320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Rocheteau
    replied
    pigem ma saan järgmine aasta scudetto Juve särgis

Leave a comment:

• count
    replied
    https://i.imgur.com/RvZlOp6.webm

Leave a comment:

• count
    replied
    Teise poolajka vahetused jätsid mulje nagu Spalletti tahaks vägisi kõik head mehel pingile jätta ja kõik puidu väljakule saata.Dzeko tühja värava löögi ajal olin veendunud et pall läheb mööda, kuid oh imet, ta skooris uuesti Lazio vastu. Läks väga napilt et skoor ei olnud 2-2, mitte 1-3. Totti väljakule mitte toomine selle surve ajal oli ebanormaalne. Sellest hoolimata oli ikka selline mäng et ma ei oska midagi öeldagi rohkem. Manolas oli üksi kogu kaitseliini kunn ka teisel poolajal ja minu jaoks man of the match. Florenzi värav tuli nii mitte kusagilt ja nii vajalikul ajal ja see oli järjekordselt nii mitte normaalne värav et ausalt ei oska midagi lisada - fenomenaalne! Perrotti vormistas lõppskooriks 1-4 mis jääb ajalooraamatutesse päris kauaks ajaks, kui päev millal Laziot võeti ilma seebita ja loomakombel!

Mehed, on ainult ÜKS AS ROMA ja see tõesti on nii. Maailma parim klubi ja maailma kõige seksikam mäng!

SEE PILT ÜTLEB rohkem kui ma siin kirjutada oskan. GRANDE CAPITANO! TI AMO ROMA!

Leave a comment:

• karl91
    replied
    Suppperrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!

Leave a comment:

• count
    replied
    Manolas on selle meeskonna kõige kõvem vend ja punkt. Pidi tegema kahe mehe eest tööd, kuna Keita ei ilmunudki esimene poolaeg väljakule. Need ennastsalgavad blokid ja viimaste hetkede täklingud on midagi vapustavalt kaunist vaadata. Tänu Manolasele ei pidanud ka šhezhny ühtegi tõrjet tegema. 0 pealelööki raami on tõsiasi tänu Manolasele. Maailma parim kaitsja ilma konkurentsita.

Nagu ikka, siis jäeti järjekordselt andmata kohe mängu alguses väga korralik penalti Salahi vastu ja ka Digne vastu oli selline 75-25 olukord, kus Juve kasuks oleks alati penalt määratud, kuid Rooma kasuks on mingi igavene keeld peale pandud. Üldse kuidagi väheste kaartidega pääsesid Lazio linnusitad. Need mille eest kollane saadi, olid pigem punased. 9gollan sai hakkama oma karjääri kõige debiilsema kollasega, võib teisel poolel kummitama tulla. Muidu väga kena mäng tema poolt. Pealelöökidega poel lihtsalt õnne olnud.

Roma Huntide poolt konkreetne ülemvõim ja suureskooriline võit on ainult vormistamise küsimus.

Teisel poolajal võiks selle Keita ära koristada ja DDRi kolmandaks keskkaitsjaks tuua ja 3-7-0 peale üle minna. Kindlasti ka Totti Perrotti või Vaarao asemele ja 9goli võiks igaksjuhuks puhkama võtta ja Strootmanile võimaluse anda.

FORZA ROMA!

Leave a comment:

Working...
X