320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Ilkuda võiks, aga ei taha. Võeti ennast kenasti kokku ja tehti mäng ära. Johnsoni värav on absoluutne maasikas! Joe Cole?!?! täpselt taha nurka nagu oma parimatel päevadel (suurepärane sööt Sterlingult). Viimane oli küll omavärav, aga Jonjo mängis olukorra lõpuni ja õnn naeratas korraks ma meile. Aga Hendersonilt supersööt. Ehk vahetused läksid täppi?
    Minu silmis toimus muutus mängus peale Diame vigastust. Peale seda momenti hakkas meile palju vaba ruumi tekkima ja nii ta läks.

    Kohtunikud võiks taas p***** käia. Ok ma ei hakka selle pendla pärast halama, väga pehmelt antud. Aga see kuidas Agger maha maadeldi oleks kah old "pehme" olukord. Taylori kung-fu Sterlingu vastu??? 2 poolajale imeti 5 minsa otsa ja siis köeti veel 1m lisaks? Kas neutraalne või stabiilne olla on tõesti nii raske? Või noh stabiilselt s*** on mingi stabiilsus.

    PS. Ahjaa lisan veel juurde, et Henderson on täiskasvanumaks saanud. Äkki ei võtagi külm teda ära.

    Kommentaar


      Kindlasti on põhjust olla optimistlikum kui kuu aega tagasi. Võõrsil võit, mida me pole ammuilma saavutanud. Meeskond näeb tänu Lucase naasmisele palju enesekindlam ja kokkusobivam välja. Nii SG kui Allen tegutsevad hoopis teistmoodi, ääred tõusevad vahvamalt üles jne Ja härrad Henderson, Downing, Cole pakuvad vähemalt natukene sügavust ja võimalust koosseisuga mängida.
      Aga ma olen üsna veendunud, et hiljemalt jaanuaris vajavad Sterling ja Shelvey hädasti vahetust ja pisukest puhkust. Loodetavasti on omanikud sellest aru saanud ja vaatavad veidi tengelpunga põhja.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Ok ma ei hakka selle pendla pärast halama, väga pehmelt antud.
        Ebaõnn, kuid puhas pennel sellegipoolest, sest käsi oli kehast eemal ja takistas väravale minevat lööki. Ei näe põhjust nurisemiseks, heietamiseks vms.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Üsna huvitav fakt jäi BR jutust kõrvu, nimelt lfc rekord on 18 erinevat väravalööjat ühel hooajal ja sellel hooajal on tabamuse kirja saanud juba 15 mängijat.
          Tegelt 15 venda on nüüd värava löönud, Johnson oli 15. 16 lööjat on siis kui omaväravad ka sisse lugeda.

          Kommentaar


            Algselt postitas idikas Vaata postitust
            Tegelt 15 venda on nüüd värava löönud, Johnson oli 15. 16 lööjat on siis kui omaväravad ka sisse lugeda.
            Johnsonil oli enne seda mängu juba üks kirjas, Gomeli vastu Euroopa Liigas.

            Kommentaar


              Algselt postitas zip Vaata postitust
              Johnsonil oli enne seda mängu juba üks kirjas, Gomeli vastu Euroopa Liigas.
              Tänud, minu viga, usaldasin Liverpooli fännisaiti twitteris.

              Kommentaar


                Tom Ince müüdi naeruväärse 225000 naela eest, Blackpool küsib 18 kuud hiljem ta eest väidetavalt lausa 10 miljonit. Meie saime Ince'i lahkudes Blackpoolilt mehe nimega Charlie Adam ja ehh, mitte tasuta. Halb äri, härrased.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Eeldatakse, et tema lepingusse sai ka punkt, et tema müügist 35% tuleb meile. Ehk siis kui me teda tahame, siis saame ta kolmandiku võrra teistest soodsamalt.
                  Eks see oli üks järjekordne sitt äri, aga ennemgi noormängijad pärast klubivahetust ja rohkemat mänguaega särama löönud.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Nimeta üks.
                    Scott Sinclair?
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Nimeta üks.
                      Ron-Robert Zieler, Saksamaa üks parimaid väravavahte, kelle manu lasi samuti paarisaja tuhandega minema paar aastat tagasi.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Mine sa tea, pole üldsegi võimatu, et nad on seal koguni reaalselt kohal viibinud. Sa said minust valesti aru muidu, ma ei rääkinudki Liverpooli akadeemiast vaid noortest üldisemalt.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar




                          Huvitav lõik Brendani intervjuust
                          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                          Kommentaar


                            Pühad püstolid, Sturridge & Ince 18 miljoniga on Mirroris JA Mailis JA Telegraphis JA Sunis JA Guardianis. Olgu leht kollane või valge. Peab järeldama, et keegi klubist lekitab. Tõenäoliselt tahtlikult, et päris uudised varjus püsiksid.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Võib olla istutatakse omanikklubidele mõtteid pähe?

                              lihtsalt jäi praegu silma - MirrorMailSun=MMS=MultiMillionShit
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Anfield Stadium home of Liverpool FC. Then, Now and Together.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X