320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    ManU on suurima käibega klubi maailmas. Suurima väärtusega klubi maailmas. Suurima palgafondiga klubi liigas. Barca ja Reali kõrval suurima ülemaailmse fännbaasi ja prestiižiga klubi maailmas.
    Üldplaanis tõesti mänguline tase on tõusuteel võrreldes eelmiste post-Fergusoni hooaegadega, aga nende faktide raames on tulemused ikkagi äärmiselt tagasihoidlikud. See hooaeg võib tõesti andestada, kuna City on mängitamatu ning 100 punkti teel liigas, aga mingi hetk peaks nagu hakkama ka konkurentsi näitama.
    Take your shit together kehtib selliste klubide puhul. Vabandused ei ole enam ok. Ja nii jääb ja on. Ainukene kes ei saa sellest aru on linnupoja.

    Kommentaar


      resümeerin siis vestluse:

      eliitklubid (klubid, kes viimase nelja (oluline, et just neli!) aasta jooksul olnud edukad nii domestic kui CL) : RM, Barcelona, Bayern, Juve

      edukad (mitte eliiti kuuluvad) klubid (domestic edu ilma CL eduta): PSG ja CITY (võiks nt chelsea ka panna, aga need võrdlusperioodid, et kas 1, 2, 3 või 4 aastat, ajavad juba sassi).

      klubid keskpärasuse piirimail:

      keskärasuse tase 1:
      keskpärasuse tase 2:
      keskpärasuse tase 3:


      klubid alla käskpärasuse

      tase 1:
      tase 2:
      tase3:


      Karli ülesandeks jääb defineerida tasemed, et tulevikus ei peaks 2 lehekülge lugema mingit arutelu (mis tegelikult EKI ja ÕS pädevuses) sõnade definitsioonide üle läbi jalgpalliklubide hooaegade (just 4 aastat!) võrdlemise.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        resümeerin siis vestluse:

        eliitklubid (klubid, kes viimase nelja (oluline, et just neli!) aasta jooksul olnud edukad nii domestic kui CL) : RM, Barcelona, Bayern, Juve

        edukad (mitte eliiti kuuluvad) klubid (domestic edu ilma CL eduta): PSG ja CITY (võiks nt chelsea ka panna, aga need võrdlusperioodid, et kas 1, 2, 3 või 4 aastat, ajavad juba sassi).

        klubid keskpärasuse piirimail:

        keskärasuse tase 1:
        keskpärasuse tase 2:
        keskpärasuse tase 3:


        klubid alla käskpärasuse

        tase 1:
        tase 2:
        tase3:


        Karli ülesandeks jääb defineerida tasemed, et tulevikus ei peaks 2 lehekülge lugema mingit arutelu (mis tegelikult EKI ja ÕS pädevuses) sõnade definitsioonide üle läbi jalgpalliklubide hooaegade (just 4 aastat!) võrdlemise.
        Oleme ausad, enamus said aru, mis ma suures plaanis mõtlesin, linnupojaga ei saa ju vaielda. Ehk ära hakka õli tulle viskama. Aga noh, lugedes su teisi teemasid, siis sa veitsa intelligentsem tegelane kui enamus siin foorumis, ehk siis võid selle nelja aasta teemaga kiusata küll. Jalka on ei ole kunagi olnud ühiskonna kõrgseltskonna spordilala, ehk ma ei saa nagunii aru mida sa mõtled selle toreda resümeega.

        Kommentaar


          Neli aastat on üsna hea mõõdulint, sest elus saad suurema osa tegevustest taandada nii, et esimene kord juhtub, teine kord on juba midagi valesti, kolmas on traditsioon ja neljas puhta saamatuse manu.

          Eraldi teema on mida, kelle ja mille tarbeks mõõta, et hinnangut anda. Hea uudis on aga see, et õigus on kõigil.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Linnupoja jutt on natuke rumal. Minu jaoks on näiteks igal juhul Benficale parem hooaeg 2015/2016, kus alistati alagrupis 2 lambiklubi, veerandfinaalis Peterburi Zeniit ja jõuti CLi veerandfinaali kui eelmine, kus alistati alagrupis Kiievi Dünamo ja Fenerbache ning saadi 1/8 finaalis Dortmundilt lutti. Sa ju eelistaks ka Premmi võitu nii, et vahe viienda kohaga on nt. 3p sellele, et saadaks teine koht edestades kolmandat 10pga ja kaotades esimesele väravate vahega.
            Nõrgemate tiimide jaoks on tõesti oluline jõuda kaugemale, me räägime siiski millestki muust kui Benficast.

            Mul on näiteks, täiesti ükskõik kas jõutakse poolfinaali või saadakse esimeses voorus pähe, mängime siiski võidu peale. Finaal või mitte midagi.

            Kui mõni pole aru saanud, siis neli ja pool hooaega tagasi võitis liiga manchester united. Ehk kui sul on all valus ja kuskil on vaja välja elada, siis võta mingi asi, vaata millal viimati oli nende kõrghetk, loe sellest täpselt aastad edasi ja siis tead kus enda argumente alustada. Kasutada soovitan ka väga tugevaid argumente, näiteks: "Kui just maailmaime ei juhtu ja meistrite liigas veerandfinaalist kaugemale pääsetakse." - poisid! PÖIDLAD PIHKU, kui me CLis näiteks järgmine voor võidame shakhtari(Ja poolfinaalis kaotame realile 5:0), siis oleme TIPUS TAGASI!! HURRAA! ELIITKLUBI!

            Veel üks hea näide kuidas enda argumente tugevamaks teha: "Take your shit together kehtib selliste klubide puhul. Vabandused ei ole enam ok. Ja nii jääb ja on. Ainukene kes ei saa sellest aru on linnupoja." - see on mu lemmik, always works, maini lihtsalt, et haha linnupoja arvab teistmoodi ja siis on kohe sinu võit kindel. Argumendi töötamise suhe on kümme kümnest.

            2012-2016 ei võitnud real liigat kordagi, ilma CLi võitudeta, oleks õnn teisele poole kaldu olnud ja atletico mõlemad võitnud, oleks real "terve foorumi" kriteeriumite järgi täiesti keskpärane sats.

            btw mul on täiesti savi, et see teema on veninud mõttetult pikaks. Ja mida kuradit keskpärane sats siis tähendab? Et oled maailmas kindlas tipus, aga tegelt see ikka ei loe, sest barcal on messi ja realil ronaldo? Kedagi mäletab mitmendaks leicester jäi CLis? Finaal jääks kindlasti meelde, aga ole sa veerandfinaalsi või poolfinaalis kedagi ei huvita.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Kes see siis ei mäleta, et Leicester veerandfinaalis kaotas?

              Ma mäletan pea iga hooaeg kui kaugele Liverpool näiteks jõudis, aga kellele nad kaotasid, see küll enam meelde ei tule. Eriti need hooajad mis euroopa liigas mängiti. Edukam on ikka see klubi kes kaugemale saab, 100% savi kuidas seda tehakse.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Kes see siis ei mäleta, et Leicester veerandfinaalis kaotas?

                Ma mäletan pea iga hooaeg kui kaugele Liverpool näiteks jõudis, aga kellele nad kaotasid, see küll enam meelde ei tule. Eriti need hooajad mis euroopa liigas mängiti. Edukam on ikka see klubi kes kaugemale saab, 100% savi kuidas seda tehakse.
                Mis teha, sinu jaoks on edukas poolfinaalis Barcalt 5:0 sisse saada. Minu jaoks on edukam veerandfinaalis võitjale 1:1 ja 0:0 kaotada. Kedagi tippklubiks või keskpäraseks emb kumb ei tee nii või naa.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Mis teha, sinu jaoks on edukas poolfinaalis Barcalt 5:0 sisse saada. Minu jaoks on edukam veerandfinaalis võitjale 1:1 ja 0:0 kaotada. Kedagi tippklubiks või keskpäraseks emb kumb ei tee nii või naa.
                  Ükskōik, mis aspektist lähtudes, siis vabandust, aga kuidas Saab üldse väita midagi sellist, et veerandfinaal võib olla edukam kui poolfinaal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Oleme ausad, enamus said aru, mis ma suures plaanis mõtlesin, linnupojaga ei saa ju vaielda. Ehk ära hakka õli tulle viskama. Aga noh, lugedes su teisi teemasid, siis sa veitsa intelligentsem tegelane kui enamus siin foorumis, ehk siis võid selle nelja aasta teemaga kiusata küll. Jalka on ei ole kunagi olnud ühiskonna kõrgseltskonna spordilala, ehk ma ei saa nagunii aru mida sa mõtled selle toreda resümeega.
                    heh, tegelikult ma ei saanud ka sinust hästi aru, sest ma ei suuda selle "eliitklubi" defineerimisega hästi suhestuda. Ja nali naljaks, tegelikult oleks täitsa tore kui see oleks selgemalt defineeritud, sest praegune arutelu ei ole ju esmakordne vaid päris tihti tuleb ülesse, kus puhtalt tõlgenduslikel põhjustel ei saada üksteisest aru. Ei olnud Linnupoja siin ka ainus.

                    Minu jaoks näiteks TOP 4 liigas CL (PL-s stabiilselt 6 klubi) kohtade eest stabiilselt võitlevad klubid on euroopa mõistes eliitklubid. Samamoodi võiks öelda, et kõige suurema rahvusvahelise vaatajaskonnaga jalgpalliriigi 6 parimat klubi on eliitklubid. Kui vaja manu kuidagi defineerida, siis tõsi, ei ole viimased aastad olnud enda loodud standardite väärilised. Ja noh, arutelu jätkuks, et kas City oli nt eelmine aasta eliitklubi?

                    Kommentaar


                      Et parem kaotada veerandfinaalis võõrsilväravaga Barcale kui finaalis 0:1 Portole? Ma arvan, et eelistatakse seda teist. Su järgmine näide, et ManU võitis 5a tagasi liiga ja eelmine hooaeg Euroopa liiga ja on seega mingi verstapost ei päde väga. Kus nad vahepeal olid? Pime kana leiab kah terakese ülesse. Seda teemat võib nämmutama jäädagi.

                      "Nõrgemate tiimide jaoks on tõesti oluline jõuda kaugemale, me räägime siiski millestki muust kui Benficast." - nagu tänase ManU jaoks, mitte Fergie ManU jaoks. Või Liverpooli, Milani ja muu klubi jaoks, kelle jaoks juba alagrupiturniir on viimasel ajal hea saavutus.

                      "PÖIDLAD PIHKU, kui me CLis näiteks järgmine voor võidame shakhtari(Ja poolfinaalis kaotame realile 5:0), siis oleme TIPUS TAGASI!! HURRAA! ELIITKLUBI!" - sellist jama on raske kommenteerida.

                      "2012-2016 ei võitnud real liigat kordagi, ilma CLi võitudeta, oleks õnn teisele poole kaldu olnud ja atletico mõlemad võitnud, oleks real "terve foorumi" kriteeriumite järgi täiesti keskpärane sats." - nad olid neil aastatel top kolmes (enamasti teised) ja paari-kolme punkti kaugusel tiitlist, lisaks Meistrite liiga finaalid/poolfinaalid, mis ei jäta väga keskmiku muljet. Jällegi, kus olid omadega teised suurklubid ManU ja ma ei tea... Arsenal näiteks?
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Supereliitklubid: Real, Barcelona, Bayern, Juventus

                        Eliitklubid: Manchester United, Manchester City, PSG, Atletico Madrid, Chelsea,

                        Vana rasva peal superklubid: Milan, Inter, Liverpool, Arsenal,

                        Lihtsalt head klubid: Lazio, Dortmund, Sevilla, Tottenham, Monaco, Napoli

                        Keskpärased klubid: AS Roma

                        Palun. Lahendasin teie probleemi ära kes kuhu kategooriasse kuulub. Kes tahab võib täiendada erinevaid kategooriaid.

                        Kommentaar


                          Ehk siis tl;dr võiks kokku võtta nii: osadele meeldib United ja osadele mitte. Liigub edasi nah.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Et parem kaotada veerandfinaalis võõrsilväravaga Barcale kui finaalis 0:1 Portole? Ma arvan, et eelistatakse seda teist. Su järgmine näide, et ManU võitis 5a tagasi liiga ja eelmine hooaeg Euroopa liiga ja on seega mingi verstapost ei päde väga. Kus nad vahepeal olid? Pime kana leiab kah terakese ülesse. Seda teemat võib nämmutama jäädagi.

                            "Nõrgemate tiimide jaoks on tõesti oluline jõuda kaugemale, me räägime siiski millestki muust kui Benficast." - nagu tänase ManU jaoks, mitte Fergie ManU jaoks. Või Liverpooli, Milani ja muu klubi jaoks, kelle jaoks juba alagrupiturniir on viimasel ajal hea saavutus.

                            "PÖIDLAD PIHKU, kui me CLis näiteks järgmine voor võidame shakhtari(Ja poolfinaalis kaotame realile 5:0), siis oleme TIPUS TAGASI!! HURRAA! ELIITKLUBI!" - sellist jama on raske kommenteerida.

                            "2012-2016 ei võitnud real liigat kordagi, ilma CLi võitudeta, oleks õnn teisele poole kaldu olnud ja atletico mõlemad võitnud, oleks real "terve foorumi" kriteeriumite järgi täiesti keskpärane sats." - nad olid neil aastatel top kolmes (enamasti teised) ja paari-kolme punkti kaugusel tiitlist, lisaks Meistrite liiga finaalid/poolfinaalid, mis ei jäta väga keskmiku muljet. Jällegi, kus olid omadega teised suurklubid ManU ja ma ei tea... Arsenal näiteks?
                            Loed mu jutust täiesti mööda. Tore teada, et maailmas on 2 head klub ja ülejäänud on keskmikud. Te vist keegi ei tea mida keskmik tähendab?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Selgita siis pööblile, mida see tähendab? Ja kuidas su juttu peaks tõlgendama?
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Linnupoja pole kunagi oma tarkuse poolest silma paistnud siin foorumis. Ega ei saagi palju loota selliselt inimeselt, kes ManU toetab.

                                ManU mängupilt on nagu Burnleyl, vahe on ainult selles, et ManUl on paremad mängumehed. Tõeliselt suure klubiga pole enam kindlasti tegemist, vaata kasvõi mängijaid. De Gea on ainus, keda teised tiimid endale sooviksid. Pogbaga, Linnupoja, võid kuskil Prisma alkoleti juures tukka visata, tema hype on läbi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X