320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täiesti hale meeskond see roma

    Kommentaar


      Karvalised...

      Kommentaar


        Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
        Karvalised...
        Peaksid harjunud olema.. siin neid mutante jagub.. siin läheb hea paar päeva vähemalt samas rütmis nii et... parem juba #flamearmor_ON.

        Kommentaar


          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
          täiesti hale meeskond see roma
          Ma vaatan, et sa oled valesse kohta ära eksinud. Pole hullu, las ma aitan: jaalo soovitud sihtpunkt

          Kommentaar


            Pole hullu poisid. Võib teie lohutuseks öelda, et Borisov saab veel suurema sauna Sahtiorilt
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Chill out, Realfan rääkis täiesti õiget juttu.

              Kommentaar


                Teeme nii, et teie rohkem Euroopasse Itaaliale häbi tegema ei tule. Sellist häbi korraldas Itaaliale viimati üks pealinna meeskond, kes kaotas ühele Inglismaa keskmikule 7-1. See hakkaski fännidel vaikselt meelest ära minema, siis on vaja korraldada kohe uus fopaa.

                #Itaalia häbiplekk.

                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                  Karvalised...
                  Ära põe. Vaata oma esifänni(de) postitusi teistes teemades. See karmavõlg, mida praegu tasutakse on lihtsalt priceless ja kõik tahavad sellest osa saada.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Teeme nii, et teie rohkem Euroopasse Itaaliale häbi tegema ei tule. Sellist häbi korraldas Itaaliale viimati üks pealinna meeskond, kes kaotas ühele Inglismaa keskmikule 7-1. See hakkaski fännidel vaikselt meelest ära minema, siis on vaja korraldada kohe uus fopaa.

                    #Itaalia häbiplekk.

                    Kas see on siis haukuvale koerale jalaga andmine? Tundub rohkem nagu neljakäpukile laskumine...

                    Kommentaar


                      Gervinho!!!!! haha
                      "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        Ära põe. Vaata oma esifänni(de) postitusi teistes teemades. See karmavõlg, mida praegu tasutakse on lihtsalt priceless ja kõik tahavad sellest osa saada.
                        Väga hea laske edasi, sitaks humoorikas on lugeda, arvate, et me nutame kodus patja?. haha, joke on you. IRW
                        "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                        Kommentaar


                          Ma vaatan, et ega kohtunikud ka just väga armulised teile ei ole

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Montag Vaata postitust
                            Ma vaatan, et sa oled valesse kohta ära eksinud. Pole hullu, las ma aitan: jaalo soovitud sihtpunkt
                            ei no ma arvasin, et roma on normaalne meeskond, aga hui. täiesti mõttetu klubi, rohkem hale ei saa olla või

                            Kommentaar


                              Sitt taktika, osad mehed ei soovi mängida, bayernil asi jookseb ja kohtunik ka on kena
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Kas olete mõelnud kunagi, et võiks olla mingi müstiline meetod, kuidas leida foorumist üles ühe korraga kõik potentsiaalsed Ignore List'i inimesed? Kasutage oma võimalust! Täna õhtul on teie soovidele vastatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X