320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Jaja Liverpooli vastu ja Atalanta vastu jne said need kaks venda rohkem tagant kui sina oma klounaadi eest Manu teemas. Aga noh mida oodatagi vennalt, kes arvab, et Ole on world best coach.
    hetkel räägiti 3:0 võidumängust, seal tegid need 2 sangarit hea mängu, olid meeskonna parimad kahekesi. siis ei ole see kritiseerimine õigustatud vaid ollakse lihtsalt "cool fan" kes heidib neid mängijaid "because they can"
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Fred ja mctominay parimad olnud viimased mängud, aga ikka süüdistatakse neid kõiges. Ostke prillid for real.
      See on sul ikka väga hot take..ja seda ka pehmelt öeldes. Kuigi loogiline take kuna Ole valis Tommy mängu parimaks vs Spurs..Nalja kui palju.
      Van Der Sar saved it, United again!

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Jaja Liverpooli vastu ja Atalanta vastu jne said need kaks venda rohkem tagant kui sina oma klounaadi eest Manu teemas. Aga noh mida oodatagi vennalt, kes arvab, et Ole on world best coach.
        palju seekord peenis pikenes?

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          hetkel räägiti 3:0 võidumängust, seal tegid need 2 sangarit hea mängu, olid meeskonna parimad kahekesi. siis ei ole see kritiseerimine õigustatud vaid ollakse lihtsalt "cool fan" kes heidib neid mängijaid "because they can"
          No Karol Mets võib ka Andorra vms vastu hea mängu teha. Ehk siis - Spursi keskväli ei saa hetkel ründemänguga absoluutselt hakkama ka ju. See, et 85m mees Maguire saab inglise koondises hakkama, aga ManU-s mitte, näitab minumeelest just seda, et asi on peatreeneris. Siin piisab, kui vaadata kasvõi mingit lihtsat taktikalist analüüsi:

          Try The Athletic for FREE for 30 days: https://www.theathletic.com/tifoirlSeen something you like? Why not hunt for it in the Tifo Football Shop:https://shop...


          Ronaldo's lack of pressing is causing an imbalance that is allowing Manchester United to be cut open repeatedly

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            palju seekord peenis pikenes?
            Kurat sa oleks võinud ikka julguse kokku võtta ja tabureti alt lükata.

            Kommentaar


              Nii imeline foorum, kõik on suuremad taktikalised geenjused kui Ole ja teised. Teavad täpselt kes on kui halb jne.

              Kui manu võidab, siis on pohui, sest vastased on pasad tegelt. Aga kui kaotad, siis on Ole 100% süüdi.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Et ma ei tunduks üdini negatiivse mölakana:
                Varane ning Ronaldo vastavates meeskonna otsades on esmaklassilised. Ma ei suutnud uskuda seda narratiivi, mis hakkas eelmine nädal tekkima, et Ronaldo on probleem ja seda eriti tema mittepressimise tõttu. Kas ta on seda üldse kunagi teinud? Ja lisaks ta saab uuel aastal 37. Okei, ei saa temalt seda pressi aga võid suht kindel olla, et kui talle võimaluse tekitad siis löödud ta saab ka. Sellepärast on natukene kurb, et ei ole naturaalseid wingereid, kes sellele 9-le palli toimetaks. Rashy ja Greeny on toredad aga nemad on siiski isekad ründajad (ning seda nad peavadki olema). Bruno on ka üldiselt tavaliselt liiga kõrgel. Lähim sellele wingerile on ilmselt Sancho aga tundub, et Olel on temaga kerge error.
                Varane annab juurde kaitses palju kindlust ning tema kogemus on võrreldamatu. Minu meelest tundis tegelt enne viimast vigastus Maguire ka end palju kindlamalt kui Linda kõrval.
                Van Der Sar saved it, United again!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kurat sa oleks võinud ikka julguse kokku võtta ja tabureti alt lükata.
                  näen, et kasv on kesine. mõõtmiseks soovitan kruviku asemel kasutada elektronmikroskoopi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    näen, et kasv on kesine. mõõtmiseks soovitan kruviku asemel kasutada elektronmikroskoopi.
                    Ei ole vaja su Emal õnneks suht tugevad prillid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                      Et ma ei tunduks üdini negatiivse mölakana:
                      Varane ning Ronaldo vastavates meeskonna otsades on esmaklassilised. Ma ei suutnud uskuda seda narratiivi, mis hakkas eelmine nädal tekkima, et Ronaldo on probleem ja seda eriti tema mittepressimise tõttu. Kas ta on seda üldse kunagi teinud? Ja lisaks ta saab uuel aastal 37. Okei, ei saa temalt seda pressi aga võid suht kindel olla, et kui talle võimaluse tekitad siis löödud ta saab ka. Sellepärast on natukene kurb, et ei ole naturaalseid wingereid, kes sellele 9-le palli toimetaks. Rashy ja Greeny on toredad aga nemad on siiski isekad ründajad (ning seda nad peavadki olema). Bruno on ka üldiselt tavaliselt liiga kõrgel. Lähim sellele wingerile on ilmselt Sancho aga tundub, et Olel on temaga kerge error.
                      Varane annab juurde kaitses palju kindlust ning tema kogemus on võrreldamatu. Minu meelest tundis tegelt enne viimast vigastus Maguire ka end palju kindlamalt kui Linda kõrval.
                      Sancho ja Lingard on ilmselt ainukesed teeme tööd ja pressi mehed. Aga nii nõrga tiimiga nagu manul ongi parem kaitses istuda kontratele mängida muidu kohe 0-5 kui hea tiimi vastu

                      Kommentaar


                        Ma ei oska küll hinnata, kui pask oli Tottenham eile ja kui palju see rolli mängis, aga minu meelest tegi Solskjaer suurepärase ettevalmistuse ja selline Ronaldo sulandamine on tiptop. Nii jätkata!
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma ei oska küll hinnata, kui pask oli Tottenham eile ja kui palju see rolli mängis, aga minu meelest tegi Solskjaer suurepärase ettevalmistuse ja selline Ronaldo sulandamine on tiptop. Nii jätkata!
                          Otsid lunastust Ronaldo-vastaste sõnavõttude eest?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Otsid lunastust Ronaldo-vastaste sõnavõttude eest?
                            Luksusauto omamine võib perekonnale kasutu või isegi kahjulik olla.

                            Aga õigel kasutamisel võivad asjad minna vaid ülesmäge.

                            Mulle tegelikult klubid nagu ManU, Liverpool, Spartak Moskva, Milan jne meeldivad. Isegi kui nad pikalt sittagi ei võida, on nendega põnev. Ja mul on hea meel, et Ronaldo just sedatüüpi tiimi maandus. Sobib tema iseloomuga.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Luksusauto omamine võib perekonnale kasutu või isegi kahjulik olla.

                              Aga õigel kasutamisel võivad asjad minna vaid ülesmäge.

                              Mulle tegelikult klubid nagu ManU, Liverpool, Spartak Moskva, Milan jne meeldivad. Isegi kui nad pikalt sittagi ei võida, on nendega põnev. Ja mul on hea meel, et Ronaldo just sedatüüpi tiimi maandus. Sobib tema iseloomuga.
                              mind=blown
                              Van Der Sar saved it, United again!

                              Kommentaar


                                A ma muidu olude sunnil vaatasin Tottenham - ManU kordust ja päris tõsiselt oli ManU ja Ronaldo ka head.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X