320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Raputaks vähe soola ka veel havadele? Iseasi, kas see üldse praegu toimib

    Mind isiklikult see väga isegi ei haava kuna sellel hetkel oli Ole tõesti täpselt see, mida United vajas. Puhastas Jose poolt toksiliseks muutunud õhkkonna ning sisendas kõigile optimismi. Kuigi kui ma mäletan õigesti siis peale lepingu sõlmimist läksid tulemused ka omajagu allamäge. Samas on ta jällegi saavutanud seda, mida ta eelkäijad ei suutnud - järjestikused aastat CL kohal tabelis hooajalõpus. Eks ta veidi selline "Arsenal" saavutus on. Küll aga pole ta ühtegi kopsikut võitnud, mida jällegi kõik tema eelkäijad suutsid.
    Van Der Sar saved it, United again!

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Liverpooli, City, Arsenali, Chelsea ja muud fännid, taguga nüüd maas lamajat kuniks veel saate!
      Tibusi loetakse kevadel!

      õu misasja, ma küll kevadel chelsea ja liverpooli ja city fännidega tibusid lugeda ei julge

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        õu misasja, ma küll kevadel chelsea ja liverpooli ja city fännidega tibusid lugeda ei julge
        Mulle vägisi tundub, et mõnede jaoks oli see tulemus lihtsalt selline väike vale samm ja tegelikult on kõik jumala korras.
        Van Der Sar saved it, United again!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
          Mind isiklikult see väga isegi ei haava kuna sellel hetkel oli Ole tõesti täpselt see, mida United vajas. Puhastas Jose poolt toksiliseks muutunud õhkkonna ning sisendas kõigile optimismi. Kuigi kui ma mäletan õigesti siis peale lepingu sõlmimist läksid tulemused ka omajagu allamäge. Samas on ta jällegi saavutanud seda, mida ta eelkäijad ei suutnud - järjestikused aastat CL kohal tabelis hooajalõpus. Eks ta veidi selline "Arsenal" saavutus on. Küll aga pole ta ühtegi kopsikut võitnud, mida jällegi kõik tema eelkäijad suutsid.
          Ses suhtes on Ole olnud tubli, et ta on suutnud aukudest välja ronida ja satsi taset tõsta. Küsimus aint on, et mis on seda enim aidanud saavutada?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Mul on inimlikult tegelikult päris kahju Olest, eriti kui nägin pärast lõpuvile ta kurba "nädal aega magamata" nägu, sest see kriitika, viha ja sõim mis ta omadelt saab, on suht ulme. Kriitika on asja eest muidugi, aga ses suhtes, et tundub, et tegu toreda inimesega ja ma ei kahtle, et tüüp annab endast parima, aga...mis teha, pole PL tasemel peatreener ja varasem kogemus on sisuliselt ainult Molde. Ei tahaks olla tema nahas hetkel.

            Pogba sugustel tüüpidel ilmselt suht pohhui muidugi, peaasi, et saaks ka edaspidi dabida, sotsiaalmeedias kunn olla, uusi soenguid teha ja edasi 300K/nädalas teenida

            Kommentaar


              Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
              Mul on inimlikult tegelikult päris kahju Olest, eriti kui nägin pärast lõpuvile ta kurba "nädal aega magamata" nägu, sest see kriitika, viha ja sõim mis ta omadelt saab, on suht ulme. Kriitika on asja eest muidugi, aga ses suhtes, et tundub, et tegu toreda inimesega ja ma ei kahtle, et tüüp annab endast parima, aga...mis teha, pole PL tasemel peatreener ja varasem kogemus on sisuliselt ainult Molde. Ei tahaks olla tema nahas hetkel.

              Pogba sugustel tüüpidel ilmselt suht pohhui muidugi, peaasi, et saaks ka edaspidi dabida, sotsiaalmeedias kunn olla, uusi soenguid teha ja edasi 300K/nädalas teenida
              Ma ei saa sellest hästi aru, et kui keegi ütleb, et Ole peaks enam treener olema, siis järsku on see viha ja heit tema suunas? Et kuidas nii?

              Ole on ja jääb legendiks nii mängijana kui ka treenerina ning tema häid perioode (eriti seda, mis toimus pärast Mourinho minekut) keegi talt ära ei saa võtta. Lihtsalt tihtipeale on nii, et inimesed kipuvad tõusma tasemeni mil nad ei ole enam kõige kompetentsemad. Või siis kipub jõudma kätte faas, kus ühel inimesel ei ole enam nii palju anda. Või siis oleks keegi teine parem lahendus. Seega see lahkumine ei pea olema stiilis "sack, jalaga perse ja ära oma nägu enam siin näita" vaid võib olla ka nii, et Ole on järgmisel mängul statal tagasi mingis muus rollis (fänn, klubi suvaline asjapulk, dof või kes iganes) ning saabki kõigilt kõrge viieka, sest ta andis oma parima ja kõik tegelikult nägid seda.


              Seda arvata on muidugi mega reactionary, nii 2021 ja kellelgi ei ole enam kannatust eksole. Pigem "support the manager" silmaklapid peas, eksole.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Ma ei saa sellest hästi aru, et kui keegi ütleb, et Ole peaks enam treener olema, siis järsku on see viha ja heit tema suunas? Et kuidas nii?
                Lihtsalt on jäänud mulje, et päris paljudelt ManU fännidelt ta seda saab jah (ei mõtle foorumit), võib-olla eksin. Aga fair enough, aus arvamus ja props, kui suudetakse ratsionaalseks jääda, asjaolusid arvestades.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Ses suhtes on Ole olnud tubli, et ta on suutnud aukudest välja ronida ja satsi taset tõsta. Küsimus aint on, et mis on seda enim aidanud saavutada?
                  Noh, kindlasti ei saa öelda, et klubi ei ole teda ostudega toetanud. Õigustatud on küsimus, kas on õigete ostudega toetanud kuna siin mõned uued tulijad ei saa pingilt kuidagi minema olenemata esitustest (Donny, Sancho). Ajapikku on küll selgeks saanud, et Olel on omad kindlad lemmikud keda ta ei pingita olenemata esituste headusest või füüsilisest valmidusest.

                  Eks see "passion, desire, energy"-taktika viib ka kuhugimaale aga ma kardan, et see maa nüüd ongi kätte jõudnud. Sul on ühes ääres Pep/Klopp, kes on oma meeskonna taktikaliselt õpetanud välja. Pep'i puhul jääb vahel mulje, et seal teavad mängijad minuti täpsusega, kus keegi olema peab (see on liialdus aga mõte säilib). Teises ääres on sul Ole kus Maguire ja Shaw jooksevad kaitses üksteisele otsa. Kui mõni mängija tagataskust mingi geniaalsusega lagedale ei tule siis nagu ei tulegi midagi. Ja see polegi süüdistus ainult Ole suunas, pigem terve treenerimeeskonna suunas.

                  Mis puudutab Ole't kui inimest - kogu kriitika tema suunas on talle kui peatreenerile ning ei vähenda tema staatust/saavutusi eksmängijana vähmalgi määral. Muidugi oleks parim kui Ole suudab selle pöörata ümber - uut rebuild'i ei taha mitte keegi. Aga suuda seda ümberpööramist näha.
                  Van Der Sar saved it, United again!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                    Lihtsalt on jäänud mulje, et päris paljudelt ManU fännidelt ta seda saab jah (ei mõtle foorumit), võib-olla eksin. Aga fair enough, aus arvamus ja props, kui suudetakse ratsionaalseks jääda, asjaolusid arvestades.
                    Jah. Ma ei tea, kuidas teistel, aga ma arvan, et mängu ajal või pärast mängu antud reaktsioonid on umbes samad nagu mängu ajal statal, mis taaseitatava vormi tõttu paar tundi või päeva või kuud hiljem jätab teise mulje.

                    Kommentaar


                      Statistiliselt jääb Ole nüüd juba Mourinhole alla. Statistiliselt oli siin mõned ajad tagasi võrdlus Kloppiga , ikka võib ju võrrelda. Reaalsus on aga see, et juba toona , enne normaalset väravavahti ja keskkaitsjat oli Liverpooli esitustes näha plaani ja mõtet. See hooaeg vaadates Unitedi mänge , tulevad väravad lihtsalt mõne mehe oskuste pealt. Viimased mängud on ikka täis pask olnud, pea laiali värk. Atalanta vastu lihtsalt joppas ja tuli tuhhi pealt, liigamängudes viimasest viiest on võit West Hami üle ja lutid Leicesterilt, Aston Villalt ja Liverpoolilt ning viik Evertoniga. Järgmised mängud on Tottenham ja Atalanta võõrsil ja City kodus. Peale seda on interlull. Kui need perse lähevad on Watfordi mänguks vast uus peatreener.
                      No ja see Donny ost tundub siiani selline, et oli saadaval ja Real Madrid tahtis ja siis igaks juhuks osteti, sest ei ole talle reaalselt võimalustki antud.
                      Ja siis see vend ,kes Chelseast toodi , standardite treener või asi.Kas mängijad ei saa aru, mida nad tegema peaksid või selle kuti mõtted lihtsalt ei kõlba kuskile. Pea iga mäng tuleb standardist tuppa.
                      Millal Varane terveks saab ? Maguire on peale vigastust ikka ülikohutav olnud.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Ma ei saa sellest hästi aru, et kui keegi ütleb, et Ole peaks enam treener olema, siis järsku on see viha ja heit tema suunas? Et kuidas nii?

                        Ole on ja jääb legendiks nii mängijana kui ka treenerina ning tema häid perioode (eriti seda, mis toimus pärast Mourinho minekut) keegi talt ära ei saa võtta. Lihtsalt tihtipeale on nii, et inimesed kipuvad tõusma tasemeni mil nad ei ole enam kõige kompetentsemad. Või siis kipub jõudma kätte faas, kus ühel inimesel ei ole enam nii palju anda. Või siis oleks keegi teine parem lahendus. Seega see lahkumine ei pea olema stiilis "sack, jalaga perse ja ära oma nägu enam siin näita" vaid võib olla ka nii, et Ole on järgmisel mängul statal tagasi mingis muus rollis (fänn, klubi suvaline asjapulk, dof või kes iganes) ning saabki kõigilt kõrge viieka, sest ta andis oma parima ja kõik tegelikult nägid seda.


                        Seda arvata on muidugi mega reactionary, nii 2021 ja kellelgi ei ole enam kannatust eksole. Pigem "support the manager" silmaklapid peas, eksole.

                        Su standardid legendiks saamisel vist väga kõrgel ei ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Su standardid legendiks saamisel vist väga kõrgel ei ole.
                          ma sõnastan siis teistmoodi, et Ole on ja jääb legendiks pärast seda kui ta on ka treener olnud

                          Kommentaar


                            OGS treenerina ja legend?
                            Mängijana, las ta siis olla, super-sub-legend - ei muud minujaoks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              OGS treenerina ja legend?
                              Mängijana, las ta siis olla, super-sub-legend - ei muud minujaoks
                              ma ei saa nagu sellest iroonitsemisest väga aru. Inimene, kes on klubis mänginud ning on ka selle klubi treener olnud, võiks siiski klubi kontekstis legendiks pidada. Eriti kui kontekst on Ole Gunnar. Ei? Või tõsimeeli ei saanud sina ja mõmmik mõttest aru?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                OGS treenerina ja legend?
                                Mängijana, las ta siis olla, super-sub-legend - ei muud minujaoks
                                "super-sub-legend" näitab kuidas sa Olest kui mängijast lihtsalt mitte kui midagi ei tea.

                                91 väravat premis ja all time minutes per goal on ta ka seal top20s. kogu premi ajaloo vältel on temast vaid 2 liverpooli meest olnud paremad selles tabelis. just sayin
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X