320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Huvitav muidugi, et üldse peaks üks tippmängija valima raha ja truuduse vahel.
    See raha mida ta Liverpoolis saab on ju jube väike

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      See raha mida ta Liverpoolis saab on ju jube väike
      Kao siti teemasse ja rõõmusta selle üle, palju araablased teile maksavad.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Kao siti teemasse ja rõõmusta selle üle, palju araablased teile maksavad.
        Nohikule ei maksa araablased sittagi ju.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
          Nohikule ei maksa araablased sittagi ju.
          Oled kindel?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Kao siti teemasse ja rõõmusta selle üle, palju araablased teile maksavad.
            No naljakas on lihtsalt kui kui oleda, et mängija, kes teenib üle kahe miljoni krooni NÄDALAS ütles ei rahale ja jäi lojaalseks

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Oled kindel?
              Ei ole
              sccsdvcdsv

              Kommentaar


                Musta huumoriga ja läbi pisarate naeratada üritades võib ju öelda, et vähemalt ei saa me hooaja lõpus kurta, et tiitel jäi tänu viikidele saamata.



                PLis siis 2x City vastu tulemas ja siis Neverton. Rasked, väga rasked mängud. Mis puutub Carrasse, siis on ta täis loll. Kui sa oled veel 1 vähestest tervetest põhimeestest väljakul siis ei tasu kurat viimastel minutitel kaarti norida.

                Rafa katsetused "õiget" koosseisu leida tunduvad mulle pigem agoonias tõmblemisena. Vaatame mis saab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Rafa katsetused "õiget" koosseisu leida tunduvad mulle pigem agoonias tõmblemisena. Vaatame mis saab.
                  No eks ta vist agoonias ongi, sest valikuid pole ju enam sugugi. Vaatasin imestusega seda laupäevast koosseisu - poleks eales arvanud, et selline seltskond 'pooli nime all liigat mängima läheb.
                  Võib ainult rõõmus olla, et mul enamasti nädalavahetustel võimalust pole neid mänge vaadata.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Liverpool squad: Reina, Cavalieri, Carragher, Ayala, Darby, Insua, Agger, Kyrgiakos, Kuyt, Lucas, Benayoun, Aquilani, Babel, Mascherano, Spearing, Plessis, Ngog, Voronin, Torres.
                    No sellised mehed lendasid siis täna Prantsusmaale.

                    Kommentaar


                      Ei tea küll kui usutav asi see on, aga Liverpool Stars Steven Gerrard & Fernando Torres Facing Possibilty Of Surgery - Report
                      Siis teil kohe eriti ränk olukord. Oleks vaja siis Valencia'st 3 meest ära osta klubi päästma (kui te raha saaks)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tarry Vaata postitust
                        Liverpool squad: Reina, Cavalieri, Carragher, Ayala, Darby, Insua, Agger, Kyrgiakos, Kuyt, Lucas, Benayoun, Aquilani, Babel, Mascherano, Spearing, Plessis, Ngog, Voronin, Torres.
                        No sellised mehed lendasid siis täna Prantsusmaale.
                        Nimekirja vaadates ei tundugi olukord nii hull, kui arvasin seda olevat. Loodan, et Aquilani saab mängu.

                        Kommentaar


                          Loodetavasti ei hakka Carragher jälle endale punast nõudma lollide tacklingutega (milles sügavalt kahtlen.)

                          Kommentaar


                            Torres ilmselt jah songaga váljas. Ei usu, et ta selle opi hooaja loppu jatab sest MM on tulemas.

                            Kommentaar


                              Kuna 'Pooli poisid on inglaste hulgast mulle kõige sümpaatsemad, soovin teile edu täna, kuigi mulle meeldiks ka võimalikult vähe britte knockout riungis näha. Seega kahe otsaga asi.
                              Siiski neist kõigist rohkem sobib edasi saama just Liverpool, seega gogo!! YNWA!
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Loodan kõige paremat!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X