320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis viga nii palli taguda, kui vastased absoluutselt ei viitsi. Sellisel puhul ei mäleta, et me oleks kedagi karistamata jätnud. Lust ja lillepidu ja Mane sööt oli ikka hooaja sööt! Ja ega väravad kehvemad olnud.

    Mul siuke küss, et mis selle FA Cup' i ja hooaja viimase mänguga saab? Teatavasti peaks viimase mängu voorud toimuma samal ajal, aga meil 1 päeva varem kopsiku finaal? Kumba nihutatakse? Või kes krt üldse sellise kava tegi?

    Kommentaar


      Algselt postitas jaamu

      Mismoodi on 14. mai üks päev varem kui 22. mai?
      Mysteri solved! Site kus ma vaatan kuupäevasid oli 1 mängu kuskile teisele lehele kandnud ja noh kuna PL hooaeg on tavaliselt 15nda paiku lõppenud siis panin 1+1 kokku ja sain segaduse. Tänud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Või kes krt üldse sellise kava tegi?
        Klopp küsib seda sama küsimust iga hooaeg siin Premmis/Inglismaal.

        Kommentaar


          Kui sa igas sarjas edened, ongi hirmus palju mänge. Praegugi Pühakute mängu kuupäev kokku leppimata, aga eks see paratamatult karikafinaali ja viimase liigamängu vahel peab toimuma. Nii et kaks mängu nädalas kuni lõpuni.
          Aga ma saan Kloppist aru, miks muudatusi koosseisus enam väga ei tehta. Libastumisruumi üheski mängus pole, seetõttu parimad pidevalt platsil. Need kes kõrvale jäänud, peavad suve teist poolt ootama, siis saavad ennast jälle näidata. Korduses portugaallastega sai eduseisus eksperimenteerida, aga küllap see viimane kord oli.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Hangitud 16-aastane Ben Doak Celticust. Äärekaitsja/äär.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              K
              Aga ma saan Kloppist aru, miks muudatusi koosseisus enam väga ei tehta. Libastumisruumi üheski mängus pole, seetõttu parimad pidevalt platsil. Need kes kõrvale jäänud, peavad suve teist poolt ootama, siis saavad ennast jälle näidata. Korduses portugaallastega sai eduseisus eksperimenteerida, aga küllap see viimane kord oli.
              Küll ta teeb, sest meie klaasmehed ei pea sellisele tempole vastu.

              Kommentaar


                Veits tuli pisar silma https://www.skysports.com/football/s...liverpool-star
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  D Solanke on löönud sel hooajal 26 väravat. Järgmine hooaeg ilmselt Premieris tagasi.
                  See on olnud impressive jep. Kellelgi suuremal võib muidugi tulla tahtmine see noorhärra endale sebida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    See on olnud impressive jep. Kellelgi suuremal võib muidugi tulla tahtmine see noorhärra endale sebida.
                    Järgmine hooaeg lööb Bournemouthi eest 4.

                    Kommentaar


                      Väike Leffe täna, derbi ikkagi? Jota ja Keita täna väljakul, Diaz ja Hendo pingil. Firmino ikka väljas.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Evertoni näruse väikeklubi mentaliteedist võiks paljugi kirjutada, aga parem öelda, et olime ise allpool igasugust arvestust. Esimesed tund aega lausa kohutavad - TAA kornereid vaadates tuli flashbackina meelde Stewart Downing, Salah oli omal äärel täiesti isoleeritud ning Jota totaalselt nähtamatu. Kloppilt aga taas vahetused kümnesse: Diaz võttis härjal sarvist ja Origi on täiesti omaette ooper. Tehti ära, aga oleksin oodanud nii mõneltki mehelt palju enamat.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Football without Origi is nothing!
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Richarlison on nii tont vend, et tahaks teda näkku lüüa. Mitte ainult tänase põhjal, vaid kõikide eelnevate ka. Cunt
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Richarlison on nii tont vend, et tahaks teda näkku lüüa. Mitte ainult tänase põhjal, vaid kõikide eelnevate ka. Cunt
                              Kahjuks tõestab ta iga kord seda uuesti. Lõbus saaks tal Championshipis olema, tuleks neid sissesõitmisi ja tagasitegemisi juba hoopis karmimal tasemel talle.

                              Mcnamara on liialt kriitiline 'pooli mängu osas ma ütleks, meil oli päris ülekaalukas kontroll mängu üle ja kuidagi ei tundunud, et see kuidagi ära käriseb vaatamata sellele, et ei saanud pikalt i-le täppi peale. Isegi kolmandat väravat otsiti, kuigi võinuks niisama kõigutada, nagu ManU luuserritega tegime.

                              Kommentaar


                                Mitte väga ilus jalgpall meie poolt esimesel poolajal. Seal oli kohti rohkem, kui 2 kus osad vennad lihtsalt jalutasid ringi. No ma ei tea, löö need väravad ära ja hakka siis jalutama. Teine poolaeg oli parem, aga nagu ei olnud omal ajal ka Lovren ja Skrtel mängujuhid ei ole seda ka Matip mitte. Ehk siis keskkaitsja ei ole too ideaalne mees kes viimasel kolmandikul maasika söötu peab pungestama. Mõttekoht lihtsalt.

                                Vastaste kohta ütleks nii palju, et ega sellise anti-jalgpalliga kõrgemasse seltskonda kuuluma ei peagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X