320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ükspäev huvi pärast otsisin infot United-i mängijate palkade kohta. Leppisin suht esimese vastega (link), ega see info nagunii ei pea 100% paika. Visualiseerimiseks panin andmed graafikule.

    Selle akna siiani ainuke lahkuja, Schneiderlin, moodustas selle lehe andmetel 4% kogu palgafondist. Aga kui loota mõningate mängijate lahkumisele hooaja lõpus, nt Rooney (9% palgafondist), Schweinsteiger (7%), Young (4%), Depay (3%), võiks palgafondist hooaja lõpuks (muude tingimuste samaks jäädes) kokku vabaneda ca 28%. Poleks paha

    Kas neid pilte, mis manustes, saab postitusele kuidagi paremini ka lisada, et ei pea sisse logima ja pildi lingil klikkima?
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Algselt postitas collins Vaata postitust
      Üleminekutest - räägitud on palju siis peamiselt Lindelöfist, Griezmannist ja Niguezist. Viimasest kahest viimasel ajal küll vähem, aga ilmselgelt oleks see talvise akna jaoks liiga massive üleminek.
      SkySports-i ühel Hispaania liiga silmapealhoidjal, Guillem Balague, oli selline vastus anda:

      "Neither Saul Niguez nor Antoine Griezmann have made a decision on their futures. That is 100 per cent the case because they want to see what happens with Diego Simeone.

      "Atletico Madrid expect their manager to stay one more year, which means the club also expects Saul and Griezmann to stay one more year."

      Kommentaar


        Bla, bla, bla...kakkuge lakti, jobid.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Bla, bla, bla...kakkuge lakti, jobid.
          Kerges tsüklis ?
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            ise oled. vaata, keda sa toetad.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              ise oled. vaata, keda sa toetad.
              Argument on vägev. Jääme huviga ootama postitust teemas "Rõve pohmell," kui joomarongilt kord maha saad.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                #kadedus slashsplashandshit
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                    Ja tipuründaja. Isegi kui Zlatan teeb veel ühe hooaja, siis ikkagi on vaja täiendust eeldatavasti maailmaklassi mehega. Rashford on tore kohalik kutt ja poleks midagi imelisemat kui ta suudaks end läbi murda.
                    Martial on ka olemas. Pigem pigem siis uus mees äärele.

                    Kommentaar


                      Alustuseks niipalju , et liverpoolil ei mängi Matip ja Lallana ja coutinho pidavat pingil olema. Meil alustab Martial, Rojo,Carrick ja Ibra. Palju pole jäänud saab ametlikud alg11 ka.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                        Alustuseks niipalju , et liverpoolil ei mängi Matip ja Lallana ja coutinho pidavat pingil olema. Meil alustab Martial, Rojo,Carrick ja Ibra. Palju pole jäänud saab ametlikud alg11 ka.
                        Ei tea mis andmed sul on aga Lallanast te ei pääse!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Ei tea mis andmed sul on aga Lallanast te ei pääse!
                          nii on.
                          Meie 11:
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Koosseis
                            Põhimõtteliselt parim võimalik. Mulle meeldib. Kui see võitu ära ei too, siis pole midagi teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                              Põhimõtteliselt parim võimalik. Mulle meeldib. Kui see võitu ära ei too, siis pole midagi teha.
                              Jah.
                              Arvestades et city saab praegu Evertoni käest tagant siis on sellel mängul ikka väga palju kaalu. Võidu puhul punktidega Cityga tasa ja liverpoolist -2.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                paanika tagaliinides. enda 2 head võimalust ei kasuta. = tulemus
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X