320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taevas halasta… Sarri out

    Kommentaar


      Napoli kaotab ainult Sparkakile

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Napoli kaotab ainult Sparkakile
        Nad kaotasid ka nädala aega tagasi Interile?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

          Nad kaotasid ka nädala aega tagasi Interile?
          See läks hetkel isegi meelest ära, aga jah, väga lihtsalt nad hetkel ei kaota!

          Kommentaar


            Lazio ja Udinese korraldasid normaalse clusterfuck kaitsemngu show. 4-4...not bad. Ülikettasse ajas Udinese teine värav... Ma saan aru, et Acerbi on aeglane jne aga et ka Lazzari ei jüudnud palliga ründajale järgi....taevas tule appi.
            Praegu olen veel kahevahel, kas meeskond esines hästi sest tuldi 1-3 kaotusseisust välja või sitasti sest viigivärav tuli 90+8 minutil ja lasti 4 lihtsat väravat.

            Kommentaar


              Sarri Lazio on p…k. Portole lihtne loos.
              Sassuolo vastu ka niii kuradi p…k esitus. Suveostud viimastel aastatel on ka üks suur huumor.

              Kommentaar


                Pääseti Empoli käest viigiga… milline saavutus. Kaitsetöö 0

                Kommentaar


                  Meelega Interi vastu mängu ei vaadanud. Ainuke üllatus tulemuse osas on see, et meie pensionàrid kaotasid ainult 1 väravaga.

                  Kommentaar


                    Proovime kas foorumi-tussikud on suutnud juba midagi terveks ka remontida

                    Eilsest Coppa mängust, Lazzari andis Sarrile märku mida ta müügiplaanidest arvab...

                    Kommentaar


                      Ma olen ainuke, kes on niivõrd arvutikauge, et ei saa hakkama isegi piltide lisamisega. Sarri tahab Lazzarit müüa või mis teema on?

                      Aga Immobile on huvitav kuju. Tassib Laziot seljas aga koondise eest on m...n.

                      Kommentaar


                        Üllatav, et Atalanta vastu ei saanudki peksa. Ju neil vorm annab soovida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                          Üllatav, et Atalanta vastu ei saanudki peksa. Ju neil vorm annab soovida.
                          Neil on mingi 8 põhivenda puudu.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Aa, see selgitab nii mōndagi.

                            Kommentaar


                              Üllataval kombel tehti üks, minu meelest hea ost ka lōpuks. Pole penskar ega midagi… Sportingust toodi kaitset tugevdama Jovane Cabral.

                              Kommentaar


                                Porto 2-1 Lazio

                                Teerulliga ülesōitmist ei tulnudki. Ütleksin isegi, et täiesti mängitav vastane oli. Väravate vastu Strakoshal polnud midagi teha. Lazio värav oli seevastu väga ilus kombinatsioon, mis paraku jäi ka pea ainsaks rünnakutaoliseks momendiks. Zaccagni tundub olevat pädev leid ründesse. Pedro ma jätaks Roomas pingile ja alustaks uue mehe Cabraliga ees. Kui ründemängu käima saaks, vōib selles paaris veel kōik enda kasuks keerata!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X