320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • SleepWalking
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma loodan, et see abordijäänus kes seal keksimas käis saab tükk aega nüüd jalga puhata..
    Oleks põhjendatud küll, samas langeks Manku jälgimise meelelahutusväärtus Mou puhkuse ajal kõvasti.
    Praegu on see Mourinho: Season 3 vist küll kõige naljakam asi, mis mu telekast tuleb.

    Leave a comment:


  • marv3llous
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    If u say something bad about my religion then send me fucking location. Im gonna smash you.
    Alhamdulillah!

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma loodan, et see abordijäänus kes seal keksimas käis saab tükk aega nüüd jalga puhata..
    Kusjuures ma loodan isiklikult samamoodi. Emotsioon ja viimase minuti värav on toredad asjad, aga Manu ei andnud küll mingit põhjust, et peaks pmst minema mõnitama ja eriti veel kui tegu oli viigiväravaga. Peale mängu jäi tunne, et Sarri surus Mourinho kätt ja vabandas.

    Kuigi löödi 4 väravat, siis mäng oli ikkagi suhtkoht igav... Mõlemad oleksid võinud tegelikult palju julgemalt mängida ja rohkem suruma hakata ning mängu ära otsustada, aga jäi täpselt vahepeal selline tunne, et mõlemad ei tahtnud seda võitu... Oleks oodanud rohkem tulevärki ja seda hambad ristis 3 punkti võtmist, aga hui. Pettumus.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Ma loodan, et see abordijäänus kes seal keksimas käis saab tükk aega nüüd jalga puhata..

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Drake Vaata postitust
    Small time wankers
    If u say something bad about my religion then send me fucking location. Im gonna smash you.

    Leave a comment:

Working...
X