320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas realmadridfan


    Owen mängis Realis paar mängu RW kohal.
    Ei mänginud. 4-4-2 RW on midagi muud kui 4-3-3 RF, kus Owen mängis. Ta ei passi sul terve mäng äärel, et oma liikumisega keskele ruumi teha ja ei pea tsenderdusi sisse mängima, tema mäng on siiski ikkagi väravale suunatud.

    Ükakõik kui palju ma tahaks, et Imepoiss koju tuleks, ei taha ma seda Cisse arvelt. Aga eks Benitez teab paremini ja kui ta tõesti arvab, et Pool mängib paremat ja edukamat jalgpalli kasvõi jõuluvanaga ründes, siis ma ei vaidle vastu. Manager know best.

    Ja peale CLi ja SC võite ei tee ma tema kritiseerimiseks küll suud lahti. Oleks vaid kolmapäeva kesköö juba käes.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Algselt postitas Sajets


      Algselt postitas realmadridfan


      Owen mängis Realis paar mängu RW kohal.
      Ei mänginud. 4-4-2 RW on midagi muud kui 4-3-3 RF, kus Owen mängis. Ta ei passi sul terve mäng äärel, et oma liikumisega keskele ruumi teha ja ei pea tsenderdusi sisse mängima, tema mäng on siiski ikkagi väravale suunatud.

      Ükakõik kui palju ma tahaks, et Imepoiss koju tuleks, ei taha ma seda Cisse arvelt. Aga eks Benitez teab paremini ja kui ta tõesti arvab, et Pool mängib paremat ja edukamat jalgpalli kasvõi jõuluvanaga ründes, siis ma ei vaidle vastu. Manager know best.

      Ja peale CLi ja SC võite ei tee ma tema kritiseerimiseks küll suud lahti. Oleks vaid kolmapäeva kesköö juba käes.
      Noh, ega ma päris nii seda mõelnudki. Sellest ka see smaili.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        Pakkumine Oweni eest on Realile tehtud.
        Liverpool püüab asja ilmselgelt väga diskreetselt ajada - klubi kodulehel pole asjast esialgu sõnagi. Ilmselt Reali nõustumist siiski eriti ei oodata. Aga noh aega on veel poolteist päeva.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Selge siis. Nüüd paluks ikka seda kaitsjat ja paremäärt veel.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Lõpuks ometi on Oweni teema lõppenud --kui mitte mõelda kuidas ta lepinguga venitades läks klubile kokkuvõttes päris kalliks maksma

            Tõesti ,keskkaitse ja paremäär ikka veel puudu

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Owen on põhimõtteliselt Newcastle vara nüüdsest. Kuigi eks miski pole kindel kuni medical läbitud ja paber tindine.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Kui nüüd aus olla siis saame me Owenita hakkama. Peaasi et paremääre probleem lahenduse leiaks ja me Cisse\'d seal raiskama ei peaks.

                Kui asi minu teha oleks, siis Aggeri ja Nobby võtaks vastu ja unustaks selle suve. Aga kahjuks asjad pole nii lihtsad.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas lfc
                  Tõesti ,keskkaitse ja paremäär ikka veel puudu
                  No mingi sellealane avaldus enne homme õhtut kindlasti tuleb.

                  Aga isegi kui mitte kedagi juurde ei saa - hakkama saame ikka. Meeleolukas suvi on meil tõesti olnud, seda ei saa eitada.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Liverpooli mitteametlik vaatenurk.
                    Palju sellest kõigest tõele vastab, võib üksnes oletada. Järgmisel suvel siis vaatame edasi, sest üks õige seep ei lõpe iialgi.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Algselt postitas mcnamara
                      Liverpooli mitteametlik vaatenurk.
                      Kes linki ei viitsi vajutada, siis magus osa artiklist nägi välja selline :

                      In a twist, Owen\'s Newcastle deal has a get-out clause for £12m next summer, which could result in him belatedly returning to Anfield in a year.

                      Seep jah.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Besian Idrizaj ja Ramon Calliste
                        Nooruke austerlane on siis lõpuks meie ja uelslane tõenäoliselt hangitud reservide olematut ründejõudu tugevdama.
                        Ma poleks ülllatunud, kui veel enne homset tuleb teade Neil Mellori müügi või väljalaenamise kohta.

                        Aga põhisse ei midagi siis esialgu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Crouch on ka vigastusest tagasi. Tänases reservimängus peaks ta sekkuma teisel poolajal.

                          See on igatahes tervitatav uudis.
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Veel jutte ,transfeeri lõpp ju nii lähedal.
                            Liverpool bid for Bonera

                            Parma keskkaitse ,sellega minu teadmised sellest mehest ka piirduvad..

                            Aga parem ikka kui aretada oma ääremängijatest ,kuigi
                            Josemi väidab et
                            If I\'m used as a centre back more, I\'ll be happy

                            Ning ei olnud see ju eriti ammu kui Carra veel äärel mängis

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Carra m2ngis full-backina tegelikult ajutiselt (mis venis mitme aasta pikkuseks perioodiks), m6lemas servas tuli auke lappida, kuigi sealt voolas lugematul arvul igasugu inimesi l2bi,
                              orig-lt oli ta siiski central defender/midfielder (jah koguni),
                              tegi oma esimese m2ngugi algkoosseisus(mida veel soome n2itas) keskpoolkaitses,
                              scoring on his debut
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Reservid võitsid täna õhtul läänebrommarid 1:0. Värava lõi Antonio Barragan, kes mängis parema poolkaitsjana. Peter Crouch osales tõepoolest, oli väljakul veidi alla poole tunni.
                                Taas näitasid ennast meie noored tulevikulootused. Roque seekord keskkaitses ja Hobbs taaskord poolkaitses. Mängisid ka täna liitunud Idrizaj ja Calliste.
                                Koduleht kiidab kaitsjaid James Smithi ning Danny O\'Donnellit, nimetades viimast mängu parimaks. Reservide kapten on sel hooajal David Raven.

                                \'pool: Willis, Raven, Smith, Roque, O\'Donnell, Peltier, Barragan, Hobbs (Mannix 79), Sinama-Pongolle (Idrizaj 60), Calliste (Crouch 63), Guthrie.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X