320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klopp Liverpooli mulle ei meeldiks. Aga ei meeldiks ka ühtegi teise Premieri klubisse peale Arsenali. Mitte et ma arvaks, et just uus messias on. Lihtsalt ta jubedalt meeldib mulle treeneri ja persoonina. Ja noh kui mõnda tõsist konkurenti treenib siis ma ei taha obviously et ta edukas on aga samas oleks kahju ka kui sitasti läheks ptui.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Nojah. Mis põrgu pärast oli talle vaja siis suvel kogu see rahasumma taas kulutada anda ja lubada abitreenerid ümber vahetada? Oktoobris ei ole tõesti väga vahet, kes sinna ametisse asub, meeskond on ikka sama. Mõistlikum on sellised muudatused suvel teha.
      Järelikult oli omanikel BRi usku ning andsid veel ühe võimaluse. Näitasid, et raha pole teema. Kuid BR keeras ka oma teise võimaluse vasakule.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Eile hommikul keskmise pohmakaga uudiseid lugedes jäi kuskilt silma lause, et kõik muu tulemus peale võidu võrdub BR'ile sackina. Kuna allikas oli ebausaldusväärne ja mu enda seisukord kõike muud kui kiita siis jõudsin ainult mõelda et selle teada saamiseks on ainult 1 viis. Panin selle uudise kinni ja unustasin. Õhtul tulid siis uudised.

        Saatuslikust mängust. Esimene poolaeg oli suht kobe. Kuid peab mainima, et Evertoni kaitsjatele ei olnud see just kõige raskem tööpäev. Enamus võitlust käis keskväljal. Punaseid kaarte oleks pidanud lehvitama rohkem, kui korra, aga Atkinsoni tase on teada. Meie õnneks seekord.
        Ings meeldis. DS ja PC olid nähtamatud. Või noh Coutinhot võttis vist 3 meest personaalselt, et sealt toota on väga raske. Ja teistel taste vedamiseks pole.

        Tänud The Brodgele momentide eest mida ta pakkus. Esimese aasta filosoofia peale oleks saanud ja võinud ehitada, aga kurat seda teab kes teise tee valis. Hoolimata suvistest osturallidest on meeskond ikka õhuke. Nagu JC eile stuudios ütles tahaks fännid teada, kes tegelikult üleminekutega selles firmas tegeleb. Alguses oli süüdi Comolli nüüd sai oma osa peatreener. Aga kus on tõde?

        Uutest võimalikest. Klopp for the Kop? Ma ei tea. Mis ta korda saatis? 7a jooksul jõudis CL finaali ja võitis 2xBundesliiga? Mitte ühelgi uuele peatreenerile PLis ei anta 7a aega atra seada. Kui paljud usuvad, et ta tuleb ja hakkab kohe lammutama? Nii kaine mõistusega, aga mitte eufooriast, et ta kunagi midagi tegi? Statistika on selline:
        Klopp: P318 W179 D69 L70 %56.29
        BR: P158 W83 D35 L40 %52.53
        Võrdsete võitlus. Aga nagu ma ennegi olen öelnud- mul pole vahet mis nimi seal ees on peaasi, et mehed mängivad ja annavad endast 110% iga mäng. Kui Klopp seda teeb siis tere tulemast. Kui aga ei suuda siis on taas raisatud 2-3a.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust

          Uutest võimalikest. Klopp for the Kop? Ma ei tea. Mis ta korda saatis? 7a jooksul jõudis CL finaali ja võitis 2xBundesliiga? Mitte ühelgi uuele peatreenerile PLis ei anta 7a aega atra seada. Kui paljud usuvad, et ta tuleb ja hakkab kohe lammutama? Nii kaine mõistusega, aga mitte eufooriast, et ta kunagi midagi tegi? Statistika on selline:
          Klopp: P318 W179 D69 L70 %56.29
          BR: P158 W83 D35 L40 %52.53
          Võrdsete võitlus. Aga nagu ma ennegi olen öelnud- mul pole vahet mis nimi seal ees on peaasi, et mehed mängivad ja annavad endast 110% iga mäng. Kui Klopp seda teeb siis tere tulemast. Kui aga ei suuda siis on taas raisatud 2-3a.
          Enamus Liverpooli fänne annaks oma pinky sellise statistika ja tiitliarvu eest.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Järelikult oli omanikel BRi usku ning andsid veel ühe võimaluse. Näitasid, et raha pole teema. Kuid BR keeras ka oma teise võimaluse vasakule.
            Mil moel saab kaheksa liigamänguga võimalust raisata? Vahe liidriga 6 punkti, eurosarjas ja liigakarikas ka endiselt sees. Ei, asi polnud hooaja tulemustes. Asi on pikemas perspektiivis. BR-i jaoks oli saatuslik suvi 2014. Siis tehti kõik nii valesti kui vähegi teha sai. Tegelikult pole Suareze lahkumisest peale normaalset, 'poolile kohast jalgpalli mängitud. Mõni üksik mäng või poolaeg ei loe. Lawrol on vähemalt selles õigus, et fännid muutusid ka lõpuks apaatseks ja ükskõikseks. Ise olen enda puhul seda samuti märganud. 'pooli mäng ei tekita enam õhinat ega positiivset ootust. Kui uus mees suudab seda muuta, oleks hästi.
            Klopp tundub olevat selline õhina-mees. Paneb täie rauaga kuni väsib. See võib tähendada nii head kui halba. Kui kiiresti edu ei saavuta, võib asi taas apaatseks kiskuda.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Dortmund lõpetas enne Kloppi tulekut 13. kohal. Peale tema tulekut tulid kohad aga 6, 5, 1, 1, 2, 2 ja 7.
              Parem kui teie praegune seis, ei?

              Ja lisaks oleks tal ka mingisugune joonis meestele ette anda. Suur muutus meeskonnale kes seni ainult 'character' pealt mänge mänginud.
              And last but not least - äkki suudab ta veel kellegi Dortmundi meestest Liverpooli kuidagi rääkida.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Mil moel saab kaheksa liigamänguga võimalust raisata? Vahe liidriga 6 punkti, eurosarjas ja liigakarikas ka endiselt sees. Ei, asi polnud hooaja tulemustes. Asi on pikemas perspektiivis. BR-i jaoks oli saatuslik suvi 2014. Siis tehti kõik nii valesti kui vähegi teha sai. Tegelikult pole Suareze lahkumisest peale normaalset, 'poolile kohast jalgpalli mängitud. Mõni üksik mäng või poolaeg ei loe. Lawrol on vähemalt selles õigus, et fännid muutusid ka lõpuks apaatseks ja ükskõikseks. Ise olen enda puhul seda samuti märganud. 'pooli mäng ei tekita enam õhinat ega positiivset ootust. Kui uus mees suudab seda muuta, oleks hästi.
                Klopp tundub olevat selline õhina-mees. Paneb täie rauaga kuni väsib. See võib tähendada nii head kui halba. Kui kiiresti edu ei saavuta, võib asi taas apaatseks kiskuda.
                Nagu sa ise kirjeldad, siis mängu pole (olnud), inimesed muutuvad apaatseks (s.t raskem nime müüa). Muudeti keskkonda, anti veel, kuid ei essugi. Elu on teinud selgeks, et esimese 20-ne protsendi jooksul toimub kõige rohkem... pidevalt jalga tulistamine pole julgustav.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  2 aasta tagune Liverpool oli justkui värske õhk peale pikka äikeselist lämbet perioodi - iga mäng mindi peale sellise intensiivsusega ja tuhinaga, et paljud mängud pandi esimese 20 minutiga kotti. Nagu Arsenal eile meiega tegi, aga Liverpooli puhul tihti polnud kinni see vastase suutmatuses, vaid reaalselt Liverpooli enda targas ja kvaliteetses mängupildis. Just sellist Liverpooli tahaks jälle näha. See tooks ka edu Euroopas kindlasti.

                  Kommentaar


                    Selline Liverpool läks paraku koos Suarezega.

                    Kommentaar


                      Palju õnne siis tulevase tiitli puhul. Kui Klopp tuleb, siis ei väära ilmselt miski seda, et Liverpool lõpuks oma tiitlipõua lõpetab ning üks hea nali jälle otsa saab. Tuleb see siis järgmisel või ülejärgmisel hooajal.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ühe lingi võib nüüd bukkmarkidest ära kustutada: Players bought by Brendan Rodgers

                        Brendan Rodgers bought 31 players for £291,550,000

                        Brendan Rodgers sold 33 players for £200,720,000

                        Härra tinkerman oli 2x kauem ametis ja Rafa Benítez bought 61 players for £231,151,000; Rafa Benítez sold 72 players for £161,700,000 ning 2 trofeed ja üks peaaegu tiitel.
                        Toona maksid mängijad vähem ka. Kui sa nüüd arvutad, siis Rodgersi müügi- ja ostusummade vahe on protsentuaalselt tasakaalustatum. Ja, noh, peaaegu tiitel on ka Rodgersil.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ei taha vaidlema hakata, aga Rafa ostis ja Kenny müüs Torrese; Kenny ostis ja Brodge müüs Suareze. Kesiganes järgmiseks tuleb, tinkerdamist näha ei taha enam.
                          Torrese müük oli kõige kenjaalsem tehing eva!

                          Teine rumal küsimus on see, et kui palju on Liverpoolis treeneril õigust öelda, et kes tuuakse-kes viiakse? Noh, et kas on selline Arsene Wengeri stiilis, et mina otsustan või pigem selline Tottenhami või Real Madridi stiilis, kus treenerile antakse vennad ja palutakse mängima panna?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Teine rumal küsimus on see, et kui palju on Liverpoolis treeneril õigust öelda, et kes tuuakse-kes viiakse? Noh, et kas on selline Arsene Wengeri stiilis, et mina otsustan või pigem selline Tottenhami või Real Madridi stiilis, kus treenerile antakse vennad ja palutakse mängima panna?
                            Ilmselt segu ühest ja teisest. Vaevalt, et keegi kallutatud jõududes Alleni vägisi Swanseast ära tõi. Või Borini Romast. Balotelli ja Benteke võivad juba teine teema olla. Vanasti sai näpuga Comolli peale näidata. Nüüd peab umbes tulistama ja lootma, et midagi ikka täppi läheb.

                            Kommentaar




                              See on hea
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Rodgersi säkk tuli mullegi siiski üllatusena, millegipärast tundus, et lastakse ikkagi pikemalt vaaritada seda selle suve punti, aga tutkit. Olen nõus nendega, kes väidavad et 2014 flop diilid andsid tugeva pitseri.
                                Aitäh BR hooaja eest, mil sa meeletud massid Liverpooli linnas tänavale tõid ning andsid lootust kõige kõigemale - supermängijatega on võimalik ikkagi päris hästi rallit sõita ja vähemalt üks hooaeg see ründav jalgpall töötas suurepärasel viisil. Kaitsemängu puupäine lähenemine (nii platsil kui ka turul) ajas mind juukseid peast tirima ning mängu keskel vahetusi teha sa ka ei osanud. Rafa võidab sind selles iga kell. Anyway all-in-all - kõige rohkem võitis kogu sellest saagast BR ise - suur kogemus ja palk jooksis ka kindlasti täiesti kena.
                                Uue lootsi suhtes ütleks, et ainult vb paar mängijat saavad ennast kindlalt tunda algkoosseisu osas, kõik ülejäänud lähevad korralikule re-assesment'ile.
                                Klopp, pohhui, tule, ootan juba neid pressikaid hehe!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X