320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Watford

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• mcnamara
    replied
    Ma tõesõna ei tundnud Rafa meeskonda ära täna. Selline kaitse kollaps oleks omal ajal olnud võimatu.

Leave a comment:

• cabron
    replied
    Lol mis toimus Evertoni Watfordi viimasel 15 minutil? 1-2st sai kähku 5-2

Leave a comment:

• Rudy
    replied
    Kas Ranieri lastakse nüüd lahti?

Leave a comment:

• mcnamara
    replied
    Ranieri panigi juba pookstaavid alla. Eks näe, kuidas tal seekord läheb. Kirjutavad, et Watfordi praeguste omanike 14. katse peatreeneriga vähem kui kümne aasta jooksul. Läbikäiguhoov.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Xisco saadeti siis esimesena minema.
    Kuigi veidi üllatav, sest kui hooaja lõpus oldaks 14.ndal kohal, oleks see täitsa okei ju?
    Aga Ranieri võiks tagasi premmi tulla küll.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Troy Deeney

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Ben Fosteril on lahe YT kanal.

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    Naljakas fakt:

Leave a comment:

• Epic
    replied
    Ben Foster käis kaameraga oma tööpäeva jäädvustamas.

Elu esiliigas on alanud kolmemängulise kaotusteta seeriaga ning Fosteri puuri pole veel ükski pall lennanud.

Eelmise hooaja põhivendadest lahkunud vaid Doucoure, Pereyra ja Mariappa. Praeguse koosseisuga ei tohiks üles tulemine problemaatiline olla. Äkki hakkab Successi ka lõpuks edu saatma. Enne on vaja muidugi põllule saada.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    haters, šampanjapudelitelt korgid maas juba?
    No kui Cardiff või Swansea asemele saaks, siis oleks täitsa tore.

Leave a comment:

• Halb ründaja
    replied
    haters, šampanjapudelitelt korgid maas juba?

Leave a comment:

• $$$
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ma olen ka siin foorumis väljendanud arvamust, et taolised sisseostetud meeskonnad pole jätkusuutlikud ja lähevad varem või hiljem lõhki, aga siis poleks vaja neid kiita nii kaua kui nad edukad on ja sõimata kui halvasti hakkab minema. Watfordi osas on mul väga neutraalsed tunded nagu Leedsi ja enamike teistegi suhtes. Ühtlast joont on vaja hoida.
    Mulle meeldis Nigel Pearson, kes tegi eeltöö Leicesteri tiitlivõidule ja imelise comebacki watfordis, aga millegi pärast sai sacki. Klubi ise jätab suht külmaks, aga selline sack pigem tekkitab allakukkumise soove

Leave a comment:

• Daz Booob
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    oki, jätan meelde, kui klubi enne meeldis, siis ei tohi oma arvamust muuta. mitte mingil tingimusel!
    mcnamara räägib projektipõhisest kaasaelamisest, mis on tema arvates vale ja teiste arvates mitte.

Leave a comment:

• Linnupoja
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ma olen ka siin foorumis väljendanud arvamust, et taolised sisseostetud meeskonnad pole jätkusuutlikud ja lähevad varem või hiljem lõhki, aga siis poleks vaja neid kiita nii kaua kui nad edukad on ja sõimata kui halvasti hakkab minema. Watfordi osas on mul väga neutraalsed tunded nagu Leedsi ja enamike teistegi suhtes. Ühtlast joont on vaja hoida.
    oki, jätan meelde, kui klubi enne meeldis, siis ei tohi oma arvamust muuta. mitte mingil tingimusel!

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Stok
    Ee, ah?
    No saad ju aru küll, mis ma mõtlesin.

Leave a comment:

Working...
X