320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma ei viitsi otsida seda teemat, aga kindlasti oli siin ka mõni kes kahtles kui Casemiro diili hakati tegema.
    Pooled vennad siin kirusid, et nii vana mehe eest nii suur raha välja käidi.

    Kommentaar


      Eriksen audis ilmselt mõnda aega, ankle. Päris hapuks hakkab kiskuma(Martial, Dalot, Eriksen põhist). Suht kindel võib olla, et need ei jää viimasteks. Ei taha mõelda, kui Casemiro, miks ka mitte praeguses vormis Rash peaks vigastada saama, siis võib rahulikult top4 ja teistele karikatele kriipsu peale tõmmata.

      2 päeva on juhtkonnal aega pea persest välja tõmmat ja mingit sügavust lisada. Hetkel paistame silma üleminekuaknaga, mis on champsi taseme vääriline.

      Kommentaar


        Algselt postitas nimastain Vaata postitust
        Eriksen audis ilmselt mõnda aega, ankle. Päris hapuks hakkab kiskuma(Martial, Dalot, Eriksen põhist). Suht kindel võib olla, et need ei jää viimasteks. Ei taha mõelda, kui Casemiro, miks ka mitte praeguses vormis Rash peaks vigastada saama, siis võib rahulikult top4 ja teistele karikatele kriipsu peale tõmmata.

        2 päeva on juhtkonnal aega pea persest välja tõmmat ja mingit sügavust lisada. Hetkel paistame silma üleminekuaknaga, mis on champsi taseme vääriline.
        Eriksenist väga kahju. Martial, eks ta pingil võiks olemas olla. Hakkab liiga palju Phil Jonesi vaibi viskama juba. Dalot asendamisega on Wan Bissaka hakkama saanud.

        Casemiro ja Rashfordi puudumisel on reaalne variant vabalangemine Liverpooli ja Chelsea tasemele.

        Küll siin aknas Kane ja see Victor Itaaliast ära tuuakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust

          Eriksenist väga kahju. Martial, eks ta pingil võiks olemas olla. Hakkab liiga palju Phil Jonesi vaibi viskama juba. Dalot asendamisega on Wan Bissaka hakkama saanud. Ootame Sanchot ka tagasi.

          Casemiro ja Rashfordi puudumisel on reaalne variant vabalangemine Liverpooli ja Chelsea tasemele.

          Küll siin aknas Kane ja see Victor Itaaliast ära tuuakse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust

            Eriksenist väga kahju. Martial, eks ta pingil võiks olemas olla. Hakkab liiga palju Phil Jonesi vaibi viskama juba. Dalot asendamisega on Wan Bissaka hakkama saanud.

            Casemiro ja Rashfordi puudumisel on reaalne variant vabalangemine Liverpooli ja Chelsea tasemele.

            Küll siin aknas Kane ja see Victor Itaaliast ära tuuakse.
            Bissaka üllatanud tõesti, lihtsalt hakkab sinna kriitilise piiri peale asi jõudma, et varsti pole asendustele asendust väga võtta enam. Martialiga halb lugu jah, rohkem katki kui terve, samas tervena ees rohkem kasu kui woutist.

            Tahaks loota, et kedagi tuuakse jh. samas ei paku imestust, kui ei tooda kedagi. Tavakas manu liikumine.

            Kommentaar


              Ma olen 99.9999% Kindel, et kedagi me see aken enam ei osta/laena. Meil pole hetkel raha, kuna klubi müügis jne. Samas on nii palju juttu ja Wouti toomine näitab, et suvel on plaanis tuua üks tõsiselt preemium tipuründaja - Kane/Oshimen levelil siis.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Ma olen 99.9999% Kindel, et kedagi me see aken enam ei osta/laena. Meil pole hetkel raha, kuna klubi müügis jne. Samas on nii palju juttu ja Wouti toomine näitab, et suvel on plaanis tuua üks tõsiselt preemium tipuründaja - Kane/Oshimen levelil siis.
                Pigem oleks õige öelda, et raha on aga glazerid ei raatsi kulutada, sest nad on pederastid. Taaskord lastakse jaanuaris hooajale vesi peale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                  Pigem oleks õige öelda, et raha on aga glazerid ei raatsi kulutada, sest nad on pederastid. Taaskord lastakse jaanuaris hooajale vesi peale.
                  Meid takistab FFP & Klubi müük.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Meid takistab FFP & Klubi müük.
                    Kuidas klubi müük takistab? Takistab see glazereid, kes on otsutanud, et nad lährvad allinni ja mingit ostlemist rohkem pole. FFPga on võimalus mängida.

                    Kõik siiski omanike taga kinni.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                      Kuidas klubi müük takistab? Takistab see glazereid, kes on otsutanud, et nad lährvad allinni ja mingit ostlemist rohkem pole. FFPga on võimalus mängida.

                      Kõik siiski omanike taga kinni.
                      No kui nii sõnastada tahad siis jah - aga isegi kui tahaks oma sini kollased #GlazersOut sallid korraks kõrvale panna - siis on igati loogiline, et omanikud ei investeeri enam kui müük on reaalne. Veidram on see FFP case, ma ei tea siiani kuidas me sinna jõudsime, et kõikidest "Ülekulutanud" klubidest United just sellega pahuksisse võib jõuda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                        No kui nii sõnastada tahad siis jah - aga isegi kui tahaks oma sini kollased #GlazersOut sallid korraks kõrvale panna - siis on igati loogiline, et omanikud ei investeeri enam kui müük on reaalne. Veidram on see FFP case, ma ei tea siiani kuidas me sinna jõudsime, et kõikidest "Ülekulutanud" klubidest United just sellega pahuksisse võib jõuda.
                        Eks see olenebki omanikest. Liverpool on ka müügis, samas polnud probleemi Gakpo jaanuaris tuua.

                        Ma mõtlen nii, et kui sa tahad saada klubi müügist võimalikult palju ja kiirelt raha, siis sa teed selleks kõik, et klubi oleks järgmine hooaeg võimalikult tugev ning mängiks kõrgemail tasemel(CL).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                          Eks see olenebki omanikest. Liverpool on ka müügis, samas polnud probleemi Gakpo jaanuaris tuua.

                          Ma mõtlen nii, et kui sa tahad saada klubi müügist võimalikult palju ja kiirelt raha, siis sa teed selleks kõik, et klubi oleks järgmine hooaeg võimalikult tugev ning mängiks kõrgemail tasemel(CL).
                          Ma võin eksida, aga kas Liverpooli omad ei öelnud suht kiiresti, et pigem müüks osa klubist kui terve klubi? Eelistavad seda varianti vist. Samas kui kuskilt tuleks liiga hea pakkumine, millest raske keelduda, siis võivad ka kogu kupatuse maha müüa.

                          Üleüldises plaanis ma olen Glazerite suunas muidugi väga kriitiline, lihtsalt hetkel ma natukene mõistan seda miks ei taheta rohkem raha sisse panna.

                          Kommentaar


                            Eriksen siis mingi aprill -mai eeldatavalt tagasi alles. FOff Ändi Käroll.
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Bayerni pingipoiss Marcel Sabitzer väidetavalt teile tulemas.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Bayerni pingipoiss Marcel Sabitzer väidetavalt teile tulemas.
                                mingi väärt vend? mida oodata? pole eriti bayerni tegemistega kursis

                                eriksenist kahju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X