320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
    Korralikud pasa ajajad tulid jälle urust välja. clap clap.

    Milles poolakas siis kehv oli?

    Meeskond on 2 mehega, kordan, 2 MEHEGA vähemuses ja ikka oli variant mängus tagasi tulla. Kes siin pask on?

    See, et tuli 2 st võitluslikust olukorrast kaks punast on lihtsalt ebajopp. Jalgpalli jumal on olnud juba EM ist alates portugallane ja siin ei ole midagi teha kui õnne ei ole.
    3 punast 2 mängu peale, mees see ei ole normaalne ja see pole ka enam ebajopp, esimene mäng OK, aga teises legis võtad 2 otse punast.

    Tra sa tead, et korgid ees sisseminek on punane, saad ennast talitseda, fakk sa võtad punase, mõlemad olukorrad oleks võinud lõppeda jalaluu murruga. Tra ma sõidan ka sulle kusagil suvepäevadel nii sisse, et kondid pooleks, tahad öelda, et ma poleks saanud seda ärahoida.Annab ikka puhtamalt mängida, mehed mängivad phmt pea terved hooaja ilma kaartideta ja nüüd 2 mänguga hooaja punased täis võtta ??????

    Ja mis siin ikka kõvatada, et hullem dominants, jh Porto vajus ja lasi liigutada, aga reaalselt 0 kolli 2 mänguga ja ega me täna isegi täiskosseisus ei saanud mingeid väga kindlaid väravavõimalusi, kui see üks Salahi löök Dzekoga kokkumängust.

    Fazio oleks vabalt võinud mängida keskkaitses ja De Rossi naturaalsel kohal, oleks oluliselt mängupildile paremini mõjunud ja juba eos porto mängu lõhkunud.

    Salah mängis ka mängu alguses mingil perverssel positsioonil, täiesti 0 võimalust oli oma kiirust rakendada.
    sigpic

    Kommentaar


      millal paraolümpia algab? ehk saab Roma saata sinna Itaaliat esindama.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Vähemalt üks Rooma fänn, kes asjale pihta ka saab, Mida see schcsesny tegema pidi olukorras kus mängitakse täiesti ebanormaalses olukorras 9 vs 11 , proovis olla leidlik, aga lõpptulemus oli selleks ajaks juba ammu olemas. Ime et 10-0 lutiga siit ära ei saanud, sellessuhtes oli Porto treenr ikka väga ebard ja mängijad saamatud.

        aga nüüd lähme lainele ära poisid, Scudetto on meie, elusees ei suuda Napoli ega Rubentuss CLi kõrvalt meie tempos püsida. oleneb aind kumb enne läheb, kas 9gol või Manolas, või mõlemad, aga see ka väga midagi ei muuda. Liigavõit on olemas!

        Seis oli FAKKKIINNNGGGGG 1-0 ja sa ise krdima türastand väitsid, et Porto treener sitt ja domineerisime ja olime lähedal kollile ja Sczesny eksis räigelt üritades olla nutikas enda arust, see olukord oli ikka suht ääres ja oleks endal nurga raskeks mänginud, sest Juan hakkas ka kaitsesse tagasi jõudma ja oleks talle vastu astunud, kindlasti oleks ta kasti jäädes olnud shanssu seal see koll ära võtta olnud.
        sigpic

        Kommentaar


          Ja kui Manolase ümber juba Porto ründaja teeb 3 tiiru ja lööb palli võrku, siis on seisud ikka väga hapud.
          sigpic

          Kommentaar


            Peale esimest mängu oli näha et siit midagi ei tule. De Rossi võib lihunikuks hakata.

            Kommentaar


              Palju Õnne teile, siit tuleb veel korralik Lati alt läbiminek Serie A hooajale. Võimas avapauk on antud Portugali 3-nda tiimi vastu.

              Ma täitsa tahan näha, kuidas Spalletti seda Totti pingitamist naudib ja see tiim hakkab 9gol , Stroot, Paredes söötpuujalgadega Scudettot püüdma.

              Aidaa 20 milli, aidaa Borja, aidaa Ziyech , aidaa Scudetto!!!
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                millal para olümpia algab? ehk saab Roma saata sinna Itaaliat esindama.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Seis oli FAKKKIINNNGGGGG 1-0 ja sa ise krdima türastand väitsid, et Porto treener sitt ja domineerisime ja olime lähedal kollile ja Sczesny eksis räigelt üritades olla nutikas enda arust, see olukord oli ikka suht ääres ja oleks endal nurga raskeks mänginud, sest Juan hakkas ka kaitsesse tagasi jõudma ja oleks talle vastu astunud, kindlasti oleks ta kasti jäädes olnud shanssu seal see koll ära võtta olnud.
                  cmon, see oelks juba mingi twilight zone teema olnud, kui sealt oleks isegi löönud 1-1 ja siis 9vs11 oleksime lõpuni püsinud paigas, isegi 4 manolase ja 4 Tottiga mängides poleks see võimalik olnud, Emerson Palmieri tõmbas joone alla. Sealt edasi ei saanud keegi midagi teha. Manolas oli samuti sinnmaani täiesti omal kohal ja tegi väga head mängu. Aga ära muretse, talvel läheb Manolas müüki et miinused tagasi teha, ei pea kaua kannatama oma vanuseklassi maailma parimat kaitsjat...
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    3 punast 2 mängu peale, mees see ei ole normaalne ja see pole ka enam ebajopp, esimene mäng OK, aga teises legis võtad 2 otse punast.

                    Tra sa tead, et korgid ees sisseminek on punane, saad ennast talitseda, fakk sa võtad punase, mõlemad olukorrad oleks võinud lõppeda jalaluu murruga. Tra ma sõidan ka sulle kusagil suvepäevadel nii sisse, et kondid pooleks, tahad öelda, et ma poleks saanud seda ärahoida.Annab ikka puhtamalt mängida, mehed mängivad phmt pea terved hooaja ilma kaartideta ja nüüd 2 mänguga hooaja punased täis võtta ??????

                    Ja mis siin ikka kõvatada, et hullem dominants, jh Porto vajus ja lasi liigutada, aga reaalselt 0 kolli 2 mänguga ja ega me täna isegi täiskosseisus ei saanud mingeid väga kindlaid väravavõimalusi, kui see üks Salahi löök Dzekoga kokkumängust.

                    Fazio oleks vabalt võinud mängida keskkaitses ja De Rossi naturaalsel kohal, oleks oluliselt mängupildile paremini mõjunud ja juba eos porto mängu lõhkunud.

                    Salah mängis ka mängu alguses mingil perverssel positsioonil, täiesti 0 võimalust oli oma kiirust rakendada.
                    Sa võrdled soccerneti suvepäevi CL i alagrupi mänguga? Great

                    Kommentaar


                      saadi 9vs12 pähe, oh nooo. Ei ole vaja perset ette keerata. Püksid jala tagasi ja scudetto järele!

                      Kommentaar


                        Mul üldiselt ei ole sõnu Spalletti tegutsemise suhtes, Totti , kes phmt pääästis talle hooaja viimased mängud punkte, jääb täiesti ansamblist välja nii olulises mängus, phmt Paredesed ja Iturbed, kellel selgelt kogemust ja oskusi jääb vaja ja jalg väriseb, saavad platsile.

                        Ei mõista seda venda, mida ta üritab tõestada. Phmt Totti ja Spalletti , kes olid eelmises perioodis nagu isa ja poeg, nüüd sellisel kombel läbisaavad.

                        Aga reaalselt oleks Totti söödud loonud palju rohkem teravusi ja võimalusi ka teistele,lisaks vead, mida Dzeko vist suutis ainult 1 väljameelitada. Karituslöökide lahendajat ka polnud, Paredese nurgakad olid sitad, et millest me räägime.

                        Spalletti tulista omale kõvasti jalga ja n+ssi Totti, see heaga sulle ei lõpe !!!

                        Merda Spalletti!!!

                        Forza Totti!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Cänner, reaalselt 11 vs 11 kuni punaseni , oli ka meie mäng suhteliselt hambutu, keskväli pani korralikult puitu.

                          Ma ei leia, et Porto oli nii tugev vastane, et Totti poleks saanud alustada põhis või 2-sel poolajal, tüüp on füüsiliselt väga heas vormis ja ega see Dzeko seal kaitsetööd rohkem ei teinud.

                          Ma ei tea tõesti , kas hakkab sama pull pihta nagu siis kui Spalletti pukkki tuli, Dzeko teenimatult põhis ja Totti kopitama pingil, kuigi reaalselt oleks 500 korda kasulikum platsil.

                          Pjanic keskel või Totti sööte jagamas toitis kenasti eelmine hooaeg ja ääred tundusid ohtlikud. Täna ei olnud kordagi seda tunnet, kui Perrotti pidi üksi vedama seda palli mööda äärt ja seega polnud ka Portol raske kaitses mängida, sest Dzeko ei reageerinud ka kordagi äärtelt tulnud tsenderdustele.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru, et kuidas sa ei taha näha, et mängu taktika muutus TÄIELIKULT tänu kaartidele. Ma olen kindel, et Totti oleks saanud mõlemas mängus sisse kui poleks olnud punaseid kaarte. Totti ei jaksa enam mängida üle 30 minda, see on fakt. Totti tänases olukorras väljakule tuua (ja ka eelmises mängus), oleks lollus olnud, ning Dzekot sinna ette jättes samuti. Seega tuli mängu Iturbe kes teeb ka kaitsetööd vähe rohkem kui el shaarawy. Oli vaja ette teravust ja individuaalsust(konkreetselt 1-1 le ette võtmine), sest see oli ainuke koht kust oleks võinud värav tulla. Dzeko ei ole 1-1 le kuningas, ega ei ole ka Totti (enam). Ning Perrotti võttis väga edukalt ääres mängijaid ette, mis oligi ainuke koht kus oleks võinud miskit tulla.

                            Mehed võitlesid lõpuni ja seda nähes ütlen mina küll, et tuleb korralik hooaeg ja mingit madalseisu mida siin pakud ei ole tulemas.

                            Kommentaar


                              Mnjh, ega enam vahet ei ole,loodetavasti siit hullemaks minna enam ei anna. Lihtsalt kui hooaeg phmt pole veel korralikult alanudki, siis selline shokk kohe vaja allaneelata.

                              Valusad summad ka saamata jäänud: http://www.football-italia.net/90274...uve-and-napoli
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                                Ma ei saa aru, et kuidas sa ei taha näha, et mängu taktika muutus TÄIELIKULT tänu kaartidele. Ma olen kindel, et Totti oleks saanud mõlemas mängus sisse kui poleks olnud punaseid kaarte. Totti ei jaksa enam mängida üle 30 minda, see on fakt. Totti tänases olukorras väljakule tuua (ja ka eelmises mängus), oleks lollus olnud, ning Dzekot sinna ette jättes samuti. Seega tuli mängu Iturbe kes teeb ka kaitsetööd vähe rohkem kui el shaarawy. Oli vaja ette teravust ja individuaalsust(konkreetselt 1-1 le ette võtmine), sest see oli ainuke koht kust oleks võinud värav tulla. Dzeko ei ole 1-1 le kuningas, ega ei ole ka Totti (enam). Ning Perrotti võttis väga edukalt ääres mängijaid ette, mis oligi ainuke koht kus oleks võinud miskit tulla.

                                Mehed võitlesid lõpuni ja seda nähes ütlen mina küll, et tuleb korralik hooaeg ja mingit madalseisu mida siin pakud ei ole tulemas.
                                Seda ma öelda tahangi, et pannud tugevaim koosseis kohe sisse, miks mitte kohe Totti, kui kõik ründajad ka veel värsked ja suudaks avanemiste peale minna, miks trumbid alati lõppu jätta ? Mingi poolajaks 2-0 tõmmanud ja siis Stroot seisu hoidma toodud ja asi ants.

                                Dzeko oleks võinud tuua 2-sel poolajal , siis oleks pika tampimine õigustanud Dzeko seesolemist.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X