320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Solfice Vaata postitust
    Kuidas EDFil Sassihuilos vigastustega oli?
    Väga hästi. Ei pidanud kunagi puudust tundma.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      #miskriis?

      Nura muidugi äärekaitsja ja Roma õnneks on koodisepaus sobival ajal.

      Kui nüüd suudaks nimede taha ka return date panna oleks päris ülevaatlik.
      Siin on mingi ülevaade.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Algselt postitas Solfice Vaata postitust
        Kuidas EDFil Sassihuilos vigastustega oli?
        Eelmine hooaeg oli neil näiteks täiesti uttivis peamiselt seetõttu, et kõik poolkaistjad olid pikalt või väga pikalt katki.

        Kommentaar


          Septembrikuu whoscored ratingu algoritmi parim meeskond:



          võrreldes Salahiga siiski samm tagasi. Nii ongi suur küsimus, et kas Dzekot suudetakse eelmise aastaga võrreldavalt toita.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Mis valemiga on Dzeko parem kui Harry Kane? Üks raiskab võimalusi teine lööb igast asendist?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Mis valemiga on Dzeko parem kui Harry Kane? Üks raiskab võimalusi teine lööb igast asendist?
              Üks on löönud 6 liigamänguga 7 väravat ja teine 7 mänguga 6 väravat. Pole väga keeruline valem ju? Ma saan aru küll, et Briti meedia ja selle eestlasest jüngrid laksavad juba "Kas Kane on Messi ja Ronaldoga võrdne" teemat- selles taustsüsteemis muidugi keeruline aru saada.

              -e- Mul tekkis muidugi küsimus, et kus on Dybala. Aganoh, vahet pole. Las Romadelgi olla omad rõõmud.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Üks on löönud 6 liigamänguga 7 väravat ja teine 7 mänguga 6 väravat. Pole väga keeruline valem ju? Ma saan aru küll, et Briti meedia ja selle eestlasest jüngrid laksavad juba "Kas Kane on juba Messi ja Ronaldoga võrdne" teemat- selles taustsüsteemis muidugi keeruline aru saada.

                -e- Mul tekkis muidugi küsimus, et kus on Dybala. Aganoh, vahet pole. Las Romadelgi olla omad rõõmud.
                Minu inimlik möödapanek ja tegin Dzekole liiga, stastistika on tõesti võimas. Siis pigem jah Agüero asemel peaks Kane olema, sest las ma olla sinu loosungi järgi Premier League jünger, kes hakkab Kane Messide ja asjadega võrdlema või ma ei tea mida sa sellega väita tahad, aga lihtsalt arusaamatu, et kuidas ta saab üldse välja jääda hetkel. Aga noh eks see teatud portaali ratingute järgi ja seda täie tõsidusega võtta ei saa seega no hate, kõik on chill

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  lihtsalt arusaamatu, et kuidas ta saab üldse välja jääda hetkel.
                  Mängijad, kes on liigades löönud tänavu rohkem kui Kane: Dybala, Immobile, Dzeko, Mertens, Lukaku, Messi, Lewandowski, Aubameyang, Falcao*, Cavani*. Miks see tema väljajäämine nii arusaamatu või välistatud on?**

                  * Prantsusmaal mängitud 1 voor rohkem.
                  ** Eriti kontekstis, et Kanel pole ka väravasöötu kirjas, mida nt sinu väljatoodud Agüerol on kolm.

                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  las ma olla sinu loosungi järgi Premier League jünger, kes hakkab Kane Messide ja asjadega võrdlema või ma ei tea mida sa sellega väita tahad
                  Niisama norin. Lihtsalt iga briti leht on teinud suure pealkirjaga uudise "Kas Kane on sama hea nagu Messi või Ronaldo või parem" ja vist Delfi suutis ka koheselt sama analüüsi teha. Muud midagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Mis valemiga on Dzeko parem kui Harry Kane? Üks raiskab võimalusi teine lööb igast asendist?
                    Kane teeb rohkem pealelööke ja lööb vähem väravaid. Aga ses mõttes sul õigus et Dzeko lööb igast asendist. Peaga, vasakuga, paremaga, kastist seest ja väljast. Eelmise hooaja viimases mängus lõi vist isegi munniga värava.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      -e- Mul tekkis muidugi küsimus, et kus on Dybala. Aganoh, vahet pole. Las Romadelgi olla omad rõõmud.
                      Dybala septembris 6 mängu ja 6 väravat. Dzeko 6 mänuga (1 neist koondisega) 8 väravat + assist.


                      Aga mis puudutab konkreetset Team Of The Month tabelit, siis ei tea mis metoodika seal on. Natuke on selgitatud siin:

                      Kommentaar


                        Premmis raske lüüa siiski
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          City on praguseks mänginud 7 mängu jooksul ka CP ja Watfordiga, kellest mõlemast rulliti üle ning tabelihärrased Sterling ja Agüero oma väravad suuresti just sealt saanud. CP-d võiks praegu võrrelda pigem Kölniga - kõigile pole teps nii raske lüüa seal...
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            roma lööb meistrite liigas puuri täis, praegune on vaid soojendus
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Alissonilt esimene tõrje vajadus 61 minutil ja milline tõrje see veel oli! Bonussi 5 meetrilt täis pauk reaktsiooni peale auti tõrjutud. Kui see ei ole maailmaklass, siis maailmaklassi ei ole olemas. Peale seda koheselt veel üks supertõrje ja peale seda oli juba aeg Dzekol kättemaksule suunduda. Kuuest mängust seitse väravat on tõsiasi!! Kohtunik lasi Bonussil tõmmata Dzekole terve mängu maksakaid ja lõuga, kuid viimane sõna jäi Bosnia Teemantile, kes tõmbas kastist väljast tõelise imemaasika alla nurka ja Tollarrumma sai ainult põlvili fakti tõdeda. Capocannonieri Dzeko on tõsiasi!!! Peale seda näitas EDF miks ta on kõrgeima klassi supertreener. Teades, et Montellal on elu ja töö peale mäng, lasi ta kaitseliinil omavahel lühikesi sööte laduma hakata, et Milani ultra surve peale tõmmata ja siis toimus pistoda torge. Sel ajal kui milanista merdad pimesilmi peale tormasid lükkas EDF 9goli ja Florenzi tipukateks ja kui Milani mängijad olid liiga julgelt peale tulnud toimus surmav kontra, kus 9gol lajatas pommi, mille Tollarumma odava B klassi kollkiiperina otse Florenzi teele tõrjus ja edasi on juba ajalugu! Peale vigastust Prints Florenzi debüütvärav ja millisel ajal ja mis mängus!
                              võimas
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                kaur kender treib nihilisti postitustest raamatuid. keegi võtku count ette.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X