320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No tsiteeri ikka tervet postitust neilt.
    Lihtsuse huvides tsiteerisin peamised teemakohased ja peamised laused mõtte edastamiseks. Ma ei oleks ju oma postitust teinud kui ülejäänud jutt neilt oleks kategooriliselt vastupidine ja väidaks, et Vardy ja co oleks pidanud rohkem imema kui jenna 90ndatel.

    Ehk siis, keegi ei ole arvanud või viidanud sellele, et "oleksime suure võidu pidanud saama" vaid toodi välja, et ise raisati omajagu. et noh, kui juba kogu postituse tsiteerimist palud, siis... walk the talk vms.

    Kui siit edasi minna, siis see vastuargument, et "No Lester vastas ju kohe, kui oli vaja." Üsna selge on siit see, et see "kui oli vaja" koht oli siis kui jäädi kaotusseisu. Järeldused, mille peale keegi mängis ja mida keegi "väärt oli", teeme igaüks ise.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No Lester vastas ju kohe, kui oli vaja. Ehk viigis hoidis Lester ettevaatlikult kaitsesse ja kui ründama hakati, siis Manku kohe kaitses rebenes. Et mingit "oleksime suure võidu pidanud saama"-meelsusest ma aru ei saa.
      A kui sa 1:0 ees olles ära lööksid 100% võimalused, siis Lester mängib edasi ettevaatlikult kaitses?

      Ps, ma ei arva, et me oleksime pidanud suurelt võitma, aga loogikast saan aru.

      2 punkti kaotatud, raske mäng võõrsil, halada pole mõtet ja nüüd vaja 6p võtta kahest mängust enne pooli - sellest mängust võib vedamise korral tulla tähtis mäng, et end tiitlirallisse pressida.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        A kui sa 1:0 ees olles ära lööksid 100% võimalused, siis Lester mängib edasi ettevaatlikult kaitses?

        Ps, ma ei arva, et me oleksime pidanud suurelt võitma, aga loogikast saan aru.

        2 punkti kaotatud, raske mäng võõrsil, halada pole mõtet ja nüüd vaja 6p võtta kahest mängust enne pooli - sellest mängust võib vedamise korral tulla tähtis mäng, et end tiitlirallisse pressida.
        Kui 1:0 pealt oleks 100% võimalus ainult olnud.

        Minu mälu järgi oli mäng umbes selline:
        2. minut - Rashford saab vabalt löögile, mööda.
        3. minut - Vardy saab vabalt löögile, mööda.

        Mõlemad vaatavad, et Shiiit, nii ikka ei saa, sest vastane ründab väga kiirelt. Liinid meeletult madalale ja pressing pea olematuks. Mehed sisuliselt jalutasid mitme rünnakualge puhul.

        Siis Bruno geniaalsusest tulnud värav, kui väga vähe mängijaid oli ManU ette toonud.
        Lester pani seejärel veidi kõrgemalt survet ja kohe kinkis Bruno palli ära ja värav.

        Seejärel mõlemad vaatavad, et Shiit, nii ikka ei saa, sest vastane ründab väga kiirelt. Liinid meeletult madalale ja pressing pea olematuks.

        Rashfordi kolmas hea võimalus sündis Tielemansi brainfartist, kiire läbisööt. Ees mängijaid peaaegu polnudki, aga Rashford sai läbisööduga löögile.
        Siis jälle veidi munemist ja ManU mõtles, et äkki prooviks. Lesteri keskväljal tekkis üsna ebatavaline tühi auk, sinna liikus Cavani, hea sööt edasi, sitt löök Brunolt, aga läks sisse.
        Lester vaatas, et Shiit, nii ikka ei saa, sest vastane juhib ja tõi Perezi sisse. Tõsteti liini veidi kõrgemale ja kohe hakkas juhtuma, äärelt sööt, Vardy vahel, Tuanzebe viimistles.

        Seejärel mõlemad vaatavad, et Shiit, nii ikka ei saa, sest vastane ründab väga kiirelt. Liinid madalale, pressing olematuks ja mänguaeg saigi läbi.

        Elik tiimid väärisid teineteist ja kumbki ei julgenud terve mängu (v.a. Lester kaotusseisus ehk mingi 15 minutit kokku) riske võtta. Peaasi oli mitte kaotada ja selle lõpuks mõlemad ka kätte said. ManUl oli paar võimalust rohkem, aga mäng sõltus sellest, et mis skoor tablool on. Nähtu põhjal on pigem tõenäoline, et kui tõesti oleks ManU või siis Rashford enda esimese või kolmanda võimaluse ära löönud, siis oleks intensiivne periood olnud lihtsalt teiste minutite ajal ja ManU kaitse oleks ka tõenäoliselt seal ära munenud. Aga oleks on paha ja viik saadi ja mõlemad tunduvad üsna rahul olevat, et pähe ei saadud.

        P.s. ja kui esimese poolaja heatmapi vaadata, siis ManU istus in corpore keskväljal puntras ja Lester samamoodi seal äärel, kus kaitses Lindelöf.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kui 1:0 pealt oleks 100% võimalus ainult olnud.

          Minu mälu järgi oli mäng umbes selline:
          2. minut - Rashford saab vabalt löögile, mööda.
          3. minut - Vardy saab vabalt löögile, mööda.

          Mõlemad vaatavad, et Shiiit, nii ikka ei saa, sest vastane ründab väga kiirelt. Liinid meeletult madalale ja pressing pea olematuks. Mehed sisuliselt jalutasid mitme rünnakualge puhul.

          Siis Bruno geniaalsusest tulnud värav, kui väga vähe mängijaid oli ManU ette toonud.
          Lester pani seejärel veidi kõrgemalt survet ja kohe kinkis Bruno palli ära ja värav.

          Seejärel mõlemad vaatavad, et Shiit, nii ikka ei saa, sest vastane ründab väga kiirelt. Liinid meeletult madalale ja pressing pea olematuks.

          Rashfordi kolmas hea võimalus sündis Tielemansi brainfartist, kiire läbisööt. Ees mängijaid peaaegu polnudki, aga Rashford sai läbisööduga löögile.
          Siis jälle veidi munemist ja ManU mõtles, et äkki prooviks. Lesteri keskväljal tekkis üsna ebatavaline tühi auk, sinna liikus Cavani, hea sööt edasi, sitt löök Brunolt, aga läks sisse.
          Lester vaatas, et Shiit, nii ikka ei saa, sest vastane juhib ja tõi Perezi sisse. Tõsteti liini veidi kõrgemale ja kohe hakkas juhtuma, äärelt sööt, Vardy vahel, Tuanzebe viimistles.

          Seejärel mõlemad vaatavad, et Shiit, nii ikka ei saa, sest vastane ründab väga kiirelt. Liinid madalale, pressing olematuks ja mänguaeg saigi läbi.

          Elik tiimid väärisid teineteist ja kumbki ei julgenud terve mängu (v.a. Lester kaotusseisus ehk mingi 15 minutit kokku) riske võtta. Peaasi oli mitte kaotada ja selle lõpuks mõlemad ka kätte said. ManUl oli paar võimalust rohkem, aga mäng sõltus sellest, et mis skoor tablool on. Nähtu põhjal on pigem tõenäoline, et kui tõesti oleks ManU või siis Rashford enda esimese või kolmanda võimaluse ära löönud, siis oleks intensiivne periood olnud lihtsalt teiste minutite ajal ja ManU kaitse oleks ka tõenäoliselt seal ära munenud. Aga oleks on paha ja viik saadi ja mõlemad tunduvad üsna rahul olevat, et pähe ei saadud.

          P.s. ja kui esimese poolaja heatmapi vaadata, siis ManU istus in corpore keskväljal puntras ja Lester samamoodi seal äärel, kus kaitses Lindelöf.
          +1000 pmst
          Täiesti võrdne mäng selle peale kes esimesena eksiv - eksisid mõlemad ja tuligi viik.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Viik on ju väga hea tulemus. Leicesteri vastu võõrsil.
            Noh, Peale tänast Liverpooli tulemust tabeli 19nda vastu kodus on see eilne Manu tulemus täiesti rahuldav

            (Sorry, ei suutnud vastu panna kiusatusele vastu torkida)

            Kuigi ütleme ausalt- Mitte keegi ei usu, et Liverpool see hooaeg kellegile võimalustki annab tiitli peale mängida. Rääkimata Manust võimalusest, kelle fännid unistasid enne hooaja algust tabeli top4 kohast hea õnne korral.

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Noh, Peale tänast Liverpooli tulemust tabeli 19nda vastu kodus on see eilne Manu tulemus täiesti rahuldav

              (Sorry, ei suutnud vastu panna kiusatusele vastu torkida)

              Kuigi ütleme ausalt- Mitte keegi ei usu, et Liverpool see hooaeg kellegile võimalustki annab tiitli peale mängida. Rääkimata Manust võimalusest, kelle fännid unistasid enne hooaja algust tabeli top4 kohast hea õnne korral.
              Minu jaoks pole õige fänn kui unistus on top4 kui veab. Nagu Bruno tulekust on meeskond olnud parim tiim premmis või teine, vahet pole, top4 peaks miinimum olema. Varsti saab aasta täis kui mängitud on parima või teise parima tiimina premis, mitu aastat veel, et inimesed aru saaks, et areng on vahepeal toimunud? Alles siis kui 2 hooaega lõpetatakse teisena? Või alles siis kui tiitel jälle tuleb?

              Pooli viik näitab just seda, et ehk isegi antakse lootust mõnele teisele see hooaeg. Eelmine hooaeg võideti kõik sellised mängud, see hooaeg on mingi asi puudu, ilmselt fännid.

              Võiks kihla vedada, et kui me võidaks pooli ja cityt jaanuaris, siis oleks kõigil poh, et vedas või whatever. Kui kaotame on Ole sitt ja kõik naeravad + meedia hakkab tuchelist pasundama.

              Minu miniunistus fännina on hetkel see, et me ei kaotaks enne pooli mänge ühtegi punkti ja seda mängu saaks nii vaadata, et tead, et võites lähed tabeliliidriks.

              .
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Kuigi ütleme ausalt- Mitte keegi ei usu, et Liverpool see hooaeg kellegile võimalustki annab tiitli peale mängida.
                Mina usun.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Minu jaoks pole õige fänn kui unistus on top4 kui veab. Nagu Bruno tulekust on meeskond olnud parim tiim premmis või teine, vahet pole, top4 peaks miinimum olema. Varsti saab aasta täis kui mängitud on parima või teise parima tiimina premis, mitu aastat veel, et inimesed aru saaks, et areng on vahepeal toimunud? Alles siis kui 2 hooaega lõpetatakse teisena? Või alles siis kui tiitel jälle tuleb?

                  Pooli viik näitab just seda, et ehk isegi antakse lootust mõnele teisele see hooaeg. Eelmine hooaeg võideti kõik sellised mängud, see hooaeg on mingi asi puudu, ilmselt fännid.

                  Võiks kihla vedada, et kui me võidaks pooli ja cityt jaanuaris, siis oleks kõigil poh, et vedas või whatever. Kui kaotame on Ole sitt ja kõik naeravad + meedia hakkab tuchelist pasundama.

                  Minu miniunistus fännina on hetkel see, et me ei kaotaks enne pooli mänge ühtegi punkti ja seda mängu saaks nii vaadata, et tead, et võites lähed tabeliliidriks.

                  .
                  Fännid olid täitsa staadionil. Liverpool mängis viiki, sest kaks teenagerit, kellest üks ei peaks isegi pingile saama kombineerisid täiesti lambi olukorrast nurgalöögi kust vastane ära luckis. Ehk siis liiga palju vigaseid kahjuks, mis jah tähendab, et Leicesteril ja Man Cityl on kindlasti võimalus see aasta.

                  Kommentaar


                    Kui jaanuaris city sajalisi ei lehvita, siis pole neil lootustki see aasta.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Leicesteril on kindlasti võimalus see aasta.
                      hui.

                      kui see oli nüüd väga peen troll, siis well done muidugi.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Leicesteril 16 mängu peetud 29 pts - "kindlasti võimalus tiitlile"
                        Unitedil 14 mängu peetud 27 pts - "lol ennem jäätub põrgu kui Unitedil on mingi võimalus tiitlile"

                        Ma olen kaugel sellest, et unistaks tiitlivõidust või midagi aga isegi ma tunnistan, et vähemalt hetkeseisuga on United siiski tiitlilahingus sees. Kas see ära tuleb? Seda ma ei tea ja vast pigem ei usu aga kindlasti ma ei ütle, et "pole võimalustki" kui asitõendid näitavad vastupidist.
                        Van Der Sar saved it, United again!

                        Kommentaar


                          Praeguse tabeli juures ja olukorras, kus hooaeg pole isegi veel poole peal, on iga klubi puhul tiitlivõidust rääkimine pehmelt öeldes kummaline.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Siin on toimumas sama nagu peavoolumeedias. Keegi viskab õhku sõna "tiitel" ja kohe hakkab mingi kisma, et kas tuleb või ei tule. Võiks ikka vähe normaalsemaid mõtteid mõlgutada kui loto ja tiitlivõitudest vana aasta lõpus. Näituseks; Mis on teie uusaasta lubadused? Ma luban, et ma annan Pogbale kõik andeks kui ta lihtsalt vait jääb ja jalgpalliga tegeleb (k.a tema saatkond). Suvel võib nahhui ka minna, absull ei koti.

                            Linnupoja võiks lubada, et ei lähe enam tilti mingi lambi trollimise peale ja ei mähi mingite lambikonnade arvamuste pärast. Sellisel juhul oleks ju täitsa lõbus andunud fänni arvamusi lugeda.

                            Tegelt, ma luban edaspidi Unitedist ka siin foorumis vahelduseks kirjutada, mitte lihtsalt möliseda.

                            Keegi Wolvesi vormist oskab midagi rääkida? Kas wolf-pack on näljane? Kas püha hing (Espirito Santo) on veel nendega?

                            Ma veits kardan paari ajupeeru, mis meie tavalise paariväravalise taksi annuleeriks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust

                              Keegi Wolvesi vormist oskab midagi rääkida? Kas wolf-pack on näljane? Kas püha hing (Espirito Santo) on veel nendega?
                              Neil pole ründajat. Jimenez sai peapõrutuse ja Fabio Silva on 18-aastane ning löönud oma klubikarjääris kaks väravat, neist ühe penaltist. Samas Neves ja Moutinho on sellised vennad, kes võivad alati 30m peale ristnurka paugutada vms.

                              Üldiselt nad on sellel hooajal pigem kaitses passinud, mis on (nii palju kui ma ManU mänge näinud olen) ManU-le päris ebameeldiv tundunud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Praeguse tabeli juures ja olukorras, kus hooaeg pole isegi veel poole peal, on iga klubi puhul tiitlivõidust rääkimine pehmelt öeldes kummaline.
                                Isegi enne hooaega räägitakse, et kes see hooaeg tiitlirallis osaleb. Muidugi võib raske olla pooli fännil midagi sellist tunnistada, et Unitedil lootust oleks, ei taha tagasi ümber harjuda vms.

                                City mäng võib koroona pärast edasi lükkuda. Hetkel oli graafik täitsa hea, puhata sai, aga nüüd võib see ***** minna. Ei tea muidugi mis reeglid selle uue kuupäevaga on, et kuhu see sattuda võib.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X