Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

Hakkan aina rohkem aru saama, miks Southgate enam ei hinda väga TAA talenti. Selle hooajaga tundub nagu pidevalt unustaks ära, mis on paremkaitsja ülesanded. Eks enne oli lihtsam ka kui Gomez ja VVD taga kindlustasid.
    Ise arvaksin, et Pool peaks suvel korraliku paremkaitsja sebima kuskilt ja TAA-d mängitama CM-ina a la Milner mentoriks trennis kõrvale ja oleks asi väga hea.
    Söödud ja löök on super, aga kaitse tegevus annab tunda.

Comment

See ei tohiks üllatus olla, et TAA on kaitsemängija, kelle suurim miinus on kaitsetöö (mis on tegelikult paremaks muutunud, sest paar aastat tagasi lendas lihtsalt iga palli peale).
      Lihtsalt see ülejäänu, mida ta sügavusest tulles pakub, on päris hea kraam ning mõistlik on seda ka nõnda kasutada ning ülejäänud satsiga tema puudujääke korvata.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Comment

Kusjuures mu meelest TAA mängis eile kaitses paremini. Paremal äärel on ta suur pluss, sest nii teravat tsenderdajat naljalt ei leia. Probleem on selles, et Mane, Firmino ja Salah ei jõua neid enam ära lööma.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

Comment

Kui oleks võimalik Aaron Wan Bissaka ja Trent Alexander Arnold kuidagi kokku panna, siis saaks ilmselt ideealse kaitsja. Üks oskab väga tihedalt peale käia ja ründemängijate eluisu ära võtta, aga ründepagas on kohati väga limiteeritud, teine käitub nagu ääremängija või mängujuht ründes ja on väga mitmekesine.

Comment

Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Kui oleks võimalik Aaron Wan Bissaka ja Trent Alexander Arnold kuidagi kokku panna, siis saaks ilmselt ideealse kaitsja. Üks oskab väga tihedalt peale käia ja ründemängijate eluisu ära võtta, aga ründepagas on kohati väga limiteeritud, teine käitub nagu ääremängija või mängujuht ründes ja on väga mitmekesine.
            Luke Shaw?

Comment

Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
              Luke Shaw?
              Vasaku ääre poiss - oleks pidanud täpsustama, et paremkaitsja siis

Comment

Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
                Luke Shaw?
                Juri ei küsinud kes suudaks rohkem pirukaid sisse pakkida
                ★★★★★★

Comment

Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Juri ei küsinud kes suudaks rohkem pirukaid sisse pakkida
                  Jah, ta ei küsinudki midagi.

Comment

Harvey Elliott kindlustas oma võiduväravaga ilmselt täna Blackburni divarikoha.

Comment

Kui 'pool on tõesti liitunud mingisuguse superliigaga, on minul võimatu seda klubi edasi toetada. See on üsna põhimõtteline küsimus. Ühtlasi tähendab see ilmselt minu peatset lahkumist siit foorumist, sest mul pole siis siin enam midagi teha.

Comment

Kui see sitt teoks saab, kaob mul ka see viimane huvi jalgpalli vastu ära.
                        Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Comment

Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Kui 'pool on tõesti liitunud mingisuguse superliigaga, on minul võimatu seda klubi edasi toetada. See on üsna põhimõtteline küsimus. Ühtlasi tähendab see ilmselt minu peatset lahkumist siit foorumist, sest mul pole siis siin enam midagi teha.
                          Minu jaoks on see uus võimalik liiga pigem CL edasiarendus, nii dramaatiliselt ei võta aga nõme muidugi ikka.
                          Võib lõppeda ka mingit sorti kompromissiga.

Tänast mängu on küll veider vaadata, esineliku ponnistus justkui enam ei ole üldse tähtis.
                          Pmst kõigi ülejäänud mängud Premieris peetis...

Comment

Kus on need ajakirjanikud, kes klubide omanikud neil teemadel korralikult ette võtaksid? Ei toeta ka kuidagi seda liikumist.
                            If need be, even our keeper scores!

Comment

See on nagu KHL, kus osalevad Soome, Läti, Kashastani, Hiina ja Valgevene klubid. Varem on osalenud ka Tšehhi, Slovakkia, Ukraina ja Horvaatia klubid. Need külalisklubid on oma liigades nii kõvad, et neil seal suurt midagi teha ei ole või siis vastupidi - kui nad KHLis ei oleks, siis kaoks ka osa sponsoreid ning kindlasti ka mängijaid ja nad muutuks tavaliseks külasatsiks tagasi.

Mis saaks Swanseast või Cardiffist, kui nad hakkaks Walesi liigas mängima? Vahepeal oli ju teema, et kas Celtic võiks Inglise liigasse tulla, kuna konkurente enam polnud. Ajalooliselt on Šoti klubid Inglise FA Cupis osalenud küll.

See on lihtsalt järjekordne sari. Sarjad tekivad ja kaovad. See on küll tore, et loodi Confederations League vmt, äkki saab isegi Eesti klubi lõpuks alagrupiturniirile, aga olgem ausad - kes seda vaatama hakkab? Ma räägin küll vaid enda eest, aga ma pole Europa liigatki vaadanud vist mitte ühtegi mängu pärast seda, kui Liverpool finaalis mängis. See oli vist 2016 ja finaalivastast ka ei mäleta. Kindlasti on neid, kes vaatavad suurema huviga, aga kui oma klubi välja jätta, siis kui palju vaadatakse kahe suvalise vahelist mängu? Superliiga on selgelt teleturu vallutamiseks ja ma olen täiesti kindel, et see neil ka õnnestub. Lõpuks pole ju mingit vahet, mis on karika nimi, kui võitja tuleb niikuinii nende 12 seast. Küll sakslased ja prantslased ka liituvad, kui Superliiga korralikult käima läheb, ega nad pärias lollid ka ei ole. UEFA on muidugi vihane, et rahalehm ära läheb, aga ju on sel äraminekul mingi põhjus?

lt;dr: ma ei tahagi algpalli vaadata.
                              Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

Comment

Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Kus on need ajakirjanikud, kes klubide omanikud neil teemadel korralikult ette võtaksid? Ei toeta ka kuidagi seda liikumist.
                                Omanikud ei ütle peale ametliku pressiteate midagi. Kindlasti on ka mängijatel ja klubi töötajatel rangelt keelatud midagi kommenteerida. Vaidlused lähevad nüüd juristide kätte, kes hakkavad Premieri, FA, UEFA ja FIFA omadega maid jagama. Totaalne vaikus kuni järgmise pressiteateni.

Comment

Working...
                                X