320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Meenutan, kuidas “maailma parim keskkaitsja” Virgil võttis seitse sumpsi ja oli Ollie Watkinsi vastu WBA tasemel kaigas.
    Ja siis? Et siis VVD ei ole eriti hea mängija? Ollie Watkins on maailmaklass? Liverpool kaotab igast mängust punkte ja kaitse on sõelapõhi täpselt nagu ManU-l?? Point jääb nagu arusaamatuks. Ma ei tea, miks ma üldse üritan, aga siiski - tundub "loogiline" rääkida ühest mängijast, nagu kõik seitse väravat oleksid tulnud VVD pealt või nagu tema oleks Live ainuke kaitsja

    Kommentaar


      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
        Ja siis? Et siis VVD ei ole eriti hea mängija? Ollie Watkins on maailmaklass? Liverpool kaotab igast mängust punkte ja kaitse on sõelapõhi täpselt nagu ManU-l?? Point jääb nagu arusaamatuks. Ma ei tea, miks ma üldse üritan, aga siiski - tundub "loogiline" rääkida ühest mängijast, nagu kõik seitse väravat oleksid tulnud VVD pealt või nagu tema oleks Live ainuke kaitsja
        No kui siin seda 'pooli tiitlipohmelli nii väga tahetakse meenutada, siis selle õuduse arhitektideks oli ikkagi kogu kaitseliin koos keskpoolikutega ja eriti erakordselt lootusetu Adrian, kes sel päeval kukkus õigusega kolmandaks vahiks ja on sinna jäänud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Endiselt, mitte keegi ei mõnita Ronaldot siin foorumis.
          Tegelikult mitte pahapärast, aga sinu Ronaldo alavääristamist ja väga selget pōhjendamatut antisümpaatiat mänguoskusesse on olnud varemgi.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            No kui siin seda 'pooli tiitlipohmelli nii väga tahetakse meenutada, siis selle õuduse arhitektideks oli ikkagi kogu kaitseliin koos keskpoolikutega ja eriti erakordselt lootusetu Adrian, kes sel päeval kukkus õigusega kolmandaks vahiks ja on sinna jäänud.
            Seda ma enam-vähem tahtsingi meenutada jep, tänud. VVD pihta käinud postitus oli rohkem niisama tögamiseks.

            Ehk point oli, et kui ManUtd probleem oleks ainult Ole taktikas, siis muidugi oleks lihtne lahendus talle kinga anda. Aga asja autorid vist on pigem platsil ja seda ei remondiks ka master-tactician Klopp ära.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Magicm läheb ka katki, sest "support the manager ja tiim jne" aga ma omalt poolt ütlen siiski ära selle, et... Loodan isiklikult, et liverpool siin pehmoks kätte ei lähe ja teeb totaalse hävitustöö.
              Naljamees. Järelikult olen midagi õigesti öelnud, et see sind siiani häirib ehk you can't handle the truth. Jään endale kindlaks. Oleksin pühapäeval staadion olnud, oleksin käitunud nagu tuhanded Stretford Endil, kes lõpuni laulsid ja oma meeskonda toetasid. Kuigi inimlikult püüan ka neid mõista, kes poolajal välja marssisid. Samas usun, et kui sa EI SUUDA kriisis oma meeskonda toetada, siis sul EI OLE ÕIGUST toetada ka võidulainel.
              Olukord on muidugi nüüd selline, et kui Solskjaer siit välja tuleb, on samasugune ümberpöörd nagu 99 finaal, kus Bayern pühkis meiega 90 minutit põrandat, aga tulemus oli imeline. Ühesõnaga raske uskuda, aga ma iga rakuga loodan, sest valikuvariandid treeneriturul ja kõik see uuesti nullist ehitamine. No thanks.

              Tegelikult tuleb Roy Keane 2 aasta tagused kuldsed sõnad välja tuua:
              video, jagamine, kaameratelefon, videotelefon, tasuta, üleslaadimine

              (et siis samad mängijad, kes küpsetasid Mourinhole kinga küpsetavad Olele)
              Ja nii ongi. Eelkõige näitaks "viirusliku" Pogba suunas. Stabiilne mängumees ta nagunii pole ja mentaliteet jätab soovida. Pärast liigakarika kaotust West Hami vastu läksid Pogba, Lingard ja Sancho mängujärgsel päeval muusikafestivalile dääbima/blingima/vaibima või mis iganes sõna tänapäeval edvistamise kohta kasutatakse. Mängijatel on õigus oma vaba ajaga teha, mida tahetakse, aga tuletame meelde, et Aston Villa mäng oli tol hetkel 2 päeva hiljem ja see saadi pähe. Kas Ronaldo teeks midagi sellist või kasutaks ta vaba aega taastumiseks, külmavannideks ja järgmiseks mänguks häälestumiseks. Teatud seltskonnal me riietusruumis ei ole raudset ja robotlikku võitjamentaliteeti, mida tiitliteks vaja on. Faking suunamudijad, muud ei midagi.

              Kommentaar


                sahistatakse, et Mr. Olel 3 mängu aega makaronidest vorsti keeta.

                Ehk saab nüüd näha, kellel kõige suuremad silgud pütis

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Minu arust küll Ronaldo üle jauru pole. Pigem nagu Solskjaer'i üle.

                  Aga kui teistpidi võtta, kas Ronaldo tulek on aidanud ManUnited'il sammu edasi teha?
                  Minu arvates sobiks Unitedi algkooseisu Cavani paremini kui Ronaldo. Ronaldo võib suures plaanis väravaid rohkem lüüa kui Cavani eelmine hooaeg, aga tugevate meeskondade vastu on Cavani töövõime ja distsipliin selgelt parem.


                  See lühike klipp võtab mu mõtte hästi kokku
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magicm Vaata postitust
                    samasugune ümberpöörd nagu 99 finaal, kus Bayern pühkis meiega 90 minutit põrandat, aga tulemus oli imeline.

                    ei, lausa nii see ka ei olnud,

                    oli põnev võrdsete mäng,
                    kuigi skoor oli enamiku mängu ajast frustreerivalt negatiivne
                    ja vastasel õnnestus paar korda raame kolistada
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Tegelikult mitte pahapärast, aga sinu Ronaldo alavääristamist ja väga selget pōhjendamatut antisümpaatiat mänguoskusesse on olnud varemgi.
                      Ma viin põhjendamatut haipi veidi alla. Olen selgelt rääkinud, et maailma üks parimaid. Ka senimaani.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas magicm Vaata postitust
                        .
                        Olukord on muidugi nüüd selline, et kui Solskjaer siit välja tuleb, on samasugune ümberpöörd nagu 99 finaal, kus Bayern pühkis meiega 90 minutit põrandat, aga tulemus oli imeline. Ühesõnaga raske uskuda, aga ma iga rakuga loodan, sest valikuvariandid treeneriturul ja kõik see uuesti nullist ehitamine. No thanks.
                        .
                        Mis uuesti ülesehitamisest sa räägid? Meeskonda on Ole ajal pumbatud totaalselt pappi ning meeskond on räigelt tugevnenud, aga pole absoluutselt mitte mingit filosoofiat, kindlat mänguplaani, kindlat selgroogu ning puudub igasugune stabiilsus kogu meeskonnas. Mis vaimusilmaga sa neid Ole imeasju näed..... aastad lähevad ja no 0 progressi what so ever.

                        Conte oleks hetkel Manchester Unitedile parim lahendus üldse, aga no Glazerid ja muidu debiilikud klubi eesotsas asju otsustavad jne ei suudaks seda välja mõelda. Conte sugune vend suudaks selle meeskonna ehk kaitsma õpetada, seaks kindlad standardid lõpuks peale Fergusoni äraminekut, jõuga paneks distsipliini kehtima klubis, ei kuseks end sekundikski täis kui peaks Maguire või Pogba paika panema.

                        Kommentaar


                          ma saan aru küll, et sul on eeskujulik fooliummütside kogumik, aga nigga pls. sellise jutuga võid linnuka pulma minna aint.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            ma saan aru küll, et sul on eeskujulik fooliummütside kogumik, aga nigga pls. sellise jutuga võid linnuka pulma minna aint.
                            Mida ma seal pulmas Linnuka, sinu ja muude Unitedi pederastidega ikka vahin. Te lähete juba pärast esimest tundi kõik koju ju.

                            Kommentaar


                              Lindur ammu abielus ju. Või juba uuele ringile? Sellisel juhul - kibe!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Mida ma seal pulmas Linnuka, sinu ja muude Unitedi pederastidega ikka vahin. Te lähete juba pärast esimest tundi kõik koju ju.
                                ära ropenda. sööd ka selle suuga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X