320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Michael Carrick will now take charge of the team for forthcoming games, while the club looks to appoint an interim manager to the end of the season.

    See on huvitav lause.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Michael Carrick will now take charge of the team for forthcoming games, while the club looks to appoint an interim manager to the end of the season.

      See on huvitav lause.
      Et siis Ole ütleb bussi alt tsau ja sama treeneritekamp jätkab? See klubi ...
      Van Der Sar saved it, United again!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
        Et siis Ole ütleb bussi alt tsau ja sama treeneritekamp jätkab? See klubi ...
        Muidugi jätkab, uus peatreener otsustab keda ta oma meeskonda tahab nagu alati. Enne ei lahku keegi kuhugi, kui ise ei taha.

        Kommentaar


          end of an era

          aga arvestades tendentsi võib loota, et saab legacyle jätku, loodaks järgmiseks nevilli või giggseh
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            end of an era

            aga arvestades tendentsi võib loota, et saab legacyle jätku, loodaks järgmiseks nevilli või giggseh
            Pidavat olema Carrick, aga teeb vast sama välja. Paar enneolematult ilusat võitu ja hoitakse hooaja lõpuni.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Muidugi jätkab, uus peatreener otsustab keda ta oma meeskonda tahab nagu alati. Enne ei lahku keegi kuhugi, kui ise ei taha.
              Mhm. No ma iseenesest saan sinu pakutud loogikast aru. Lihtsalt omal ajal kui Ole tuli siis pandi see meeskond kokku ja minu meelest on täiesti selge, et see ei toimi. Ja pelgalt Ole vallandamisega ma ei oska küll mingit muutust näha. Koos nad tulid ja koos peaksid ka minema.
              Eks aeg annab selgust muidugi...
              Van Der Sar saved it, United again!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                Mhm. No ma iseenesest saan sinu pakutud loogikast aru. Lihtsalt omal ajal kui Ole tuli siis pandi see meeskond kokku ja minu meelest on täiesti selge, et see ei toimi. Ja pelgalt Ole vallandamisega ma ei oska küll mingit muutust näha. Koos nad tulid ja koos peaksid ka minema.
                Eks aeg annab selgust muidugi...
                Sa ei saa kõiki ära saata ju korraga. Keegi peab ju edasi midagi tegema. It makes no sense. Uus tuleb paneb oma tiimi kokku. Aga sinnani läheb ju aega.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    LVG võitis esimese arvestatava karika peale Fergie't ja ta liigutati vaikselt tagaukse kaudu välja. Jose võidab Carabao, EL'i ja Charity Shieldi ning sai ka kiirelt kinga. Samal ajal Ole on enamus ajast ajanud sama kamarajura, mida ka selles intervjuus; lõpetanud (või vähemalt pannud pausile) paari mängija koondisekarjääri; noortelt mängijatelt võtnud igasuguse võimaluse esimeeskonda pürgimiseks; ei võitnud mitte midagi ja ma peaks nüüd tundma peale selle video vaatamist ma ei teagi mida..süüd? Tundma kaasa? Info kohaselt saab ta päris mahlaka kompensatsioonipaki kaasa.

                    Ole kui mängija staatuses ei ole muutunud kunagi mitte midagi aga peatreenerina on ta ikka üsna kehv. Ja minu meelest on täiesti okei seda ka öelda.

                    Ma ei süüdista Ole't seda intervjuud tegemast aga klubi poolt väga veider lüke.

                    (Ma ei taha olla koguaeg negatiivne aga klubi absoluutselt ei tee endale teeneid).
                    Van Der Sar saved it, United again!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                      LVG võitis esimese arvestatava karika peale Fergie't ja ta liigutati vaikselt tagaukse kaudu välja. Jose võidab Carabao, EL'i ja Charity Shieldi ning sai ka kiirelt kinga. Samal ajal Ole on enamus ajast ajanud sama kamarajura, mida ka selles intervjuus; lõpetanud (või vähemalt pannud pausile) paari mängija koondisekarjääri; noortelt mängijatelt võtnud igasuguse võimaluse esimeeskonda pürgimiseks; ei võitnud mitte midagi ja ma peaks nüüd tundma peale selle video vaatamist ma ei teagi mida..süüd? Tundma kaasa? Info kohaselt saab ta päris mahlaka kompensatsioonipaki kaasa.

                      Ole kui mängija staatuses ei ole muutunud kunagi mitte midagi aga peatreenerina on ta ikka üsna kehv. Ja minu meelest on täiesti okei seda ka öelda.

                      Ma ei süüdista Ole't seda intervjuud tegemast aga klubi poolt väga veider lüke.

                      (Ma ei taha olla koguaeg negatiivne aga klubi absoluutselt ei tee endale teeneid).
                      Kogu oma jutuga sa vastasid just miks see oli vajalik - kõik on nii faking toksilised igalpool. Vahepeal on vaja meenutada inimlikkust.

                      Kommentaar


                        Jah, kinga ta pidi lõpuks saama. Leicesteri, Pooli, City, Watfordi ja tegelikult ka Euroopa Liiga finaal olid mängult kõik suhteliselt üht nägu. Tunded on ikkagi kahetised. Legendiks jääb ta minu silmis alati ja nagu ta ka ise ütles, siis kindlasti jätab ta klubi paremas seisus kui enne teda. Ainuüksi Jose negatiivset aurat oli omajagu pühkida. Samas probleem on sügavam. Jose on suhteliselt sirgjooneline ja põhimõtteliselt andis kogu avalikkusele teada juba enne teatud fakti, et Woodwardi ja Glazerite heaks ei ole võimalik töötada.
                        Kas need viimased tulemused olid aga kõik Ole ebakompetentsus, siis kindlasti mitte. Mängijad on ikkagi vähemalt 70% tiimi edust, kui mitte rohkem. Kas Moyes on nüüd järsku nii hea peatreener või on tal Souceki ja Rice näol hea keskväli ning muud kvaliteetsed mängijad. Kas Zidane on tõesti nii erakordselt hea peatreener, et suudab ainukesena ajaloos 3 CL-i järjest võtta või äkki on seal konks selles, et nende 3 finaali peale alustas 13 erinevat mängijat. Ühesõnaga raudne selgroog: Ramose, Varane, Casemiro, Kroos, Modric, Ronaldo.
                        Üks suuremaid tegureid, mis Solksjaerile kätte maksis oligi vist pigem teatud mängijate liigne usaldamine. Need samad Pogbad, Shawd, Martialid, kes natuurilt pehmod ussitasid jälle kätte. Maguire ka sinnaotsa. Mõned mängud tagasi oli näha peatreeneri ja kapteni vahelist mängulist vestlust, siis kehakeel reetis, et Maguire-d ei koti. Okei, kaotasid küll kuskil respekti peatreenerisse, aga faking hell milline õnnetus ta ise on olnud. Saamatu ja kõhuli kapten, kes Albaania vastu skoorides on just kui kõik patud heastanud ja liiga võitnud. Jah ja McFredi liigne raiumine ka tulu ei toonud. Mitte, et ma Donny mingi suurim fänn oleks. Just eila oli küll irooniliselt hea, aga üldiselt pole omi võimalusi ära kasutanud. Ja seda küll talle ette heita ei saa, et noored pole tema käe all võimalust saanud. Masoniga on ikka väga targalt ümber käidud. Ka kaitstud teda siis, kui Southgate ta bussi alla viskas. Ja igasugused Chongid, Sholad ja Elangad on ka kõik omi võimalusi saanud. Iga aasta ei olegi class of 92 väljalase.
                        Vahel lihtsalt ei klapi lõpuni välja ja mängijad ning ülejäänud treening staff vaadaku ka endale väga suure osalusega silma, mis sitta nad korraldavad.
                        Ole Gunnar Solskjær 20 Legend suured tänud!

                        Kommentaar


                          Mängijad moodustavad 70+ protsenti? Praegust Unitedi koosseisu vaadates tundub seal materjali enamaks, kui tabeliseis peegeldab. Tuletagem meelde lähiajalugu. Bayern oli mäda. Kovac out, Hansi in ja edasine on teada. Mängijad samad. Või Chelsea. Tulemused ennem ja pärast Tucheli palkamist samade mängijatega. Treener määrab ilmselgelt 50+% tulemustest. Kas mängijad usuvad temasse ja kas tema visioon on tugev. Hea treener selekteerib välja need mängumehed, kes peaksid championshipis mängima, mitte kaptenipaela kandma ja juba seeläbi parandab tulemusi.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magicm Vaata postitust
                            Kas Moyes on nüüd järsku nii hea peatreener või on tal Souceki ja Rice näol hea keskväli ning muud kvaliteetsed mängijad.
                            Esimene variant on õige, sest mängime hästi ka ilma Rice ja Soucekita. Carabao mängus ManU vastu polnud kumbki isegi pingil ja ainsa kindla põhi 11 mängijana alustas Bowen. Mängus City vastu oli Soucek platsil aga polnud Rice'i ja ainsa põhi 11 mehena peale Souceki alustas Cresswell. Johnsoni võib ka siia panna, sest nende kahe mänguga lükkas ta Coufali pingile. Mis aga koosseisust ei sõltu on, et pallita mängus pingutatakse sama palju kui palli vallates. Hoitakse keskendunult oma positsioone ja kuna kõik teavad, mida teised teevad, siis see võimaldab kiireid üleminekuid. Kontratest ollakse käbe vastase kastis. Ole all olid just pallita mäng ja üleminekud suht kohutavad. Teises mängus Atalanta vastu oli seda eriti hästi näha. ManU mängija saab palli ja hakkab ringi vahtima, kus kurat keegi on ja mõtlema, mida ta tegema peab. Vahepeal jõuavad vastased terve satsiga kaitsesse tagasi. Kokkumäng on treeneri asi ja see oli põhiline, milles Ole feilis. Lisaks McFredi-Maguire favoritism ja valede mängijate ostmine, mis minu arvates tulenes ka selge(te) mänguplaani(de) puudumisest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kirsti Timmer ennustab, et Jõuludeks on läinud. Tõenäoliselt jääb Arsenali mäng kodus viimaseks.
                              Oleks võinud ikka Arsenali mängu ka ära oodata.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Ole Gunnar oli kindlasti positiivne nähe peale Mourinho aega. Meeskond mängis positiivset või kaootilist jalgpalli ja mänge oli põnev vaadata. Board oli transferitega toetav ja kõik oli justkui hästi. Kuniks hakkas ilmnema, et Solskjaeril mänguplaan puudub või siis pigem ei suuda ta seda mängijatele edasi anda. All in all, kopsikuid ei saadud, aga jääb emotsionaalselt parem tunne kui LvG või Mourinho või jumal hoidku Moyesi ajast. Mängijana jätkuvalt suur legend.

                                Meeskonnale ja fännidele mõjub treenerivahetus tavaliselt hästi, sest statistiliselt järgmised mängud lähevad hästi. Kas ka seekord? Isegi siis kui Carrick, OGS parem käsi, jääb pildile? Kas Carrick oli piisavalt oponeeriv abitreener Solskjaerile, et tal on head ideed kuidas tiimi edasi kanda ajutiselt. See oleks päris nüri, kui Carrick jätkab sama alg11'ga ja jookseme jätkuvalt peaga vastu seina edasi.

                                Ma tuleks jälle tagasi klubi steitmendis selle lause juurde, et otsitakse ajutist treenerit hooaja lõpuni. Kas see tähendab, et lihtsalt vaadatakse praegu selle hooaja plaani? Või, tähendab see äkki seda, et suvel on mingi plaan paigas ja mingi pädev vend on konksu otsas juba eelnevalt? Eks näha ole. Ja eks näha ole, kas kuu aja pärast on pukis jätkuvalt Carrick või Rooney või Roy Keane või Ralf või kes iganes.

                                Peaasi, et mängijate eneseusk võimalikult kiiresti taastuks ja antakse võrdselt kõigile võimalusi end näidata. Ja antakse kõigile võimalusi ka end algkoossseisust välja mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X