320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    sa ei pea mõtlema tennisemängust kui meeldivast õhtupoolikust, kus määrid oma väikse andruse hapukoorega kokku ja siis topid kärsa padrikusse.
    sinu silmadest loen
    et oled
    paha ja õel
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Balotelli vastu penalti - kohtunik ei anna.
      Balotelli vastu penalti - kohtunik annab, aga siis peale vilet lüüakse koll + wtf, kui kohtunik annab värava kivinäole.

      Põhimõtteliselt on Balotelli löönud nüüd 12 väravat koondise eest. Kas keegi teab, millist FIFA/UEFA/FIGC otsa peab teavitama, et nad võtaksid arvesse türbelkohtunike röövimiskoefitsiendi?
      See postitus rohkem su homoerootika teemasse ei sobi ?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        kessullesõnaandis?
        Oi vabandust, Itaalia alafoorumis käimiseks on vaja esipedeka luba. Mad mad world.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Oi vabandust, Itaalia alafoorumis käimiseks on vaja esipedeka luba. Mad mad world.
          kas su boyfriend ei kutsunud sind jaaniussi otsima, et siin homoerootikast ja pedekatest kirjutad?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            kas su boyfriend ei kutsunud sind jaaniussi otsima, et siin homoerootikast ja pedekatest kirjutad?
            Ma iseloomustan kaasfoorumlast, Jas " Balotelli on mu jumal ja kangelane " per.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              jaanipühade lõpuni võite musitada, siis koristan ära.

              EDIT: Muide cannuman oleks peaaegu pannud to score next goal ennustuse rahad Giaccherini peale. Muidugi oleks kaotanud, sest Dante jõudis ette.

              EDIT2: Kana12 peal olid just paljad tissid

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Ma iseloomustan kaasfoorumlast, Jas " Balotelli on mu jumal ja kangelane " per.
                sa oled tegelt paroodia account, eks?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  sa oled tegelt paroodia account, eks?
                  f.totti varikonto
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Häid Jaane italianod! Ja JanK!
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Francesco Totti:

                      Mängis vist Fiorentinas? Ühe hooaja sai Serie-As kirja ülejäänud kahjuks mängis ProLigas pingipoissi.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Francesco Totti:

                        Mängis vist Fiorentinas? Ühe hooaja sai Serie-As kirja ülejäänud kahjuks mängis ProLigas pingipoissi.
                        Vist on läbus selle posti koht, cannu ? Ärme solgi teemat oma isiklike hälvetega. Aitäh.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Francesco Totti:

                          Mängis vist Fiorentinas? Ühe hooaja sai Serie-As kirja ülejäänud kahjuks mängis ProLigas pingipoissi.
                          OT:

                          Markku, nimeta mulle 3 Lazio meest, keda tavaline vutifänn teab ja seostab esimese asjana Lazioga.

                          Muidu võid mu nokut imeda.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            OT:

                            Markku, nimeta mulle 3 Lazio meest, keda tavaline vutifänn teab ja seostab esimese asjana Lazioga.
                            Ei saa aru, kes see keskmine vutifänn täpsemalt on (need kelle ainsad jalgpallivaatamised piirduvad TV6st CLi ja ETVs koondise mängudega?), aga noh võin isiklikust vaatevinklist ju vaadata. Itaalia koha pealt annan ju keskmise fänni välja küll: Klose, Stankevicus, Lorik Cana, Hernanes, Candreva, Zarate. Esimesed mehed, kes ilma wikist vaatamata pähe tulevad. Seda mille poolest ma neid spetsiaalselt Lazioga peaksin seostama, ei oska põhjendada

                            E:Ja noh võrdluseks Roma: Stekelenburg, Pjanic, De Rossi, Lobont, Pjanic, Osvaldo, Totti, Taddei ja loomulikult see va Strootman

                            Kommentaar


                              Lobont on ilus poisslapse nimi.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Franc...Meintz tõi juba pointi väga selgelt välja. Ehk kui võtta sellist lambifänni siis rioma on väga pildist väljas ja ega peale DeRossi ja titty ju kedgi teist nagu pähe ei tulegi. titty ja DeRossi kuulsus siiski koondise poolt välja imenud.
                                Laziost: Klose, Hernanes, Candreva tänapäeva pildis. Ja päris ausalt ma eelistan häid mängijaid kellel pole kuulsust nagu Candreva näiteks mingile tätoveeritud perverdile kuskil Milanis.
                                Kui võtta sajandivahetuse meeskonnad siis võid julgelt oma noksi limpsida...vot seal on Laziol maailmakuulus meeskond väga kõvade vendadega.
                                Aga kokkuvõtvalt jah peale Klose ju sellist kuulsat venda pole, kui me räägime väga piiratud teadmistega jalgpallihuvilisest. Klose on 2015ni Lazio ridades. Titty paneb oma pasased putsad nurka ja DeRossi liitub Mourinhoga järgneva kuu jooksul.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X