320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hahahahahahahaha hale tiim lic..

    Kommentaar


      Lisatud failid
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Kommentaar


          Sellele bussile peaks uued logod kleepima, sellised punast värvi

          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Ega polnudki miskit muud loota siia alafoorumisse jõudes!
            Manchester United Forever

            Kommentaar




              According to @filippomricci , Jose Mourinho said: "Don't do that at 4-0. 1-0 ok, but 4-0 is humiliation."









              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas karausser Vaata postitust
                Ega polnudki miskit muud loota siia alafoorumisse jõudes!
                kyll see on kurb.

                nyyd on kohe vgavga kyrb
                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                Kommentaar


                  arse mäng käib. marv arseteemas üks post.
                  manku mäng käib. marv mankuteemas kolm posti.
                  #prioriteedidpaigas

                  ---

                  aus lutt. ühel pool meeskond, teisel mängijad. huvitav näha, kuidas edasi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    arse mäng käib. marv arseteemas üks post.
                    manku mäng käib. marv mankuteemas kolm posti.
                    #prioriteedidpaigas
                    Ongi, Arse mängu ajal ma vaatan pühendunult mängu
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        arsenali ja liverpooli fännide klassi puudumine ei tule muidugi nii suure üllatusena kui huumorimeele puudumine, aga ikkagi ootaks natukene paremat ranti kui seni pakutu.

                        e: siinkohal muidugi suure erandina Rein, kelle suvine vankumatu usk on järjekordselt ära tasumas

                        Kommentaar


                          No nuputamist jätkub Josel, küll leiab lahendused. Baillyga on paha lugu tundub, esialgu: "I am afraid it is a bad injury," said United manager Jose Mourinho. "It is in his knee, the ligament area. He feels it is really bad."
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            arsenali ja liverpooli fännide klassi puudumine ei tule muidugi nii suure üllatusena kui huumorimeele puudumine, aga ikkagi ootaks natukene paremat ranti kui seni pakutu.

                            e: siinkohal muidugi suure erandina Rein, kelle suvine vankumatu usk on järjekordselt ära tasumas

                            Sa mõtled a la sellist klassi?

                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            arsenal ja tiitlivõitluses osalemine... te olete ikka nii nunnud!
                            Varsti veerand liigat läbi, mingeid järeldusi võib vaikselt tegema hakata juba. Üks järeldus, mis mul hetkel pähe tuleb, on näiteks see et ManU hetkel kindlalt tiitlivõitlusest väljas. Bookied on ka seda meelt, hooajaeelsest 30 midagi protsendist on saanud 5%.

                            Mul oli küll naljakas, eks saaks kindlasti paremini aga kui samas vaimus jätkate, küll siis ka foorumlaste troll-game paraneb. Ma siiski arvestasin, et eriliseühega ja suve suurte liigutamistega jooksevad asjad niipalju paika, et moyesi ja vangaali ajastud jäävad järgmiseks kolmeks aastaks vaid manu fännide õudusunenägudesse. Aga ei, tuleb välja, et Maureen jätkab sealt, kus tselsiga pooleli jäi.

                            Kellegi twitterist: Mourinho can't even blame Chelsea's freshness and lack of midweek European games cos that's his fault as well.

                            eks kui mitte varem, siis 19 nov saate arse teemasse irvitama tulla. Seniks aga:

                            Kommentaar


                              Hea töö!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Sa mõtled a la sellist klassi?
                                no oleks sellistki...

                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Üks järeldus, mis mul hetkel pähe tuleb, on näiteks see et ManU hetkel kindlalt tiitlivõitlusest väljas.
                                8 vooru tagasi mulle sa võimalust ei andnud. Nüüd ehk huvi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X