320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Mingi veider kuulukas, et nüüd proovitakse kaitses istuvate satside vastu Sanchot RWB koha peal - kuna AWB pole rünnakul piisavalt teravust pakkunud.
    Võibolla hästi rumal tähelepanek, aga kui mina olen mänge vaadanud, siis ma näen probleemi kaitseliinis mitte rünnaku osakonnas. Seega on tõesti veider, et võtame (hea) kaitsemängija välja ja paneme ründavama venna sisse. Muidugi tore, et midagi üritatakse muuta ja ma olen õnnelik kui see toimib tõesti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Võibolla hästi rumal tähelepanek, aga kui mina olen mänge vaadanud, siis ma näen probleemi kaitseliinis mitte rünnaku osakonnas. Seega on tõesti veider, et võtame (hea) kaitsemängija välja ja paneme ründavama venna sisse. Muidugi tore, et midagi üritatakse muuta ja ma olen õnnelik kui see toimib tõesti.
      Uues football manageris on uus roll - wide center back - pmst tundub, et keegi on seda kõvasti analüüsinud ja tahaks AWB sinna paremale sellesse rolli panna ja siis Sancho oleks temast tiba ülevalpool ja tegeleks selle ründe osakonnaga

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        ronaldo toomine ei mõjutanud mingi CMi toomist või mitte toomist.
        Ronaldo mängib tasuta?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ronaldo mängib tasuta?
          Pigem, et nr 1 eesmärk oli Declan Rice, aga 100m ei oldud nõus tema eest maksma.. Ja alternatiivid ei tundunud väga palju paremad kui see mis endal on - tol hetkel.

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            ronaldo toomine ei mõjutanud mingi CMi toomist või mitte toomist.
            Muidugi mõjutas, mees. Transfer fee + Ronaldo palgad. 3 star signingut transfer windowis ja aitab kah. Arusaadav, et see lüke tehti, kuna kui vana oleks Citysse läinud, oleks tegu PR katastroofiga. 100m Rice eest ilmselgelt kõne alla ei tulnud, aga ca 40-50m eest oleks võimalik olnud mõni arvestatav vend leida küll, arvestades ka DJ müüki. Kuivõrd see oleks keskväljale kvaliteedimuutust toonud, võib olla ju koht debatiks, aga mingi uus variant oleks vähemalt olemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Tal ei ole lihtsalt piisavalt häid mängijaid. Kui glazerid ainult natuke raha annaks, et uusi mehi osta vot siis alles hakkaks juhtuma.
              Täitsa pekkis ongi nii. Glazers out!

              Kommentaar


                Tegelt on naljakas, kuna Ole on jätkuvalt pukis tähendab, et keegi kuskil siiamaani usub, et see läbikukkunud suusataja suudab Manu veel mängima panna.

                Kommentaar


                  kasva +2 nanomeetrit

                  grats

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ronaldo mängib tasuta?
                    ronaldo toodi päris augusti lõpus ja selleks ajaks olid juba tehingud tehtud. ronaldo oli saadaval, no brainer, võeti ära. mingit CDMi või whatever ei jäetud sellepärast toomata.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      ronaldo toodi päris augusti lõpus ja selleks ajaks olid juba tehingud tehtud. ronaldo oli saadaval, no brainer, võeti ära. mingit CDMi või whatever ei jäetud sellepärast toomata.
                      Oled kindel, et mingit samuti viimases faasis diili seepärast tegemata ei jäetud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Oled kindel, et mingit samuti viimases faasis diili seepärast tegemata ei jäetud?
                        ma ju ei saa siin väita, et ma midagi tean. sest tegelikult ei tea seda keegi meist.

                        aga noh, mina ise arvan küll nii jah. teema pealkiri on manchester united mitte tottenham.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Oled kindel, et mingit samuti viimases faasis diili seepärast tegemata ei jäetud?
                          Oled kindel, et mingi selline diil oli kulisside taga teostumas? Keda üldse Unitediga seostati augustikuus CM-ide hulgast? Ise väga täpselt ei mäleta aga kui siin mõni väidab, et selline diil oli teostumas, siis võiks ise näiteid tuua mitte siin Linnupojat peedistada.

                          Nagu eelnevalt mainisin, siis ei mäleta küll kas kedagi seostati Manu-ga, aga enda arvates küll mingit sellist diili õhus ei olnud. Kui on vastupidiseid väiteid ja mingeid allikaid ka, siis oleks hea lugeda ja teoriseerida muidugi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plain Vaata postitust
                            Oled kindel, et mingi selline diil oli kulisside taga teostumas? Keda üldse Unitediga seostati augustikuus CM-ide hulgast? Ise väga täpselt ei mäleta aga kui siin mõni väidab, et selline diil oli teostumas, siis võiks ise näiteid tuua mitte siin Linnupojat peedistada.

                            Nagu eelnevalt mainisin, siis ei mäleta küll kas kedagi seostati Manu-ga, aga enda arvates küll mingit sellist diili õhus ei olnud. Kui on vastupidiseid väiteid ja mingeid allikaid ka, siis oleks hea lugeda ja teoriseerida muidugi.
                            Seostamine alati pole ka kõige olulisem, sest tihti on seostamine mingi Mino Raiola spinn. Probleem on pigem selles, et Ronaldo palgasoov lõi niiehknaa palgakaardi täiesti täis ja nüüd pole ilmselt suvel ka eriti kedagi tuua. Ehk asi pole konkreetselt Ronaldos, aga kui tiim oli niigi väga tugevalt ründeliini poole viltu, siis veel Sancho ja Ronaldo lisamine pole eriti arusaadav tehing. Ehk mitte kedagi ise ära ei saadeta, noor hollandlane mölutab endiselt pingil, Lingard saab ka viis minti kahe nädala tagant platsile ja üleüldse. PR võitis sisuliselt mõistuse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Seostamine alati pole ka kõige olulisem, sest tihti on seostamine mingi Mino Raiola spinn. Probleem on pigem selles, et Ronaldo palgasoov lõi niiehknaa palgakaardi täiesti täis ja nüüd pole ilmselt suvel ka eriti kedagi tuua. Ehk asi pole konkreetselt Ronaldos, aga kui tiim oli niigi väga tugevalt ründeliini poole viltu, siis veel Sancho ja Ronaldo lisamine pole eriti arusaadav tehing. Ehk mitte kedagi ise ära ei saadeta, noor hollandlane mölutab endiselt pingil, Lingard saab ka viis minti kahe nädala tagant platsile ja üleüldse. PR võitis sisuliselt mõistuse.
                              Sinu probleem ei ole siis selles, et Manul polnud äkki plaanigi CM-i tuua vaid nüüd selles, et toodi Ronaldo ja Sancho ning nüüd kui nad tahaks tuua CM-i see pole võimalik? Suht julge on eeldada, et Unitedil pole nüüd mingit raha pärast seda kui Ronaldo toodi. Ma usun, et kui talvel tahetaks tuua mingit head CM-i siis ta ka tuuakse. Siin tulevad ikka päris kõvad hüpoteesid kõik välja, millest nagu pole meedias midagi räägitudki.

                              Tunnistan, et Ronaldo toomine on tõesti kulukas aga Ronaldo ise on ju enda palga täiesti välja mänginud ja hetkel tassib seda Manu tiimi. Ma saan aru kui sa oleks rääkinud septembri alguses sellist juttu aga hetkel on pigem Sancho, Van de Beek ja Martial tahaplaanile jäänud ja kolmas neist tuleks ilmselt lähiajal rahaks teha. Ütleme nii, et kui taheti CM-i tuua ja seda suure raha eest, siis oleks pigem ta toodud Sancho asemel või eelmine suvi Van de Beeki asemel. Kuigi Ronaldo ost oli pigem selline impulsiivne ja PR mängis kindlasti rolli, siis see transfer on siiamaani suve parim olnud Manul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plain Vaata postitust
                                Sinu probleem ei ole siis selles, et Manul polnud äkki plaanigi CM-i tuua vaid nüüd selles, et toodi Ronaldo ja Sancho ning nüüd kui nad tahaks tuua CM-i see pole võimalik? Suht julge on eeldada, et Unitedil pole nüüd mingit raha pärast seda kui Ronaldo toodi. Ma usun, et kui talvel tahetaks tuua mingit head CM-i siis ta ka tuuakse. Siin tulevad ikka päris kõvad hüpoteesid kõik välja, millest nagu pole meedias midagi räägitudki.

                                Tunnistan, et Ronaldo toomine on tõesti kulukas aga Ronaldo ise on ju enda palga täiesti välja mänginud ja hetkel tassib seda Manu tiimi. Ma saan aru kui sa oleks rääkinud septembri alguses sellist juttu aga hetkel on pigem Sancho, Van de Beek ja Martial tahaplaanile jäänud ja kolmas neist tuleks ilmselt lähiajal rahaks teha. Ütleme nii, et kui taheti CM-i tuua ja seda suure raha eest, siis oleks pigem ta toodud Sancho asemel või eelmine suvi Van de Beeki asemel. Kuigi Ronaldo ost oli pigem selline impulsiivne ja PR mängis kindlasti rolli, siis see transfer on siiamaani suve parim olnud Manul.
                                See on umbes sellel tasemel jutt, et tuuakse meeskonda James Harden, kaotatakse kõik mängud, aga kuna Hardenil on sitaks hea stats, siis ta tassis ju meeskonda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X