320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
    Mis nüüd saab? Fännipolitsei paneb mind vangi?
    ei tea, pead politsei käes küsima.

    kogu selle puidu mõte pole kellelegi isa mängida, vaid see, et äkki ei tasuks liiga kiirelt põhjapanevaid seisukohti võtta ja ajutistest asjadest eelkõige endale nahka teha.
    las sepad sätivad - on selleks treenerid (ole, lämps, arteta, kesiganes tuleviku mees misiganes muus klubis) või mängijad. aega võiks anda nii kaua kuni on täitsa selge, et põhjusel või teisel pole ühine edasiminek võimalik.

    kui häirivaks faktoriks on pooli, shity ja chelski justkui kiire edu (pooli premmi-tiitlite vahel oli muidugi rohkem aastaid kui nt kurt cobainile eluajaks antud, nii et kiirusest rääkida tundub muidugi idiootne, aga tüübid on ikkagi nii rafa kui b-rodi ajal löögiulatuses olnd) peale treenerite vahetusi, siis lahterdage see, kuidas ise soovite.

    isiklikult leian, et manku tee on olnud vähe kolgatam, sest SAF jättis moyesele võimaluse korralik tühjakspeksmine teha - et mitte öelda suhteliselt puise või vähemalt vägagi vananeva meeskonna -, aga davidil polnd siiski mune, oskust või shit-edi piisavat toetust, et asja põhjalikult ette võtta. või kõige selle kombo.
    van gaal tuli enda kiviaegse man-managemendiga ja suhteliselt midavittu taktikaga ning moureeni puhul lasi eelkõige ed püksid lõplikult triiki.
    nüüd proovib ole, kes on taktikaliselt roheline, kuid mingeid õigeid otsuseid suudab justkui teha. kas või kui jätkusuutlik see on, las näitab aeg. teatav paralleel lampsiga, kes on veel rohelisem. sekka ka gerrard, kelle võimekust saame näha kui ta kunagi top6 premmi tiimi tuleb, aga need on rubriigid teiste teemade ja aegade jaoks.

    lisaks olid nii klopp, conte kui pep juba premmi tulles kõvemad vennad kui dm, lvg ja ogs manusse tulles. kas ka jm'i jaks sai viimase chelski sutsakaga otsa, näitab samuti aeg och tema tulevik spursis, sest mind ennast see palju kiretud teine koht liigselt ei veena. pluss oli ka mängustiil päris mitte minu teetass, aga need mõlemad argumendid on puhtalt mu enda tragöödia.

    need on muidugi ainult mõned üksikud ja ilmselgemad põhjused, mida minusugune hea õnne korral lahti raalida suudab, miks post-SAF manu pole kummalegi tõeliselt ihaldusväärsele karikale konkureerida suutnud ja ka - või suisa eelkõige - mängupilt on sitavõitu olnd. (sarnast pikaaegse treeneri kaotus-pohmakat elab ju ka arse üle)
    sekka mõned debiilikutest mängijad, woodwank ja glazerid ning ongi korralik sitakompott koos.

    jah, ed&glazerid on endiselt vändad; jah, foorum on koht endale meelepäraseks suuvärgiks, vabaks eneseväljenduseks, banteriks, kuid veits võiks ju isegi emotsioonaalsete "mulle tundub, et on pask, pange seina äärde" väljaütlemiste taga mingigi läbimõelduse foon olla.

    ps: puhtalt antropoloogilisest huvist tahtaks teada, kuidas praegune generatsioon reageerinuks 2011/12 aasta hooajale.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      miks Klopp oma kahe bundesliga tiitli ja ühe meistrite liiga finaaliga oli premmi tulles kõvem mees kui van gaal oma CL tiitli, nelja eredivisie, kahe la liga ja ühe bundesliga. Ja just hiljuti enne seda lepingut MMil kolmas koht.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        miks Klopp oma kahe bundesliga tiitli ja ühe meistrite liiga finaaliga oli premmi tulles kõvem mees kui van gaal oma CL tiitli, nelja eredivisie, kahe la liga ja ühe bundesliga. Ja just hiljuti enne seda lepingut MMil kolmas koht.
        Lisaks Conte ka sinna küsimusse, aga ega see tegelikult jutu pointi ei muuda, lihtsalt kui ed ise mängijaid valib, siis vist polegi midagi teha, aga ega täit tõde ei saa me kunagi teada, et kas tõesti oli asi selles miks isegi lvg ja mou nii alt läksid.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          miks Klopp oma kahe bundesliga tiitli ja ühe meistrite liiga finaaliga oli premmi tulles kõvem mees kui van gaal oma CL tiitli, nelja eredivisie, kahe la liga ja ühe bundesliga. Ja just hiljuti enne seda lepingut MMil kolmas koht.
          klopp oli isegi peale dortmundi viimase hooaja ebaõnnestumist ju järgmine managerial genius.

          lvg selgelt karjääri loojangul:
          - aastal 2014 manusse tulles 63aaastane.
          - bayerni bundesliga tiitel hooajast 09-10
          - az'ga eredivisie oma 08-09
          - neile eelnenud kopsikud pärinesid kõik 90ndatest
          - ma nüüd ei tea...mmi kolmanda koha medal on ju šokolaadist

          conte: olgugi, et juvega, aga kolm järjestikust serie a'd.
          ma ei ole itaalia liigaga vapsjee kursis, et öelda kui loll ja pime tol ajal võis olla, et scudetto ära võtta, aga vähemalt 3nda klassi matemaatika ja elementaarne lugemisoskus pidid ikkagi olemas olema. meedias lükati teda ju pikalt (kui ta teatas, et peale EMi tuleb itaalia pukist ära) igat sita treeneriga endist suurklubi ohjama. a võib-olla sain ise lihtsalt klassikalise meedia-tüssu.

          väike ajalootund ka. märts 2014:

          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          keda sinna pulti siis toppida?
          van gaal? fuck no!
          de boer? täpselt samasugune gamble kui iga teine rändom vend.
          giggs? loe eelmist lõiku.
          klopp? ilmselt ei taha jürto ise tulla, kindlasti mitte aprillis, vast mitte ka selle aasta suvel.

          seega ärge kuradi kirege peale igat (perssekukkund) nädalavahetust. las vana möllab, tuleb suvi ja uus hooaeg ning kui 2015aasta 1.jaanuaril on seis mitte väga palju vähem-sitt, siis võtan riiulilt koolis õpitud saksa keele, puhun tolmu maha ja hakkan herr. kloppile kirja kirjutama.
          siin on mingi paralleel.

          kuu hiljem ehk et postitus päevast, mil moyes sai kinga:

          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          klopp klopp!
          kes on?
          peaasi, et mitte van gaal.


          edit: puusalt ja meeldevaldselt tulistades. lvg parim-enne möödumisele annab spinni juurde ka asjaolu, et 00ndate lõpp - ja kuidastüraiganes 2010 kuni 2020 aega nimetada, igahes selle järgeva kümendi algus - oli klubijalkas selgelt aeg, mil vanad meistrid suhteliselt lõplikult kotid kokku pakkisid, et noorematele ruumi teha. seda alates treeneri-mängija suhetest kuni treeningmeetodite ja mängutaktikate-stiilideni välja. v.a jupp heynckes.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            ....

            Last but not least, Kalkun oli väga lahedate väljaütlemistega! Iga kell etem kui porgandi häälega kiunuv Solskjaer.
            "Enjoy wine and a mince pie, goodbye."
            Ja siis muidugi see daiv treeneri alas mingil mängul.

            Kommentaar


              City vastu poolfinaal ja eelmise mänguga kaks muudatust, Henderson nagu ikka kapi mänguks ja lindelöf vahetas Bailly välja.

              Muudatusi tehakse vahest isegi liiga palju ehk on meeldiv et sama formatsioon ja pmst sama lineup. Burnley mänguni puhkepäevi piisavalt ehk paneme täiega.

              Les go rashford 3:0
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                80milline pampers lekib ikka korralikult, taas lasi palli tuima näoga endast mööda, et ründaja selle võrku saaks lüüa. Keskkaitsja, ei tohi lasta ühtegi palli endast mööda vaid ära klaarima!
                Seepärast Klavan nii kõva mees ongi, et alati kuidagi palli ees.

                Kommentaar


                  Üle pika aja olime sitem meeskond väljakul ja kaotasime ka. Esimene värav oli ikka kaitse pask.

                  Kui tavaliselt ei löö me lihtsalt häid olukordi ära, siis täna jäi see viimane sõit löögi peale üldse andmata. Isegi brunol oli mitu mitu võimalust hea sööt anda, aga valed putsad olid vist jalas.

                  Ehk oli hea äratuskell ja paneme paremini edasi.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    ... sest mind ennast see palju kiretud teine koht liigselt ei veena. pluss oli ka mängustiil päris mitte minu teetass, aga need mõlemad argumendid on puhtalt mu enda tragöödia.
                    Noh, minul sama lugu Olega. Vastupidiselt paljudele siinsetele, ma ei ole veel 100% veendunud, et ta on pikemas perspektiivis õige mees ning see palju kiretud "usalda protsessi" mind liigselt ei veena. Osad asjad on läinud väga hästi ja meeldivad väga (meeskond tundub olevat harmoonias, jutt on üldiselt hea, hetkel liigas hea seis, counter-attack üldiselt toidab). Osad asjad meeldivad vähem (tsoonimäng nurgalöökide kaitses, milletõttu oleme palle sisse saanud, vahetustega jant (hilised, puudulikud, veidrad ntx bruno->dan james v villa kui pingil oli VDB olemas). See kõik puhtalt mu enda tragöödia.

                    Ma ei karju, et tooge Tuchel või keegi teine aga ma lihtsalt ei ole 100% Ole In. Ma ei saa aru, miks mind oli vaja liistule tõmmata selle eest, et ma kritiseerin siis kui läks halvasti ning kiidan siis kui läks hästi.

                    Mis puudutab tänast mängu siis see oli Olel neljas poolfinaal, kus välja ei tulnud. Ja selles mängus oli võimalik teha 5 vahetust.
                    Van Der Sar saved it, United again!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                      Noh, minul sama lugu Olega. Vastupidiselt paljudele siinsetele, ma ei ole veel 100% veendunud, et ta on pikemas perspektiivis õige mees ning see palju kiretud "usalda protsessi" mind liigselt ei veena. Osad asjad on läinud väga hästi ja meeldivad väga (meeskond tundub olevat harmoonias, jutt on üldiselt hea, hetkel liigas hea seis, counter-attack üldiselt toidab). Osad asjad meeldivad vähem (tsoonimäng nurgalöökide kaitses, milletõttu oleme palle sisse saanud, vahetustega jant (hilised, puudulikud, veidrad ntx bruno->dan james v villa kui pingil oli VDB olemas). See kõik puhtalt mu enda tragöödia.

                      Ma ei karju, et tooge Tuchel või keegi teine aga ma lihtsalt ei ole 100% Ole In. Ma ei saa aru, miks mind oli vaja liistule tõmmata selle eest, et ma kritiseerin siis kui läks halvasti ning kiidan siis kui läks hästi.

                      Mis puudutab tänast mängu siis see oli Olel neljas poolfinaal, kus välja ei tulnud. Ja selles mängus oli võimalik teha 5 vahetust.
                      Oh my god. Sa lausa ootasid seda üht kaotust pärast head seeriat, et saaksid oma agendat ajada. Sellepärast ongi raske sinusuguseid fänniks pidada. Üks lüüakse standardist, kus kõigil on klots koos ja teine individuaalse meisterlikuse pealt, aga peatreener on süüdi, et ei teinud 5t vahetust. Sa oled nagu teatud poliitiline erakond, kes argumenteeritult lahmib ja ei vastuta. Palun tee vahet, mis on kriitika ja kiitus ning mis on oma klubi selja taga seismine.
                      Kuna enamus su energiat läheb räuskamisele, mitte analüüsile, siis teen teene ning proovin sinu eest argumenteerida. Villa vastu, Bruno vahetatakse Jamesi vastu 87. minutil 2-1 eduseisus. Olukorras, kus vägagi kvaliteetne Villa proovib veel midagi päästa ning ning sellises olukorras mängu lõpus jäetakse tagala suht valveta, perses mullas või käsi kullas. Ühesõnaga olukord, kus James saab väsinud meeste vastu oma suurimat trumpi - kiirust ära kasutada. Oligi kasutamas, aga nagu tal kipub minema jooksis karistusala joonel ummikusse.
                      VDB? VDB? Miks ta ei mängi? Tal oleks parem Ajaxisse jääda olnud!!! Jah, me kõik siin teame täpselt, kui hästi ta treeninguid ribadeks tõmbab ilma kellelelegi võimalust andmata ja Inglismaaga on ta ka kolme kuuga kohanenud nagu oleks seal mitu põlve elanud. Andke noormehele aega ja ärge alluge sotsiaalmeedia klounidele. Solskjaergi kaitses teda ja ütles, kuidas Fred ja Victori alguses pikalt pingil istusid, nüüd on põhimehed. Patrice Evra tuleb ka sama näitena meelde.
                      Teen tänases mängus viis vahetust ka. 2 tehti ära. Valikusse jäävad De Gea, Axel, Bailly, Mata, James, Axel, Telles ja Matic. Eeldan, et tahad ründajaid. Toon siis Rashy/Martiali asemel Jamesi. Pogba või Bruno asemel Mata (olgugi, et tema aegluse juures sobib ta pigem sügaval kaitses istuvate tiimide kui City vastu, aga it's a must). Shaw asemel samuti aklimatiseeruva Tellesi. Nii vahetused tehtud, aga kas tiim on tugevam?
                      Sorry, ma tegelikult ei oleks tahtnud nii käituda, aga just see, et sa kohe ühe kaotuse põhjal ise jälle lõkke püsti panid, siis aitan puid alla visata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas magicm Vaata postitust
                        Oh my god. Sa lausa ootasid seda üht kaotust pärast head seeriat, et saaksid oma agendat ajada. Sellepärast ongi raske sinusuguseid fänniks pidada. Üks lüüakse standardist, kus kõigil on klots koos ja teine individuaalse meisterlikuse pealt, aga peatreener on süüdi, et ei teinud 5t vahetust. Sa oled nagu teatud poliitiline erakond, kes argumenteeritult lahmib ja ei vastuta. Palun tee vahet, mis on kriitika ja kiitus ning mis on oma klubi selja taga seismine.
                        Kuna enamus su energiat läheb räuskamisele, mitte analüüsile, siis teen teene ning proovin sinu eest argumenteerida. Villa vastu, Bruno vahetatakse Jamesi vastu 87. minutil 2-1 eduseisus. Olukorras, kus vägagi kvaliteetne Villa proovib veel midagi päästa ning ning sellises olukorras mängu lõpus jäetakse tagala suht valveta, perses mullas või käsi kullas. Ühesõnaga olukord, kus James saab väsinud meeste vastu oma suurimat trumpi - kiirust ära kasutada. Oligi kasutamas, aga nagu tal kipub minema jooksis karistusala joonel ummikusse.
                        VDB? VDB? Miks ta ei mängi? Tal oleks parem Ajaxisse jääda olnud!!! Jah, me kõik siin teame täpselt, kui hästi ta treeninguid ribadeks tõmbab ilma kellelelegi võimalust andmata ja Inglismaaga on ta ka kolme kuuga kohanenud nagu oleks seal mitu põlve elanud. Andke noormehele aega ja ärge alluge sotsiaalmeedia klounidele. Solskjaergi kaitses teda ja ütles, kuidas Fred ja Victori alguses pikalt pingil istusid, nüüd on põhimehed. Patrice Evra tuleb ka sama näitena meelde.
                        Teen tänases mängus viis vahetust ka. 2 tehti ära. Valikusse jäävad De Gea, Axel, Bailly, Mata, James, Axel, Telles ja Matic. Eeldan, et tahad ründajaid. Toon siis Rashy/Martiali asemel Jamesi. Pogba või Bruno asemel Mata (olgugi, et tema aegluse juures sobib ta pigem sügaval kaitses istuvate tiimide kui City vastu, aga it's a must). Shaw asemel samuti aklimatiseeruva Tellesi. Nii vahetused tehtud, aga kas tiim on tugevam?
                        Sorry, ma tegelikult ei oleks tahtnud nii käituda, aga just see, et sa kohe ühe kaotuse põhjal ise jälle lõkke püsti panid, siis aitan puid alla visata.
                        Ma ei tea, et ma saaks seda teile kuidagi tõestada, kuid see jutt, mis ei puudutanud konkreetselt eilset mängu, oli mul valmis kirjutatud tegelikult enne mängu. Ma lihtsalt vaatasin mängu enne ära ja siis postitasin.

                        Ründajat ma näha ei tahtnud, oleksin tahtnud näha just seda sama VDB-i McTominay asemel. Viimane on hea jooksja aga mulle tundub, et VDB-l on lisaks sellele ka veidi parem jalg ning silm näha paremat söötu. VBD tuli aga liiga hilja. Jamesi ei oleks ma kindlasti toonud kuna tema üks ja ainuke tugevus ongi jooksmine. Shaw asemel Tellest mitte mingil juhul kuna Shawpidi lõpus juba niigi enam-vähem kahe mängijaga tegelema, Tellesel ei oleks olnud seal midagi teha. Matat võibolla näeks sooja tegemas Watfordi vastu.
                        Eks tagantjärgi ole targutada ka seda, et ei oleks pidanud Bailly asemele Lindelöf'i tagasi tooma kuna see oleks lubanud meeskonnal teisiti mängida. Aga eeldan ja loodan, et Ole hoiab teda pigem liiga jaoks.

                        Ei mõista endiselt, miks te nii erutute minu seisukohtade üle.

                        VDB? VDB? Miks ta ei mängi? Tal oleks parem Ajaxisse jääda olnud!!!
                        Ja minu postutus on lahmimine?
                        Van Der Sar saved it, United again!

                        Kommentaar


                          Hetkel liiga parim tiim. A tra ta vdb'd ei mängi ja viit vahetust ei tee! Ole ikka vist pole hea, mou lvg ja moyes olid paremad, keegi võiks nendest tagasi tulla krt!

                          Obv teed 5 vahetust hetkel teise kõige parema premi tiimi vastu, sest siis saab endal rütmi paigast ajada ja sitema koosseisuga proovida yoloda.

                          Hullem vingumine kui bein spordi kanali esimesed 30 minti kus üks kommentaator rääkis ilma pausideta kui hea on city ja guardiola jne jne.


                          Kahjuks peab mainima, et city on enda vana city üles leidnud vaikselt ja hetkel kindlalt kõige suurem favoriit premi tiitlile. Et meil lootust oleks peaks poolid spursid ja arsenalid neile kõva vastupanu näitama ja pigem sellest ka ei piisaks.. peavad veel komistama. Hetkel siuke tunne, et lasevad järgmised 10 mängu liigas võite jutti, aga loodan et eksin.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Hetkel liiga parim tiim. /-/ üks kommentaator rääkis ilma pausideta kui hea on city ja guardiola jne jne.
                            Kahjuks peab mainima, et city on enda vana city üles leidnud vaikselt ja hetkel kindlalt kõige suurem favoriit premi tiitlile.
                            Et hoopis ManCity on premmi parim tiim, väitis ka OG mängujärgsel pressikal
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                              Et hoopis ManCity on premmi parim tiim, väitis ka OG mängujärgsel pressikal
                              Jep, täiesti nõus. Punktide järgi oleme meie, aga tegelikult on parim hetkel city - oli mu mõttekäik
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                                Ma ei tea, et ma saaks seda teile kuidagi tõestada, kuid see jutt, mis ei puudutanud konkreetselt eilset mängu, oli mul valmis kirjutatud tegelikult enne mängu. Ma lihtsalt vaatasin mängu enne ära.

                                Ja minu postutus on lahmimine?
                                Seda enam, kui sul postitus enne mängu valmis oli. Kas sul häbi pole oma klubi kaotust oodata?
                                Ja kuidas sa mu sulaselgest sarkasmist aru ei saanud, kui VDB-st rääkisin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X