320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartanjan räägib õigust ju. Tiitel on otsustatud. Juba enne derbit oli ja Manul pole mingit sõnaõigust.

    Kommentaar


      daily mail pilt sellest mis pärast toimus

      Kommentaar


        Midagi nagu ei klapiks: Lukaku pildilt täitsa väljas ja Ibra ei öelnud sõnakestki sekka? Daily fail...
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
          Midagi nagu ei klapiks: Lukaku pildilt täitsa väljas ja Ibra ei öelnud sõnakestki sekka? Daily fail...
          oleks ibra sõna sekka öelnud, tuleks manchesteri sinises osas leinalipp püsti tõmmata

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Tartanjan räägib õigust ju. Tiitel on otsustatud. Juba enne derbit oli ja Manul pole mingit sõnaõigust.
            Tänan mõistva suhtumise eest. Siin foorumis hakatakse tavaliselt trolliks sõimama, kui kellelgi on peavoolust erinev arvamus. Mina olen kogu aeg rääkinud, et Manchester võõbatakse peatselt helesiniseks koos kõigi tema tööstusrevolutsiooniaegsete punastest tellistest majadega, aga selle jutu peale öeldakse, et ära toida trolli. Minu meelest täiesti ajuvaba lähenemine. Ma saan aru, et Manu fännid on vihased, et nende klubi varsti ajaloo prügikastis on ja meie õige pea neli karikat pea kohale tõstame, aga võiks ikkagi härrasmeheks jääda. Praegune premmi hooaeg on läbi ja edasi võivad klubid keskenduda kodustele karikasarjadele, mille võitmist ma pean samuti väga ebatõenäoliseks, sest kui me täiega paneme, siis puuduvad objektiivselt hinnates teistel klubidel võimalused. Jäänud ongi ainult püha graal ehk champions league ja seal on meile võrdväärseid vastaseid küll, aga ma ei näe mingit põhjust, miks me seda võitma ei peaks. Taseme taha ei jää hetkel midagi ja peab lootma, et kohtunikud jälle Hispaania meeskondi aitama ei hakka, nagu neil viimasel ajal kombeks on olnud.

            Kommentaar


              City võidab tiitli, ma saadan sulle 2 euri. City ei võida tiitlit ja sa kustutad soccerneti kasutaja - Diil? Kui kindel sa võidus siis oled?
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                City võidab tiitli, ma saadan sulle 2 euri. City ei võida tiitlit ja sa kustutad soccerneti kasutaja - Diil? Kui kindel sa võidus siis oled?
                Oligi vist palju loota, et üks linnupoja ausat diili pakub.

                Kommentaar


                  Linnupoja pigem tee diil, et kui City ei võida siis tartanjan96 lahkub foorumist ja kui City võidab siis lahkud sina. Kui kindel sa oled, et City ei võida?

                  Kommentaar


                    rugby scrum-type brawl in a narrow corridor

                    Fábio Coentrão
                    Hay método en su locura

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Linnupoja pigem tee diil, et kui City ei võida siis tartanjan96 lahkub foorumist ja kui City võidab siis lahkud sina. Kui kindel sa oled, et City ei võida?
                      Aus diil!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                        Aus diil!
                        Arvan sama ja Linnupoja võib hakata juba oma hüvastijätu posti välja mõtlema.

                        Kommentaar


                          Kui sa oled milleski kindel, siis miks kahest eurost loobuda? Mina võin julgelt öelda, et City on hetkel väga-väga suur favoriit tiitlile, aga pead mina panti ei annaks. Tartanjani postitusest võib aga välja lugeda, et temal sellega probleemi poleks - ehk ei näe miks see pakkumine peaks ebaaus olema.

                          Betting saitides saad cityle panustades, enda raha 1.04 kordelt tagasi, nii et tundub jah aus diil.

                          10 000 postitust, aga ikka ei suuda lugeda mida teised inimesed mõtlevad - tubli mees!
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Kui sa oled milleski kindel, siis miks kahest eurost loobuda? Mina võin julgelt öelda, et City on hetkel väga-väga suur favoriit tiitlile, aga pead mina panti ei annaks. Tartanjani postitusest võib aga välja lugeda, et temal sellega probleemi poleks - ehk ei näe miks see pakkumine peaks ebaaus olema.

                            Betting saitides saad cityle panustades, enda raha 1.04 kordelt tagasi, nii et tundub jah aus diil.

                            10 000 postitust, aga ikka ei suuda lugeda mida teised inimesed mõtlevad - tubli mees!
                            Mida sa selle rahaga siin laiad ja seda loobid.... jõulud tulemas pritsi kuhu jõulutunnelisse teed head vähemalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Mida sa selle rahaga siin laiad ja seda loobid.... jõulud tulemas pritsi kuhu jõulutunnelisse teed head vähemalt.
                              Seda teen ka, aga oleksin nõus 2 euri kulutama ka selle beti peale.

                              Aga üle pika aja jälle üks mõistlik kommentaar, aitäh. (ei ole iroonia)
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                                Siin foorumis hakatakse tavaliselt trolliks sõimama, kui kellelgi on peavoolust erinev arvamus.
                                +1

                                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                                Mina olen kogu aeg rääkinud, et Manchester võõbatakse peatselt helesiniseks koos kõigi tema tööstusrevolutsiooniaegsete punastest tellistest majadega, aga selle jutu peale öeldakse, et ära toida trolli. Minu meelest täiesti ajuvaba lähenemine. Ma saan aru, et Manu fännid on vihased, et nende klubi varsti ajaloo prügikastis on ja meie õige pea neli karikat pea kohale tõstame, aga võiks ikkagi härrasmeheks jääda.
                                -100

                                Sa oled lihtsalt troll!
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X