320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    Algselt postitas Hughes
    vähemalt 1.jaanuarini oleks teda küll vaja, siis saab juba uusi nägusid meeskonda tuua. arvatavasti tehaksegi(kui tehakse) leping 1-aastane.
    kas mitte free-transferid ei või ühineda klubiga ka üldise üleminekukeelu ajal või mäletan ma midagi väga valesti?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      Muide, kui Bramble mingi 20 poundi alla võtaks ning vähem eksiks, siis oleks ta päris korralik keskkaitsja.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        Algselt postitas SleepWalking


        Algselt postitas Hughes
        vähemalt 1.jaanuarini oleks teda küll vaja, siis saab juba uusi nägusid meeskonda tuua. arvatavasti tehaksegi(kui tehakse) leping 1-aastane.
        kas mitte free-transferid ei või ühineda klubiga ka üldise üleminekukeelu ajal või mäletan ma midagi väga valesti?
        Mäletad valesti - vabu agente saab iga kell värvata.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          kaarel - tegelikult sleep seda ütleski aga väga osavalt segast pekstes

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Õige jah, minu bad - kahekordne eitus oli ju. See on nagu see repliik mingist filmist, et kui oma tüdruksõpra/naist petta korraga koos kahe teise totsiga, siis see ei loe, sest nad nullivad teineteist ära vms.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas Kaarel


              Muide, kui Bramble mingi 20 poundi alla võtaks ning vähem eksiks, siis oleks ta päris korralik keskkaitsja.
              Ja kui ma jookseks 100 meetrit 2 sekundit kiiremini, kui ma tegelikul tsuudan ning oleks palliga vähe osavam, võiksin Eesti meistriliigas mängida.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas Jaan


                Algselt postitas Kaarel


                Muide, kui Bramble mingi 20 poundi alla võtaks ning vähem eksiks, siis oleks ta päris korralik keskkaitsja.
                Ja kui ma jookseks 100 meetrit 2 sekundit kiiremini, kui ma tegelikul tsuudan ning oleks palliga vähe osavam, võiksin Eesti meistriliigas mängida.
                aga kui mina oleksin 30cm pikem ja 30kg raskem, siis mängiksin ma täna Bosnia vastu. oskusi pole juurde vajagi

                aga muidu: The Suni andmetel korraldasid Newcastle´i mängijad kihlveo, kes esimesena Sounessi valitud koosseisust ära vajub. kõige rohkem ja suurimaid panuseid sai Laurent Robert. loodame, et nad eksivad...
                ½121½

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  selle kihlveo pärast saavad nad juba kõik molli

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    Algselt postitas eston#21


                    selle kihlveo pärast saavad nad juba kõik molli
                    Souness ehk siiski mõistab \"nalja\".

                    aga kes teab, ehk võttis isegi osa?
                    ½121½

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Woodgate\'i Reali transferi tõeline põhjus selgunud? http://www.sport.es/default.asp?idpu...7&h=040915

                      enamvähem tõlge:
                      Woodgate, low suspects

                      \"Jonathan Woodgate hasn\'t yet been able to make his Real Madrid debut, but is already on the verge of being immersed in a scandal of huge proportions which threatens to end his career and taint the name of Real Madrid in the process. According to sources close to Newcastle, his former club, the defender is being investigated by English police for the possession and consumption of intolerable quantities of cocaine. It appears that the police has corrobating evidence. This revelation could, if true, put serious pressure, not only on the player himself, but also on his president, Florentino Perez.

                      If all these allegations finally come to light, they would explain the unexpected, shock transfer which took English football by surprise, given that Newcastle got rid of a key player just before the start of the season, without having lined up a replacement. Woodgate\'s transfer was a complete surprise, taking place seemingly overnight, whilst all eyes were on Coloccini or Cannavaro, the two players with which the Madrid outfit were negotiating.

                      The magpies\' chairman, Freddy Shepard (sic), presumably aware of the situation and that Woodgate\'s detention was a question of time, came to the conclusion that he should simply get rid of the problem, whilst at the same time taking advantage of Perez\'s desperation to satisfy the wishes of his coach, bring in some money, and sell the player to Real. Madrid\'s season promises to be hot.\"

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        njah. vaadates woodagate\'i kottis siniseid silmaaluseid oleks pidanud seda ammu arvama et tegemist on narkariga(väidetavalt)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas eston#21


                          njah. vaadates woodagate\'i kottis siniseid silmaaluseid oleks pidanud seda ammu arvama et tegemist on narkariga(väidetavalt)
                          Eks nad koos Rioga Leedsi keskkaitses nuusutasid :P Aint loll afro-inglane jäi vahele, Woody sibas aga liivarandadele puhkama :P
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Algselt postitas Martin


                            Algselt postitas eston#21


                            njah. vaadates woodagate\'i kottis siniseid silmaaluseid oleks pidanud seda ammu arvama et tegemist on narkariga(väidetavalt)
                            Eks nad koos Rioga Leedsi keskkaitses nuusutasid :P Aint loll afro-inglane jäi vahele, Woody sibas aga liivarandadele puhkama :P


                            vahelduseks ka midagi naljakat...

                            see Leeds oli jah üldse üks kuritegelike kamp, alates peksjatest, lõpetades narkarite ja vägistajatega aga ilmselt oli igati paras kaakide kamp kokku sattunud (CL poolfinalistid ju) sest kui kõik nad laiali läksid, on Leedist ainult üks vanurite pesa alles, kes võitleb Championshipi püsima jäämise nimel

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas erts

                              ...on Leedist ainult üks vanurite pesa alles, kes võitleb Championshipi püsima jäämise nimel
                              Pugh, Carson, Crainey, Kilgallon, Richardson, Walton, McMaster.... jah, sul on täiesti õigus. Geniaalne. Nagu alati.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                woodgate vaimse võimekuse kohta räägiti isegi ta fännide seas, et tegemist pole... noh...mitte just kõige kirkama kriidiga sahtlis.

                                aga teisalt on jällegi vahva, et maailmas on erinevaid inimesi. näiteid pole vaja kaugelt otsida. näiteks mina ja erts oleme suhteliselt erinevad inimesed. minu arust on see tore.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X