320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks tahtnud kirjutada, et mental breakdown ja see oleks käimasoleva hooajaga ühtinud, aga ei olnud krt. RM lihtsalt teadis kuhu sellel hoojal on vaja meile vajutada, et väravad tuleksid.
    Aeglased ja väsinud.

    Kommentaar


      Väravale lüüa?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Minu jaoks jäi Kariusega juhtunu omajagu müsteeriumiks. See artikkel veidi selgitab. https://www.theguardian.com/football...abao-cup-final
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Tubli liigakeskmike pusimine, hea et taga 0 sai hoitud. 40 punkti eesmärk 1 punkti võrra lähemal.

          Kommentaar


            Kaks nii halba meeskonda peavadki väravateta jääma. Esimesel poolajal kaitses täielik släppstikk, teisel suudeti vähemalt kuidagi. Klopp alustab Milneri ja Keitaga, mida saab nii tulla? Elliott tõi vähemalt natuke energiat keskväljale.
            Pole vist ühegi hooaja lõppu nii oodanud, aga paganas nii kaugel veel.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kohutavalt kole jalgpall. M2ngu parim oli James Milner (paluks edaspidi teda TAA asemele p6hisse) v6i siis kohtunik, kes selle jura kiiresti l6ppenuks vilistas.
              Fabinho sai platsile ja 5 minutiga oli almost kahe kollasega sealt ka kohe lahkumas ...

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Kohutavalt kole jalgpall. M2ngu parim oli James Milner (paluks edaspidi teda TAA asemele p6hisse) v6i siis kohtunik, kes selle jura kiiresti l6ppenuks vilistas.
                Fabinho sai platsile ja 5 minutiga oli almost kahe kollasega sealt ka kohe lahkumas ...
                foorum ütleb, et sa oled sündinud aastal 2000 ja oled 2022-aastane. arvestades ka seda tähemärgijama, siis tundub, et universumil on sinuga mingi plaan.

                Kommentaar


                  aga kui üritada midagi teemasse rihtida, siis – seesama klubi (ja suuresti meeskond) ajas veel 9 kuud tagasi quadruple'it taga. see, kui lühiajaline on jalgpallis (avalikkuse, meedia, fännide) mälu on üks peamisi põhjuseid, miks see tundub kokkuvõttes nagu üsna tühine/suvaline/hetkeline meelelahutus.

                  Kommentaar


                    Hambad jäid eile kodu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                      aga kui üritada midagi teemasse rihtida, siis – seesama klubi (ja suuresti meeskond) ajas veel 9 kuud tagasi quadruple'it taga. see, kui lühiajaline on jalgpallis (avalikkuse, meedia, fännide) mälu on üks peamisi põhjuseid, miks see tundub kokkuvõttes nagu üsna tühine/suvaline/hetkeline meelelahutus.
                      Jaa, Klopp arvas ka, et üldiselt mängiti hästi ja igasugune võrdlus eelmise hooajaga on lihtsalt naeruväärne.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                        foorum ütleb, et sa oled sündinud aastal 2000 ja oled 2022-aastane. arvestades ka seda tähemärgijama, siis tundub, et universumil on sinuga mingi plaan.
                        Foorumisse olen ma pannud kyll suvalise synnikuup2eva. T2hem2rgijama olen soccerneti teemas juba kirjutanud korduvalt.

                        Kommentaar


                          Konate, Nunez, võib-olla isegi Doak on kõik mängijad, keda võib täna õhtul näha olla. Keskväljal ehk siiski Elliott ja mitte Keita. Thiago osas on signaalid segased - tüüp pole kiire paraneja, Diazega läheb aega.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                            Jaa, Klopp arvas ka, et üldiselt mängiti hästi ja igasugune võrdlus eelmise hooajaga on lihtsalt naeruväärne.
                            ma ei võrrelnud. pidasin silmas, et kui ma oleks Liverpooli fänn (mida varbaotsapidi olengi), siis ma oleks ikka veel õnneuimas sellest, et alles hiljuti pandi 30 aasta järel liiga kotti ja et üleüldse ollakse seal, kus viimastel aastatel on oldud. aga kui meediat ja foorumeid lugeda, siis ollakse matusemeeleolus ja tehakse maatasa neid, keda alles pool aastat tagasi ülistati. tundub natuke labiilne ja suvaline (see ei käi ainult Liverpooli kohta).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                              ma ei võrrelnud. pidasin silmas, et kui ma oleks Liverpooli fänn (mida varbaotsapidi olengi), siis ma oleks ikka veel õnneuimas sellest, et alles hiljuti pandi 30 aasta järel liiga kotti ja et üleüldse ollakse seal, kus viimastel aastatel on oldud. aga kui meediat ja foorumeid lugeda, siis ollakse matusemeeleolus ja tehakse maatasa neid, keda alles pool aastat tagasi ülistati. tundub natuke labiilne ja suvaline (see ei käi ainult Liverpooli kohta).
                              sp live 30 aasta jooksul korra midagi võidabki

                              Kommentaar


                                Super töö nii Jotalt kui Tsimikaselt. Lõpuks on koosseisus sügavust.
                                Väga nullnull vaib oli taas, aga tuli ära.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X