320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust



    Rohkem teil valikuid pole. Ise teate, mis teete. Mina naudin igal juhul City selle hooaja highlighte
    Jep, 20 aasta pärast vaatad ikka Agüero viimase sekundi väravat ja selle hooaja highlighte.

    Miks ma üldse vaevusin.?!

    Kommentaar


      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
      Alates 2008 olen mina sinine, sest nägin šeikide tulekul meeskonda sisenemas suurt tarkust.
      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
      Vaadake Prantsusmaad ja Saksamaad, nad on alistunud moslemitele ning ehitavad vabatahtlikult mošeesid, sest kardavad moslemeid solvata.
      Mulle tundub, et hoopis sina oled Maarjamaa kõige vingem alistuja

      Kommentaar


        Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
        Mulle tundub, et hoopis sina oled Maarjamaa kõige vingem alistuja
        50 Shades of Tartanjan96

        Kommentaar


          Vabandust OT pärast, aga mina olen nüüd tänu taranjan96-le valgustatud ja näen lahendust! Mitte küll City toetajaks hakates, vaid hoopis Liverpooli toetama hakates...

          Aga nüüd tõsiselt rääkides, siis häirib ka ennast Mou poolt Martiali paremale äärele/pingile jätmine. Ei tundu just kõige parem signaal meestele - "mängi väga hästi, tee positsioonist kus mängid tõesti "oma" positsioon, kuid kui turul on pmst world class mees olemas (kes võib tegelt ka mitmel positsioonil mängida), siis tema saamisel pane ta mehe asemele kes tõesti tõestanud, et oma kohta väärib".

          Ning selguse huvides mulle ilmselgelt meeldib, et me Alexise saime, lihtsalt tahaks näha, et see ei tähenda, et me nüüd Martiali paneme paremat äärt mängima ja kui ta seal kohe ei õnnestus, sisuliselt pingile istutame. Aga eks järgnevad mängud näita kuidas Mou Lukaku,Martia,Alexis,Lingard,Rashford valiku dilemmat lahendama hakkab, kuigi seda jälgin ma siis juba Liverpooli die hard fänni toolilt

          Kommentaar


            Tartanjan mine ka Arsenali

            Kommentaar


              Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
              Üks väheseid manu fänne, kes suudab olukorda reaalselt hinnata.

              Teie probleem on hoopis suurem, kui halb mäng või ajale jalgu jäänud treener. Te olete kaotanud oma hinge. Mis on järgi teie "we play the united way'st"? Mitte sittagi, suur null.
              Mou lammas sai lepingu pikenduse just, et ei lähe ta suvel kuhugi paraku. 2020 on samas aasta, millal vabaneb ka Giggs taas. Nii kaua tuleb ilmselt kuidagi nutta ja loota, et vana saab paar korda peksa fännidelt.
              Martiali pingile/valele kohale panek PEAKS korralike fänne ikka marru küll ajama.
              Bla bla bla, Giggs pole tõestanud ennast peatreenerina jne jne jne aga just see pagana MANU STYLE tuleks ilmselt ainult koos temaga tagasi. Aga 2020 peaks USA-s 1 sats MLS-s mängima, mis võib mitmed meie legendid sinna mandrile tööle viia.

              Kommentaar


                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar





                  ja Martial player of the month

                  5 mängu
                  3 golli
                  2 assisti

                  Kommentaar


                    Peate Bayerni kombel asju ajama. Lööge Mou minema ja tooge SAF pinsilt tagasi. Toob selle pundi maa peale.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Peate Bayerni kombel asju ajama. Lööge Mou minema ja tooge SAF pinsilt tagasi. Toob selle pundi maa peale.
                      Kus see punt praegu on ?
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Saan ma õigesti aru, et paremajalgne ääreründaja, ei suuda paremal äärel mängida?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          Saan ma õigesti aru, et paremajalgne ääreründaja, ei suuda paremal äärel mängida?
                          Just. Siis ei saa ju tagumisse nurka keerutada. #firstworldproblems
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Jep, erinevat tüüpi ääri on. Sanchez ja Martial mõlemad harjunud sisse lõikama ja väravale lööma, kui näiteks Perisic, kelle funktsioon natuke teine ääre peal (nt tsenderdused). Idee poolest võiks Sanchez paremal ka mängida, sest nagu Huddersfieldi mängust näha oli, siis tal head läbisöödud ja tsenderdada oskab ka.

                            Kommentaar




                              Kui mängijate need videod on tihti lambid, siis Jose oma oli päris hea



                              Last edited by JuriM; 09.02.18, 10:51. Põhjus: MoneyChester United

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                                Just. Siis ei saa ju tagumisse nurka keerutada. #firstworldproblems
                                Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                                Jep, erinevat tüüpi ääri on. Sanchez ja Martial mõlemad harjunud sisse lõikama ja väravale lööma, kui näiteks Perisic, kelle funktsioon natuke teine ääre peal (nt tsenderdused). Idee poolest võiks Sanchez paremal ka mängida, sest nagu Huddersfieldi mängust näha oli, siis tal head läbisöödud ja tsenderdada oskab ka.
                                Pigem tahtsin sinna jõuda, et kas ta vasak on siis nii sitt .

                                Everybody is cutting inside these days .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X