ei saanud, kes ta oli ja mis ta tegi. See selleks.
                    Kas see Stoke mäng natukene liiga vara vastu ei tule Chelseal ? Kolmap õhtul mäng ja nyyd laupäeval juba uus...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      No ei ole Mikel kunagi meeldinud, natukene jääb aeglaseks ja kohmetuks, kuid veab oma koha välja aga võiks enamat. Kalou oli teine vend kellest ma üldse aru ei saanud, kes ta oli ja mis ta tegi. See selleks.
                      Kas see Stoke mäng natukene liiga vara vastu ei tule Chelseal ? Kolmap õhtul mäng ja nyyd laupäeval juba uus...
                      Vara?? Kui palju neil siis puhkust on vaja? Isegi vedas, et tegu oli kodumänguga.

                      Kommentaar


                        Täna siis kodumäng keraamikute vastu. Sooviksin algkoosseisus näha Mosest, kes võib Stoke kappide vastu väga kasulikuks osutuda ja palju pahandust teha. Ning miks mitte ka Azpilicueta debüüti näha, kuid teda näeme pigem vast tuleval kolmapäeval Wolvesi vastu liigacupis. Kui Moses peaks alustama, ennustan samamoodi debüüdist väravat, nagu Oscari puhul CL-is.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          Vara?? Kui palju neil siis puhkust on vaja? Isegi vedas, et tegu oli kodumänguga.
                          Üldjuhul sätitakse ikka nii, et 3 päeva vahet.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                            Üldjuhul sätitakse ikka nii, et 3 päeva vahet.
                            Juvel on ka täna mäng.
                            Pealegi, liverpoolil on ka ju neljapäev (šveitsis), pühapäev (kodus), kolmapäev (west bromis)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Üldjuhul sätitakse ikka nii, et 3 päeva vahet.
                              siiski 2.

                              Kommentaar


                                Chelsea XI: Cech, Ivanovic, Luiz, Cahill, Cole, Ramires, Mikel, Mata, Oscar, Hazard, Torres.

                                vot siis. lubab huvitavat.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X