320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tülgastav vaatepilt oli eile. Kui juba pildid mängu toodi, siis see kirjeldab hästi.


    Kommentaar


      Kommentaar


        Asi lõpuks ametlik. Treener käes. Ehk annab ka arsenali vastu tunda ja pikendatakse meie lootust top 4 kohale.

        Kommentaar


          Algselt postitas poldake Vaata postitust
          Asi lõpuks ametlik. Treener käes. Ehk annab ka arsenali vastu tunda ja pikendatakse meie lootust top 4 kohale.
          Oled vist klaas pigem pooltäis natuur? :-) Tubli kui loodad!
          Manchester United Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Kuidas ja miks te aastal 2022 seda klubi toetate? Te mängite sitemini, kui Eesti koondis.
            Olen olnud fänn aastast 1999 ja olen edasi.
            Manchester United Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas karausser Vaata postitust

              Olen olnud fänn aastast 1999 ja olen edasi.
              plastik'99?

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Kuidas ja miks te aastal 2022 seda klubi toetate? Te mängite sitemini, kui Eesti koondis.
                Ega Chelsea fännidel ongi keeruline mõista, miks peaks klubi toetama ka halbadel aegadel. Selles osas selle foorumi liverpooli fännidele näiteks respekt (v.a mcnamara, kellest sai fänn ilmselt headel aegadel).

                Chelsea fännide puhul see tõehetk on tulemas. Hetkeseisuga, selle küsimuse taustal, tundub, et pigem hakkame koos Newcastle fänniks!

                Kommentaar


                  Algselt postitas karausser Vaata postitust

                  Oled vist klaas pigem pooltäis natuur? :-) Tubli kui loodad!
                  Lootma peab ega enam hullemaks ikka lähe.

                  Rock bottom on käes nagu eelmisele treenerile meeldis õelda.

                  Tsiteerides klassikuid, siis siit on hea edasi minna​​​​​​.

                  Tegelt see hooaeg on juba läbi. Ime läbi võime veel top 4 saada, teised vägisi pakkuvad seda.
                  ​​

                  Kommentaar


                    Harry ei alustagi​​​​​​ ma olen ilmselt naiivne aga mina olen täitsa elevil enne mängu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas poldake Vaata postitust
                      Harry ei alustagi​​​​​​ ma olen ilmselt naiivne aga mina olen täitsa elevil enne mängu.
                      Milleks? Kurat, oleks pidanud ikka paar minti enne mängu selle ära saatma. Ei tulnudki kaua oodata

                      Edit: Arvatavasti istun ikka need 2 poolaega teleka ees ja üritan siis kas kaasa elada või natuke naerda, lihtsalt et nutma ei hakkaks

                      Kommentaar


                        Polegi Harryt vaja, balletti oskavad teised ka nagu näha

                        Kommentaar


                          Lol, elevus läks. Ma lootsin, et ilma Harryta me selliseid väravaid väldime. Harry on kindlasti uhke

                          Kommentaar


                            Veits kodu vile pole w. Manu le oleks võinud ka ju anda, kui nii lihtsalt jagame. Ja kui käega peatati Sancho läbiminek kaeistusalas, pole isegi kordusest näidatud.

                            Arsenal mängib minu arust täna veel sitemini kui meie aga ise kingime ja kohtunik annab, siis ongi nii.

                            Aga Arsenal piisavalt sitt, et isegi meie võime siit midagisaada

                            Kommentaar


                              ///Euroopa Liiga hümn Youtubest///

                              Kommentaar


                                Ei tea kas Arsenali mehed tulid siia kerge lõuna järgi või milles asi, aga täna erilist tasemevahet nendega küll ei olnud. Enne mängu kartsin, et siin mängitakse jälle meid platsilt välja. Lõpuks oli igasuguseid variante ise ära lüüa, paar korda pani kohtunik ka kulmu kergitama, aga laias laastus peab ainult peeglisse vaatama. Olukordi anti, lihtsalt ise suudetakse alati need ära käkkida. Muidugi iseasi on see, et olukordi pigem anti kui tekitati imo. Noh, lõpuks ühe mündi erinevad küljed ka jah. Vääritud tulemus, muud midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X